Сніданок Дослідника. ЖД Міст на Фантомній Залізниці

Автор Le-i-3o, 23.10.2019 15:25:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Отож збираємось цієї п'ятниці 25.10 поснідати в колі дослідників. Зустрінемо останні теплі сонячні промені цього року разом у чудовій компанії дослідників.

Локація ЖД Міст на Фантомній Залізниці.
Гарні з відти маємо туй

Час: Пропонуєтся розпочати снідання з 7:00, можемо зустрітись 6:45 на повороті на Тракт Глинянський на Личаківській і по ньому спуститись до повороту колії на міст. Всі кому то зарано підтягуются уже на сам міст.

Що з собою мати: Хороший настрій, теплий чай і що вважаєте за потрібне для сніданку. Можете взяти з собою пальники і зготуємо кави на місці, чи можна навіть якихось субліматів зготувати.

Поговоримо за сніданням як пройшов наш літній сезон, обміняємо планами на Сезон прохолодних досліджень.

Тож до зустрічі у П'ятницю зрання. Поширюйте серед знайомих інформацію.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Я спеціально не брав участі в обговоренні місця бо не знаю чи зможу бути. Залежить від вечора перед тим. Тому чи буду знатиму вранці в пятницю, поки що на мене не розраховуйте. Якщо зможу то приїду.

Звіти з попередніх сніданків дослідника є тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Якщо Гандзя прокинеться, то +2, а так, то я точно буду))


PrimaBezfiltra

привіт, в мене буде завтра день народження, солодкого не беріть, притащу торт

Блондинка в кедах

Буду машинкою:
Кн. Ольги - Коперника - пл. Соборна -Личаківська (ц. Петра і Павла о 6.40) - Тракт Глинянський


YserL


Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Збираюся. У нас дома світло вимкнули. Ходжу по хаті з ліхтариком, перший раз за кілька років воду на чай на газі гріла 🙃

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

304 Гості, 0 Користувачів