Центр космічного зв’язку

Автор explorer, 30.01.2007 19:30:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

explorer

Велетенська тарілка за лісом.
Бтв, хтось був поблизу? Як воно там? :)
Цікаво подивитись зблизька.

Гугл каже:
Центр космічного зв'язку. 80700, м. Золочів, Львівська обл., вул. Пушкіна, 9. Директор: Гнатенко Павло Феодосійович. E-mail: hnatenko@rns.lviv.ua

Фото робилось з замку кілька років тому.

explorer

Давай туда поснимать соберемся? Насколько пустят :)

TAras88

Щодо кількості тарілок... Їх там вже давно дві, можливо з самого початку.
Щодо призначення то ходили плітки що сам центр ще якось повязаний з ракетними шахтами під Бродами.
Щодо комунікацій, то з центру є прямий опто-волоконний канал з Києвом та Москвою.(вже дуже-е давно)
Сам центр розташований не на території Золочева, а в кілометрі від траси, яка веде з Золочева на Броди, недоїжджаючи до села Сасів. В мене однокласника батько працював там.. а може ще й працює  :)
І ще... таких центрів було всього 3 на весь Радянський союз. Один в нас, другий десь біля Владивостоку, чи Владикавказу точно не памятаю, а от про третій такий центр знаю лише те що він мав бути. :-\

explorer

Цитата: TAras88 від 03.04.2007 12:27:36
Щодо кількості тарілок... Їх там вже давно дві, можливо з самого початку.
Щодо призначення то ходили плітки що сам центр ще якось повязаний з ракетними шахтами під Бродами.
Щодо комунікацій, то з центру є прямий опто-волоконний канал з Києвом та Москвою.(вже дуже-е давно)
Сам центр розташований не на території Золочева, а в кілометрі від траси, яка веде з Золочева на Броди, недоїжджаючи до села Сасів. В мене однокласника батько працював там.. а може ще й працює  :)
І ще... таких центрів було всього 3 на весь Радянський союз. Один в нас, другий десь біля Владивостоку, чи Владикавказу точно не памятаю, а от про третій такий центр знаю лише те що він мав бути. :-\
Так, про їхню оптику читав десь, навіть якісь послуги засновані на використанні тих каналів вони здається пропонують...
По кількості - і точно дві.. на мому фото друга теж проглядається, але дуже погано.
Віддай книжку про Цитадель!:)

TAras88

Я її зараз інтенсивно в PDF переводжу  :)
Після Паски віддам!

kulpick

Цитата: explorer від 30.01.2007 19:30:55
Велетенська тарілка за лісом.
Бтв, хтось був поблизу? Як воно там? :)
Цікаво подивитись зблизька.

Дійсно велетеньська :) Як уже зазначалось навіть 2.
Колись, бувши малими, ми з братом туди ходили, якщо ніхто не замітить то можна й пофоткати. Були там кілька разів, просто вражаюче, іноді навіть вдавалось забратись на велику білу тарілку :), а були й випадки, що й гонили. Правда тоді дітвакам ніхто ніц не зробив, як буде зараз -- не відомо. :)

TAras88

Хочу написати щось типу маленької статті про цей ЦКЗ. Але щось руки не доходять...  :(
Якщо кому цікаво, то діаметр сірої тарілки котра стиоїть на 3-х поверховому корпусі 36м., а білої яка стоїть на 1-но поверховому - 42м. Зараз працює лише одна, та що більша.
Далі буде...

Олег

Хто знає де знайти інформацію чим цей ЦКЗ займаєтся

John

Знайшов таке: Центр космічного зв'язку у м.Золочеві забезпечує для України цілодобову роботу міжнародних телефонних каналів зв'язку через супутники міжнародної системи "Інтелсат" над Атлантичним та Індійським океанами, телевізійний обмін для Української та міжнародних телерадіокомпаній практично з усіма країнами світу.
(http://w3.lviv.ua/zviazok_win.html)

І ще http://www.robtex.com/as/as35639.html, тільки тут я знайомих букв не знайшов.

