Автор Тема: Військове містечко коло Львова  (Прочитано 670 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 998
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Коло Львова є дачний масив до якого примикає військове містечко. Колись в'їзд у містечко охороняло КПП зі шляк-баумом. Але от вже кілька років як шляк-блаум-а немає а сюди їздять жовті маршрутки зі Львова. Чому б і мені там не прогулятися? «Паркани не перелазитиму, на забороняючі таблички не проходитиму. Просто подивлюся що тут і як.» - була моя настанова.

Паркуємося на території. Навколо містечка росте невеличкий лісок. Через нього йде кілька гарно втоптаних стежок до дач. Ними також ходять місцеві жителі з козами, гуляють мами з візочками та дівчата з песиками. Все би було як звичайно якби не… здоровенні антени навколо. Кайф для дослідника!

Антени обгороджені, фоткаю їх через паркан ніби для інстаграму. Так щоб огорожі видно не було і здавалося ніби я сюди проник. Точно отримаю мільйон лайків 😊

На території містечка є кілька огороджених зон. Зі входу все культурно:  КПП, камери, бетонні стовпчики і серйозна огорожа. Але якшо пройтися стежкою вглиб лісу то тут є лише ржава колючка натягнута по деревах. Колючка вїлася глибоко в кору, дерев мені реально шкода.

Йдемо однією такою втоптаною стежкою. Доволі швидко вона впирається у здоровезну тарілку. Тарілка схожа на аналогічні в Черепині. Вона стоїть горизонтально і напрямлена в сторону аеропорта Львів. Це дуже цікаво, зазвичай тарілки дивляться в космос на супутники.

На фотці стежка проглядається. Але в HD очима вона просто хайвей

Стежка привела сюди

Коло тарілки колючки і стовпів не було взагалі! Очевидно що стежку сюди протоптали грибники або солдати які так непомітно виходили погуляти. Відсутність паркану дала мені змогу не порушуючи своїх настанов гарно все пофоткати.

І мені стало троха сумно. Сумно що в нас армія і далі дирява. Колючий дріт коштує недорого, в Карпатах він просто мотками лежить обабіч шанців. То чому б його тут не натягнути? А якби на мому місці був шпигун чи диверсант? Це ж все робоче обладнання! Щоб не бути голослівним я наклеяв на опору антени фірмову наклейку Експлорера. Солдати наклейку побачать, знімуть і зрозуміють що потрібно поставити паркан. Інакше буде тут прохідний двір. А коли це зроблять то зайдуть сюди і відзвітують 😊 Це як дії порядних хакерів що знайшли диру в секюріті і попереджають про неї користувачів.

Йду далі по стежці. Вона півколом стелиться навколо частини. В лісі мені почали попадатися ямеги засипані сміттям. Хм, невже і зараз продовжують стару радянську традицію вивозити сміття в ліс і там закопувати? Якось це негарно! Судячи з того що папір ще не розклався, це сміття тут вивезли відносно недавно. Але ж всі ці плати обовязково потрібно утилізовувати! Вони спаяні оловяно-свинцевим припоєм. Тобто грунт буде забруднено свинцем, токсичним матеріалом. І збирай тут гриби після цього….

Якщо папір не зігнив значить викинули недавно

Це все свинець та інші токчисні матеріали прямо в грунті!

Ну і майже вернувшись до машини я зауважив на паркані гарну жовту табличку «Прохід заборонено». За табличку йти не можна, але ж до неї підходити, по ідеї, не заборонено! Давай, думаю, зроблю селфі напам’ять. Коли знимка була готова я почув як щось ворушиться в мене під ногами. Глип вниз – а там з ящика вилазить симпатичний собака і так ліниво, майже меланхолійно, так на мене каже «Гав». Я офігів і стою як вкопаний. Собака ще раз повторила своє несміливе «Гав». Ну ок, я тебе зрозумів, відійду на пару метрів. Звідти і сфоткав цього симпатягу. Його що тут погано годують чи перегодовують? Якщо вже є собака, то значить вона для чогось потрібна! Ця мала б мене почути ще коло антен!

Яка симпатяжка!

Вертаючись до машини у вікні однієї з будівель я зауважив купу всякої старої апаратури. Як електронщик за освітою я не міг цього не сфоткати 😊 Потім я поділився знимкою в телеграм групі. Більшість людей сприйняли це якось пасивно: подумаєш, старий хлам. Але були і такі що почали звинувачувати: «Голем Злодій!». Цей поворот мене дуже розвеселив. Він нагадав історію як ми з друзями-волонтерами прибирали сміття в Стрийському парку. Один товариш знайшов в кущах бурбулятор і захоплено почав всім його показувати. Але стався облом! Люди дивилися на цю стару помнуту брудну пластикову пляшку з кислими пиками. Більшість навіть не знали що це таке і для чого воно потрібно! 😊 Товариш швиденько почав відмазуватися що бачив це в інтернеті.

Вид від місця парковки

Умм, щось цікаве

Фотошоп рулить!

Завершуючи прогулянку дачами робимо висновки: паркан дирявий, собак не годують(або перегодовують), а свинець викидують просто в ліс за паркан.

Патріоти можуть дорікнути мені за цей пост. Мовляв про нашу армію потрібно писати або добре, або не писати взагалі. Повірте, я теж патріот України. Але такий підхід до армії нагадує її  похорон. Не говоримо нічого або говоримо тільки добре.

Метою ж мого поста було показати скільки всього цікавого можна побачити навколо якщо просто відірватися від коврика на стінці дома і вийти надвір. Заохотити людей до полазок! А заодно і не мовчати про проблему раз таку вже виявилено.

ПС: був там з Лесиком два тижні після першого відвідування. Все без змін :(
Розшарити F VK G+
курча