Заброшки у відеокліпах

Автор maxiWELL, 14.08.2019 09:45:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

maxiWELL

Антураж закинутостей приваблює не лише «дослідників руїн», а й музичних виконавців.
В цій темі пропоную викладати відеокліпи (хоча, по-моєму, всі я вже знаю), в які знімали на закинутих локаціях.

Минулого року «Океан Ельзи» представили відеокліп на пісню «В небо жене», який знімали у недобудованій поліклініці на... (подружка казала, щоб не розголошував, але після вилазки вже пройшло 5 років, тому думаю шо не образиться) Лук'янівці (м. Київ).
Це досить відомий абандон та й без координат можна знайти по карті. Головна фішка даного недобуду — купол, під яким повинна була бути водолікарня.



Ну і декілька скріншотів з таймлайнами.

Титри з назвою виконавця і пісні (з'являються згодом) на фоні куполу.


Нижня частина під куполом. А там я ще не бував. Може сходити ще?


Вакарчук на заброшці:)


P.S.: Був на недобуді в 2014му. Тоді півгодини никалися від бабульки, яка слідкувала за нами.  ;D
А ще запам'ятався лід на даху(!). Тримався за стіни, щоб пройти.

Потім було бажання навідатись ще раз, але через ностальгію не наважувався. А оце думаю: чом би й ні?
Срака байрака!

maxiWELL

Як не дивно, того ж року, що й «Океани», 2018го, гурт «LUMIERE» зробили кліп на пісню «Не мовчи». Зйомки відбулися на недобудованому новому залізничному вокзалі «Дарниця» в Києві, який стоїть недобудованим хтозна скільки.
Ця заброшка також «баян», але понура. Тому представляє інтерес лише для кавесів і... музикантів.

На відміну від «О.Е.», заброшка в кадрі протягом всього ролику.



Скріншоти.

Вступні титри.


Позаду недобуду — пасажирські платформи і електричка ЕР9.
Наприкінці відео є кадр з «Хюндаєм Інтерсіті».


Соліст групи на фоні недобуду.

Срака байрака!

Golem

Гарна ідея. Додам класичний кліп Мертвого Півня і Львівське метро. Для мене він класичний, а я зі здивуванням був виявив шо далеко не всі бувалі дослідники про нього знають.



Ще десь в нас на форумі були відяшки зі Скрябіном і крокуючими екскаваторами.
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxiWELL

Цитата: Golem від 14.08.2019 15:58:11
Гарна ідея. Додам класичний кліп Мертвого Півня і Львівське метро. Для мене він класичний, а я зі здивуванням був виявив шо далеко не всі бувалі дослідники про нього знають.
Вперше чую. Думав, що відео не по темі і що це щось накшталт "Якби ж не було метро, я сам би прокопав тунель".  ;D Або ще щось з діггерського фольклору.

Як не дивно, абандони часто потрапляють у відеокліпи. Лише цього року вийшло 2 відеокліпи про заброшки. І це тільки від вітчизняних співаків. А ще, напевно, Зона відчудження має бути у відео іноземних виконавців.
Срака байрака!

maxiWELL

Зі старенького.
Раніше не міг терпіти «Бумбокс», але після того як "підсадили" на роботі (куди з підводного човна кабінету дінешся?), зацінив. Одна з їхніх найкращих і хітових пісень — «Наодинці» (2009). Саундтрек до фільму «Відторгнення» («Отторжение» — ориг.) (трешовий, але цікавий фільм — рекомендую), зі славетним Богданом Ступкою і ще молодим Сергієм Бабкіним(!).
Відеокліп зняли біля списаного тролейбуса Škoda 14Tr №193 на території колишьного тролейбусного депо №1, яке перенесли в інше місце, а на його місці побудували житловий комплекс.

До речі, стара територія депо слугувала декораціями для фільму.



Кадри з відео.

Бідолашний тролейбус.




Територія депо і Андрій Хливнюк.


Кадр з фільму. Ймовірно, адміністративна будівля тролейбусного депо.

Срака байрака!

Indigo

Більшість кліпу знята кажись на Львівхімсільмаші. Хоча пасувало би на Еротроні  ::) ;D ;)

Продовжуючи тему львівхімсільмашу, перейду до короткометражного кіно!
у 2013 львівські актори різних театрів (здеб. Курбаса) знялись у фільмі "Мар'яна". на 16:50 дія відбувається на величенькому за площею абандоні. Хто впізнає??

maxiWELL

Пісня стрітрейсерів.  ;D
Антитіла - Фари.
У кліпі є кадри з недобудованого (зараз роботи відновились) Подільського мостового переходу (м. Київ).






Срака байрака!

maxiWELL

У відеокліпі Арсена Мірзояна — "кладовище кораблів" у Бангладеш.