Bigdan

Золочів то трошки далеко щоб його було видно з високого замку. Чи мож я щось плутаю. Чи мож то не той золочів, що на трасі Львів-Тернопіль

explorer

Цитата: Bigdan від 28.01.2009 17:55:06
Золочів то трошки далеко щоб його було видно з високого замку. Чи мож я щось плутаю. Чи мож то не той золочів, що на трасі Львів-Тернопіль

Плутаєш Золочівський замок з Високим. Про останній мова не йшла.

Golem

Ті дві антени гарно видно з траси якшо їхати на Тернопіль. Ми раз так були задивилися на них, шо чуть ходову не лишили на ямі :(

Скиталець з Бескиду казав шо при бажанні туда можна зїздити на екскурсію. Велосипедами, звичайно :) Але і застерігав про радіовипромінювання.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bigdan

Цитата: explorer від 28.01.2009 18:39:26
Плутаєш Золочівський замок з Високим. Про останній мова не йшла.
Ясно, ато думаю шось не то

_BuR_

Дорогою на с.Сасів по ліву сторону
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Alex-L


Golem

Партія вчить, шо чим більша площа параболічної антени - тим більший її коефіцієнт підсилення, тобто тим краще вона "чує". Шоб зібрати якнайбільше випромінювання в точці фокусу парабола повинна витримуватися з точністю не гірше 1%. Така параболічна антена має дуже вузьку діаграму спрямованості і тому повинна позиціонуватися на супутник +- пару градусів. І то при її масі, вітровому і сніговому навантаження. Шо вже є складною інженерною задачою.

"Кукуруза" посередині - антена передавача, сигнал якого відбивається від спеціального відбивача зворотньопараболічної форми розташованого у фокусі основної параболи. І вже звідти перевідбивається на основну параболу, фокусується нею і йде на супутник. Це зроблено з конструктивних міркувань + для того, шоб передавач менше затуляв корисної площі антени.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

я так бачу ти шариш в тому добре 8)

Fl@nker

Всім доброго дня) Дуже корисний сайт, і якщо дозволите приєднаюся до вашої спільноти.

Щодо ЦКЗ. Зветься він в народі "Азимут". ЦКЗ "Азимут". Справді дві грандіозні споруди. Розташовані вони за 7км від Золочева між селами Єлиховичі і Сасів. Про призначення багато говорити не буду, скажу що місце унікальне)) Візьміть радіо приймач, і обійдіть навколо даної споруди)) Ви будете приємно вражені почути поляків, французів, німців, чехів на фм діапазоні з прекрасною якістю). ЦКЗ справді зараз працює на телебачення та інтернет (дата) канали. Більше говорити не буду) Кого цікавить детальніше про цю споруду пишіть в ПП)) На форумі все одно трох страшно)) Або пропуную зробити щось типу закритого розділу (з секретними картами????ггг). Щодо оптики, от перший раз таке чую. Якщо ви будете стояти коло ЦКЗ, детально придивіться на гору, що стоїть під львівською трасою поблизу села Ясенівці. В біноклі ви побачите також дещо цікаве)

Обовязково туди поїдьте, до Золочева електричкою, далі слід на маршрутці за 75 коп. доїхати до центру, 5 хв пішки до нового автовокзалу, що біля комплексу "Надія", та сісти на маршрутку в напрямку на села Сасів, Верхобуж, Опаки, Ушня. Якщо водій затятий і буде зупинятися тільки на зупинках, то доїдьте до "Памятника", а далі в сторону напрямку руху маршрутки порядку 600м, і за лісом повернути наліво на асвальтову дорогу (там знак вїзд заборонено). Далі порядку 300м, і далі йти візуально))))

Щераз списибі за адмінам за чудовий сайт)
That's the Way I Wanna Rock 'n' Roll.

Fl@nker

Також хочу відзначити відмінні знання користувача Golem. Все стисло і доступну)
That's the Way I Wanna Rock 'n' Roll.

zelja

Цитата: Fl@nker від 03.03.2009 14:01:22
Також хочу відзначити відмінні знання користувача Golem. Все стисло і доступну)
Погоджуюся  :)

277 Гості, 0 Користувачів