Недобудована високовольтна ЛЕП 750кВ

Автор maxiWELL, 26.07.2019 09:28:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxiWELL

Довго думав: писати чи ні? Не прихильник ділитись координатами ДО вилазки. Але стосовно нездійсненного можна поділитись. Можливо, в когось вийде. Чи мене покличете в дорогу. Та й розпилювання все одно відбувається навіть без розголосу.

Отже, досліджуючи супутникові знімки на Вікімапії, в Чернігівській області знайшов досить незвичайний об'єкт чи групу об'єктів — недобудовану високовольтну лінію електропередач напругою 750кВ (найбільша, яка тільки можлива. Лише в Казахстані є одна лінія більшою напругою, 1150кВ(!), але вона використовується під меншу напругу). Згадування про неї майже нема. Інформація відсутня. Начебто, ЛЕП повинна була йти від Чорнобильської АЕС (правда, невідомо куди). Але після чорнобильської аварії у 1986-му прокладання лінії зупинили.

Декілька років тому по супутниковим знімкам нарахував біля 50 опор. Зараз їх може менше. Опори двох типів: проміжні — двостійкові на відтяжках (тросах) і кутові — по окремій опорі на кожну фазу. Найбільше проміжних опор. Кутові є лише в парі місць.

По карті наче співпадає, що могла йти від Чорнобильської АЕС.


В одному місці є поблизу "цивілізації". Кутові опори виглядають так.

Скріншот з Google Street Wiev.

Для дослідження потрібно їхати машиною. Бажано позашляховиком.
Також не завадило б мати дрон.
Срака байрака!

Golem

Дякую що написав. Цей розділ для того і є. Буду в тих краях то обовязково гляну!
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxiWELL

Цитата: Golem від 26.07.2019 10:52:23
Дякую що написав. Цей розділ для того і є. Буду в тих краях то обовязково гляну!
Головне, щоб мені маякнув. Бо мені теж хочеться, а сам навряд чи туди виберусь.
Срака байрака!

225 Гості, 0 Користувачів