"Опілля" - пол.Руна/Рівна

Автор explorer, 25.07.2019 15:39:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

3-4 Серпня: "Опілля" - пол.Руна/Рівна

3 серпня зранку їдемо машиною з Львова в "Опілля" провідати бункер, може ще щось по сусідству, і потім на ночівлю (намети) підіймаємось на полонину Руну/Рівну (біля 1500м). Зранку 4 числа вниз і до Львова.
ПРИ СОБІ НЕОБХІДНО МАТИ ДІЙСНИЙ ПАСПОРТ для перебування в контрольованій прикордонній смузі.

Машина наразі одна (Дастер): Стінгер, Анна Л., Олесь, Fenriz (ще не точно), explorer.
 
Якщо є бажаючі приєднатись - велкам! Ще два місця є.
 
Підйом від села на вершину йде по бетонних плитах, яких в парі місць трохи не вистачає. Загалом Голем туди виїжджав і на Таврії :)
ПС: колись я зліпив відео шляху від траси до вершини:


Профільна тема на форумі: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,631.0.html

Golem

Я поки шо не знаю. Скажу точно на наступний тиждень.

А ти хоч машиною на Полонину Руну? Там троха є що обїжджати до тої бетонки. Краще вже десь на Іволово. А зекономлений час витратити на Дослідження Сваляви. Або йти на Руну пішки від водопаду з Жденієво.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 25.07.2019 17:35:20
Я поки шо не знаю. Скажу точно на наступний тиждень.

А ти хоч машиною на Полонину Руну? Там троха є що обїжджати до тої бетонки. Краще вже десь на Іволово. А зекономлений час витратити на Дослідження Сваляви. Або йти на Руну пішки від водопаду з Жденієво.

О було б круто якби ти приєднався. Звичайно, на Руну машиною. Ну годинка розбитого асфальту до підйому докотитись не страшно :) По карті близько та й коли їздив не помічав там складнощів. Плюс з Руни можна поїхати назад іншою красивою дорогою через Ужок, що цікавіше ніж валити тим же Київ-Чопом.



На Іволово я ходив завжди пішки з Воловця і спускався на Вовче, тому не уявляю в якому там стані дорога для авто (вона ніби йде з іншої сторони), а на Руну виїзд елементарний (ну як мінімум раніше був). Ти проїжджав там? Як в порівнянні з Руною?


Le-i-3o

Думаю після Перкалаби Дастер з Руною справится ;)
Він копав, і ти копай!!!

explorer

Цитата: Le-i-3o від 26.07.2019 14:19:18
Думаю після Перкалаби Дастер з Руною справится ;)
Та з Руною питань нема (вже їздив - там все просто). А от чи на Іволово дорога така ж добра як на Руну я не знаю :) Підозрюю, що "ні" бо місце не стало таким же попсовим.

Golem

Так. В плані дороги Руна однозначно краще. На Іволово металхантери заїжджають ок. Але там значно стрімкіше. Краще не ризикувати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 26.07.2019 23:32:30
Так. В плані дороги Руна однозначно краще. На Іволово металхантери заїжджають ок. Але там значно стрімкіше. Краще не ризикувати.
Я би хотів спробувати якось якщо складеш компанію, але не цього разу, аби мати час на всяку жесть, яку тре обдумано форсувати без поспіху.

Golem

Я не зможу приєднатися. Гарно вам полазити!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

-1
Навряд зможу поїхати, ще не повернувся з гір.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

explorer

Виходить, що є ще два місця (Олесь і Fenriz не зможуть)

explorer



268 Гості, 0 Користувачів