Волинські ДОТи та навколо на вихідних

Автор Johnny, 11.07.2019 00:05:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Johnny

Привіт усім. Пропоную 13 або 14 зганяти подивитися на волинські ДОТи (ті, що біля Нововолинська і оборонний пункт "Устилуг"). Також там поряд є недобудовані очисні, залишки старовинних кладовищ, заводи, шахти, тощо. Я буду на авто.
І це усе законно?

Golem

Я б на неділю попередньо підписався до тебе штурманом. Але виклади будь-ласка якісь лінки і маршрут що і куди ми їдемо. Попередньо, бо є інший план який переноситься вже невідомо скільки. Якшо знову перенесеться то я вільний їхати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

Якби на наступних вихідних, я б долучився. А на цих буду в Заваллі. 
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

STALKER

Всі ДОТИ ті бачив. Гарної прогулянки)

Johnny

Цитата: Golem від 11.07.2019 03:54:30
Я б на неділю попередньо підписався до тебе штурманом. Але виклади будь-ласка якісь лінки і маршрут що і куди ми їдемо. Попередньо, бо є інший план який переноситься вже невідомо скільки. Якшо знову перенесеться то я вільний їхати.
На неділю прогноз погоди невтішний, тому давайте перенесемо на наступні вихідні.

Цитата: Олесь від 11.07.2019 14:30:24
Якби на наступних вихідних, я б долучився. А на цих буду в Заваллі.
Перенесли.
І це усе законно?

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Цитата: STALKER від 11.07.2019 18:18:05
Всі ДОТИ ті бачив. Гарної прогулянки)

Не уявляю як ти міг їх всіх бачити) ми за день об'їздили лиш десяту частину мабуть, тих дотів там як накакано.

Поїздка була супер! Дякую учасникам. Чекаємо звіт від Олеся
Він копав, і ти копай!!!

STALKER

Я жив в тих краях якийсь час, тому і бачив)

235 Гості, 0 Користувачів