Hasta la vista baby або Грац, Австрія

Автор Golem, 19.09.2019 09:49:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem



Хоч ця фраза і означає «До побачення», але на суржику читається як «зупинися». Що я і зробив у місті Грац. Заїхати з Варшави в Хорватію можна і за день, як і зі Львова в Берлін. Але для цього потрібно виїжджати вранці, що було для нас анріал. Адже перед тим був концерт Металіки. То ж після довгих збирань, бронювань, прощань та обнімань я вперше за тиждень опинився сам на сам із трасою.

Альпініст та Піхотинець, прощання


Правильна тара для алкоголю


Ото Австрійці дають!


Їхати мені 12 годин, зайнятися особливо немає чим. То ж я спершу сумував, прокручував в голові події за тиждень, думав як писатиму звіт з Бункера. А потім вимкнуся і просто їхав. Є свій кайф в самотності. Робиш шо хочеш і як хочеш, ні на кого не потрібно зважати, ні з ким не потрібно узгоджувати спонтанні ідеї. До речі, на підході є ще два великих звіти 😉 з розводлом та хитанням, але ще проявляється плівка... А тим часом розкажу про місто де народився Шварцнегр.

Центр Міста


Мій готельчик. Симпатичний.


Базар як і в нас. Але циганів нема


А як же без хустки!




У Граці я був о 10 вечора, запаркувався майже в самому центрі, випив пива, витягнув польського кліща з паху та й завалився спати. Вранці пішов у розвідку. Грац це старе автентичне австрійське містечко, розміром як два Дрогобича. Тут все як було колись: справжній ринок в центрі міста, скляні багаторазові банки замість пластику, поважні дядечки читають газети на дерев'яній рамі зранку в кав'ярні. Туристів тут небагато, ціни помірні, люди спокійні. Але мене історія не дуже цікавила. А от шось посучасніше...

зустрічає при вїзді


Просто і зі смаком. наші на автошроті теж могли б таке зробити і скульптури для дитячих парків продавати






тут він спав




І в армії служив




Хоч і деревяний, але австрійський!


Кухня з того часу






Наша якась простіша і надійніша


А я завжди думав що це китайський винахід


Порівняння 1:1. Мязи звичайної людини і цього качка


Оригінальні речі якими він тренувався


Напевно найвідоміший його образ




Для порівняння зріст Шварцнегера і мій, 1.72м






Містечко Грац відоме тим що на його околицях народився сам Арнольд. Зберігся його будинок і багато автентичних речей. Зараз там музей. Ще від народження він був богатирем, потім цілеспрямовано качався. Емігрував в штати де власною працею добився успіху.

Двір будинку


Ну і дітвакам для яких навіть третій термінатор це старі нецікаві фільми, зробили такі от скульптури






Австрія!


Також поруч є величезна радіостанція. Побудували її ще в німецькі часи. У ангарах стояв передавач. Ця вертикальна мачта була антеною. Зараз радіостанція закрита на самонарізи. Через вікна проглядається масивний дизель розміром з автомобіль, узгоджуючий пристрій з антеною. Навколо кілька хатинок та поля. Гарна точка щоб заінсталитися на наступний раз. А сьогодні мене чекає Хорватія і море.

Будинок радіостанції


Вихідний передавач та узгоджуючий пристрій з антеною


Писало що це так катушка антенного контуру замаскована




на жаль все "закрито"


Вид в приміщення через вікно


Дизель. Соррі за погану якість. Всередину не було часу попасти


Тут загинув хлопака коли хотів вилізти на антену. Австрія, а все як і в нас.


Ось. Видно що вихід передавача напряму зєднаний з мачтою антени!


напис на одних з дверей радіостанції


Зараз радіостанція на повну потужність не працює. На антену навішали всякого сучасного мотлоху


тут навіть радіоаматорський гурток є, але в сусідньому крилі будинку, за офісами.


+5 годин і я на морі!
Дігери всіх країн єднайтеся!

230 Гості, 0 Користувачів