В Лисиничі по боям середньовіччя

Автор yar-79, 06.10.2009 20:17:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Запрошую всіх бажаючих приєднатися в суботу та неділю на копання в Лисиничі. Згадуємо про битву в 1675 році та гостримо лопати!

YserL

Заварюю свою лопату і в діло. якщо не буде інших справ приєднуюся

Golem

Напевно шо приєднаюся в неділю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  + аналогічески, субота & неділя здається вільні. Може табором на ніч стати?
Resistance is futile

Dexter

Якшо до суботи не появляться якісь дуже серйозні проблеми то також приєднаюся в неділю=)

zelja


Dark Wind

в котрій годині? суботу та неділю

yar-79

Гарно! Будемо вирулювати зі світанком! Якщо в когось є GPS- беріть, хоча там можно і з картою непогано полазити. В мою дев"єтку влізе ше чтири хлопаки!

inkognito

GPS буде, без проблем. Але може б ти написав координати та час зустрічі - жеби усі собі то спланували?  :)
Resistance is futile

Golem

Гуд! Приємно шо є стільки бажаючих. Вважєйте тіко в суботу без мене чорну археологію в синю не перетворюйте. Тобто багато не пийте. :) А я в неділю буду. Судячи з карти Місця знаходяться зліва від дороги на вільній території. Зустрітися можна на заправці справа при вїзді в Лисиничі. До речі, туда зі Львова ходять багато маршруток.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Чорна археологія- це коли могили і кургани розкопують, а ми монетки та сопутку шукати будемо, так що це не про нас! Я виїзджатиму з центру, хто в машину хоче попасти, пропоную збиратисі біля кінотеатру Копернік, якщо є інші пропозиції, радо вислухаю! Час збору 7.30 ранку

inkognito

  Легко, будь-де в центрі. Є питання - може раніше виїхати шоб встигнути до світанку на місце?. Мають на полі супер-тру-мегозачодні фотки вийти коли сонце встає і повіртря ше чисте...Мені підходить будь-який варіант котрий обере шановне товариство!
Resistance is futile

yar-79

Можна і раніше головне щоб хлопаки до самохуда чимось добралися, маршрутки з якої починають по місті курсувати?

inkognito

Орієнтовно із 06-00. Хтось ше буде на суботу окрім yar-79, YserL'a та мене?
Resistance is futile

inkognito

   Усім! Хто планує завтра їхати - збір об 07-00 коло  пам'ятнику Підкові, часу більш ніж досить шоб доставити своє "бренное тело"  в означене місце із будь-якого району Львову. Наразі їде yar-79 та я, отож ще 2-3 вільних місця у машині є. Якщо хто живе в околицях Личаківської-Тракту Глинянського можемо забрати прям із місця проживання, немає потреби їхати до центру і потому повертатись назад. Бажаючих просимо дописувати тут, скидувати свої телехфони в Ососбисті Повідомлення мені --> відзвоню як прочитаю.
Resistance is futile

Golem

Може ше я буду. Але підтягнуся троха пізніше, десь об 11.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

було б файно, потому можна можна буде помацати Кортумуву гору
Resistance is futile

negative_creep

мля! пізновато я заліз сюди! так б з вами панове поїхав... :( :'(

inkognito

Resistance is futile

Golem

Увага всім. Вилазка на завтра в Лисиничі Відміняється! Тому шо на місці боїв влашутвали смітник та колію і знайти там тепер шось дуже важко. Натомість пропоную поїхати в Черляни на військовий Аеродром. Детальніше тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

120 Гості, 0 Користувачів