Печери в Брюховицькому Лісі

Автор Golem, 16.03.2009 13:04:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dido

Вибачайте, коли щось напутав, можу провести за руку до самої печери у такі дні :понеділок, середу, суботу, неділю. Бажано зранку.  Пишіть коли надумаєте.

Маріанна

Цитата: Dido від 25.08.2011 19:43:41
Вибачайте, коли щось напутав, можу провести за руку до самої печери у такі дні :понеділок, середу, суботу, неділю. Бажано зранку.  Пишіть коли надумаєте.

пройшла купа часу...ще не передумали мене  провести?)))

Dido

не передумав  :)
можна у цю суботу після обіду, або у неділю до обіду.

Caesar

Приєднаюсь до прогулянки в ці печери по можливості. Стукнете в лп. ПП
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Kartoid

Цитата: Tor від 21.06.2011 21:45:21
Ось карта
Ця карта з гугла правильна но розтащування печери зовсім не там позначено, вона знаходиться трохи вище полян 200м на північний захід. Ця печера виникла в наслідок добування каменню для побудови Львова, там колись були непогані скелі судячи з площі земляних робіт та самої назви місцевості Кам'янка.
P.S. До речі це місце хоч і зв'язано частково з Підголоско но до Брюховицьких лісів відношення ніяких немає. 

Golem

Цитата: Kartoid від 07.11.2013 10:46:53
P.S. До речі це місце хоч і зв'язано частково з Підголоско но до Брюховицьких лісів відношення ніяких немає.

Так, але перейти лісом з одного масиву в інший можна без проблем. :) Тому для простоти так було названо тему.

Додав на вікімапію точне місце. Але троха лоханувся, поставив його на 100 метрів південніше, тепер не знаю як змінити :( Ну але на місцевості можна знайти без проблем.

По простому: з Галявин на дачі веде добротна дорога. По ній і вийдемо на печери. Я туди заїжджав на авто :) Їхати можна і зі сторони Брюховицької, і зі сторони Винниці. Галявини гарне місце для пікніка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Kartoid

Додаю детальну карту в масштабі 1:10000 та січенням 5м,( карта А-5 формату) район печери обвів червоним кружечком.

Golem

23.07 бачив коло печер лисицю середнього розміру, перебігала дорогу з чимось сірим в зубах. Мене не боялася, бігла так ніби ні в чому не бувало.
25.07 коло галявини з кущів вибіг крупний заєць і швиденько помчав в сторону конюшень.
На озері коло залізниці щороку бачу маленьких диких каченят.

Дуже приємно що практично в місті починають заводитися дикі звірі.

Наступний вовк?
Дігери всіх країн єднайтеся!

dragonfly635

Зі звірями-круто, головне, щоб не було перебору. Я багато їжджу по шоссе навколо міста на велосипеді, то лисиць мені багато траплялось. З незвичного зустрів лісового кота і черепах, правда трохи далі в Яворівський район. А ще, де ті конюшні? Бо якось ".айна" там в лісі багатенько)

Golem

Цитата: dragonfly635 від 25.07.2014 21:37:13
Зі звірями-круто, головне, щоб не було перебору. Я багато їжджу по шоссе навколо міста на велосипеді, то лисиць мені багато траплялось. З незвичного зустрів лісового кота і черепах, правда трохи далі в Яворівський район. А ще, де ті конюшні? Бо якось ".айна" там в лісі багатенько)

Це добриво а не лайно. Конюшні тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Був там з Олександром Деревягіним. Виявляється що обличчя вицарапане на камені належить богині Спелеології. Вицарапана вона у 80-х роках Леонідом Мацкевим. Також на тих скелях є ще багато старих написів латинкою. Саша, якщо щось напутав виправте будь ласка.

Вхід в одну з печер. Є позначений на гугл карті. Знаходиться тут


Богиня Спелеології




Досліджуємо написи на скелі




Хтось поруч понаривав шансів. Бавляться в войнушки




Ну і вони перекрили в'їзд в ліс. Перекопали дороги :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Леонід Мацкевий людина яка подарувала світу Прийму) а точніше Прийму йому показали а собака Єгеря який показував  розкопав лисячу нору вище Прийми де і познаходили всі артефакти в тому числі і "Череп першого Галичанина"))))) тут смайли не просто так.

Нажаль п.Леонід уже відійшов у кращий світ у травні цього року. Мам нагоду з ним декілька разів спілкуватись по телефону по печері у Старому роздолі і знахідках там.
Він копав, і ти копай!!!

274 Гості, 0 Користувачів