Прибирання в Медовій печері

Автор _Tarik_, 29.10.2019 22:47:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

_Tarik_

Пропоную на наступних вихідних зібратися та прибрати там
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Пропозицію підтримую. На жаль я буду в горах шукати літак ДСВ і заодно святкувати день народження друга. Так що пас. Але всіляко заохочую інших приєднатися до доброї справи! Щоб потім весь чат не нив що гнив дома цілі вихідні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: _Tarik_ від 29.10.2019 22:47:25
Пропоную на наступних вихідних зібратися та прибрати там

Тарік на наступні вихідні це коли? Яке число і субота чи неділя Уточни будь-ласка. Також яку ти годину пропонуєш?
Він копав, і ти копай!!!

_Tarik_

Цитата: Le-i-3o від 30.10.2019 09:03:58
Цитата: _Tarik_ від 29.10.2019 22:47:25
Пропоную на наступних вихідних зібратися та прибрати там

Тарік на наступні вихідні це коли? Яке число і субота чи неділя Уточни будь-ласка. Також яку ти годину пропонуєш?
9-10 листопада. Субота чи не неділя вибирай, я завжди вільний. Година до 18.00
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

SerXio

Я би хотів долучитися. Вільна субота після обіду або ціла неділя.

STALKER

9 листопада нормально, +1, маю шуфлю, лопату.

brigadir

9 листопада можу приєднатися, маю лопату, мішки для сміття

_Tarik_

Супер, давайте подумаємо де збираємося
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

STALKER

Та біля печери і зберемся

STALKER

Ну що, тоді 9 листопада біля Медової печери тільки на котру годину?

_Tarik_

Цитата: STALKER від 06.11.2019 11:09:41
Ну що, тоді 9 листопада біля Медової печери тільки на котру годину?
Не знаю, бажано до 18:00. А можете хтось пояснити, як туди добратися з пасічної ???
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Щиро хотів приєднатися до вас. Але сьогодні написали журналісти за репортаж по літаку. Завтра мушу день присвятити цьому.

Бажаю вам гарно та весело провести час, все там зібрати. Рекомендую запастися великими кульками і рукавицями. Потім влом буде до магазину бігти якшо не вистачить. Ну і не забудьте ліхтариків і побільше :)

Чи Ви вже подбали що з тим сміттям робити після цього?

Також можна написати на гарячу лінію міста щоб встановила смітник в місці громадського відпочинку. Тоді печера довше залишатиметься чистою.

Ну і підкину одну ідею. Можливо вартує роздрукувати та заламінувати табличку типу "Будь-ласка не смітіть, блять" чи щось більш доходчивіше "На цьому місці вже загинуло 4 людини. Не смітіть будь-ласка ... на їх могилах" :)

Ну і десь в кутику повісити "Прибрано активістами explorer.lviv.ua"
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

На жаль мінус один. Зявилася купа іншої важливішої роботи. Гарного прибирання.

brigadir

Теж не можу приєднатися ((
Завтра буду зайнятий.

_Tarik_

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Є пропозиція зібратися і все таки завершити почате. 14 грудня, субота на 11-00. на цей раз вже точно.

Буде нагода познайомитися!

А також всі хто бажає зможуть в невимушеній атмосфері обговорити діяльність форуму в 2019 році та скласти плани на 2020р.

Матиму з собою достатньо кульків для сміття. Візьміть будь-ласка рукавиці і лопати.

Ставте внизу + хто буде!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter


Le-i-3o

+1, а в залежності від погоди може  і +2.5. Наступне питання, прохання когось хто має юридичне підтвердження що він член ГО зконтактувати з якоюсь компанією Міста яка спеціалізуєтся на поводженні з ТПВ щоб зібрали сміття яке ми на збираємо.
Також усіх любителів полазить по смітниках запрошуємо на поживу.
Він копав, і ти копай!!!

STALKER

Думаю +1, лопати, шуфлі, кепський одяг маю.  Якщо не зможу підійти, то заздалегідь можу поділитися реманентом. Звертайтеся.

Golem

Все без змін! Збираємося як і планували в суботу на 11-00 коло печери. Ось лінк на телеграм групу для обговорення поточних питань.

Я вже запасся 20 мішками для будівельного сміття і стільки ж чорних кульків. Температуру обіцяють плюсову. А в печері опади не страшні. Також беру пальник щоб потім після прибирання щось тепле зїсти.

Долучайтеся до доброї справи!


Дігери всіх країн єднайтеся!

279 Гості, 0 Користувачів