Срака байрака!

maxiWELL

Прип'ять стала фоном для нового відеокліпу гурту "TaRuta".



Срака байрака!

maxiWELL

Виявляється, на україномовний кавер-переспів пісні "Дорожная" гурту "Ленинград" — "Їдь в Глеваху" від "Оркестру гарного настрою" є відеокліп. Причому в якості локацій вибрали закинуту будівлю.
І відеокліп прикольний.

Чому на відміну від оригіналу посилають не на три літери? Та тому що в Глевасі розташована обласна психіатрична лікарня.



Скріншоти.





Срака байрака!

maxiWELL

Виявляється, у "ТНМК" є аж декілька відеокліпів на закинутих об'єктах. Причому там "робили хіп-хоп", коли сталкерство ще не було мейнстрімом.
Стара пісенька з початку 2000-х.

Срака байрака!

maxiWELL

ТНМК - Новина.
Крим. Недобудована Кримська АЕС.

Що цікаво, відеокліп став основою художнього фільму(!) про трасформатора-робота.



Скріншоти.







Трейнхоп:)))

Срака байрака!

maxiWELL

PATSYKI Z FRANEKA - Марічка.
Були здогадки, що знімали в Пущі-Водиці біля старовинної дачі, яка може бути закинутою. Здогадки підтвердилися і навіть вдалося визначити локацію. ;D ;D ;D
Це закинутий санаторій ім. 1 травня — масив Пуща-Водиця, Київ.

Правда, у відео дачний будинок рідко потрапляє у кадр. Проте є зйомки всередині будівлі.



Скріншот.

Срака байрака!

Golem

Закинутий Форт Тараканів у кліпі групи 1914 "C'est mon dernier pigeon"

Дігери всіх країн єднайтеся!

maxiWELL

Закордоном теж полюбляють закинуті локації. Здивуєтесь, але оригінальна версія хіта з ТікТок — Saint JHN - Roses знята на заброшці.

Срака байрака!

Bottlehunter

"Вагоновожатые" грають в Подільському трамвайному депо (Київ)



Уривок з недавнього інтерв'ю лідера гурту Антона Слєпакова. Дуже експлорерський склад думок, я б сказав)

(Питання журналіста) Ти часто постиш у Facebook фото різних машин, трамваїв, механізмів, що тебе в цьому цікавить?

– Мене це надихає. Я навіть не можу спокійно пройти по вулиці, коли бачу іржаву гаєчку. Потім усі кишені забиті цим брудом (сміється). Але ця іржа– це ще один спосіб побачити світ, тому що ніщо не вічне в ньому, усе минає.

Якщо мене зараз відвести на якийсь напівзруйнований завод, де є лише станки, механізми, то я можу там ходити години дві.

Мені цікаве минуле, я люблю його досліджувати і за ним спостерігати. Мене не дуже цікавить сьогодення, воно для мене не дуже зрозуміле. А до майбутнього я не знаю як ставитись, бо воно ще не настало.

На прикладі минулого, навіть зруйнованих речей, архітектури, транспорту, соціального устрою  можна побачити як все нестатично.

Якщо зараз якась компанія винесе на смітник столи з IKEA, то в мене це не викличе жодних емоцій, а коли викидають старий агрегат чи бабінний магнітофон, то в ньому ціла епоха і це для мене естетично.

Я не почуваюся дуже впевнено в сьогоднішньому і майбутньому, а минуле я пам'ятаю. Це не ностальгія, скоріше дослідницький інтерес.
Най жиє Гуцулія!

maxiWELL

Цитата: Bottlehunter від 21.01.2020 15:29:38
"Вагоновожатые" грають в Подільському трамвайному депо (Київ)
Маленько офф-топ. Все-таки, трамвай не закинутий. Та й депо, тьфу-тьфу-тьфу, поки ще працює.
Срака байрака!

Bottlehunter

Цитата: maxiWELL від 21.01.2020 18:30:26
Цитата: Bottlehunter від 21.01.2020 15:29:38
"Вагоновожатые" грають в Подільському трамвайному депо (Київ)
Маленько офф-топ. Все-таки, трамвай не закинутий. Та й депо, тьфу-тьфу-тьфу, поки ще працює.

Треба всього-навсього трохи почекати, все буде  :)
Якщо серйозно, мені сподобалося експлорерський світогляд фронтмена, тому вирішив написати.
Най жиє Гуцулія!

maxiWELL

Рімейк хітової пісні Eiffel 65 — "Blue" від крутезного проекту "Sond of Lehend".  Відеокліп знімали на закинутому багаторівневому паркінгу.



Скрін.

Срака байрака!

maxiWELL

Kozak System з відеокліпом на якомусь закинутому заводі (є підозри, що це може бути арт-завод "Платформа").



Срака байрака!

227 Гості, 0 Користувачів