Пивоварня ФЕСТу + Правда на площі Ринок на середу, 5 лютого

Автор Roy, 27.01.2020 23:05:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Після мого звіту з закинутого пивзаводу в Новоград-Волинську, деякі спеціалісти писали, що "живого" пива не буває, а те ще зберігається у пляшках 7 діб - сциклини  ;D
Що ж, я не є експертом у пиві, сперечатись не буду.
Натомість, нас запросили на екскурсію з дегустацією у броварню ФЕСТу на Старовознесенській а також у Правду, що на площі Ринок.
Час: середа 5 лютого, 15:00. 13:00
Вже підписалися: Стінгер, Зелена Миша, Дедміт, Бригадир, Інтроверт, Андрій74, Васіч, Голем. Ще є два-три місця.
Прошу в ПП скидати паспортні дані, ПіБ, та номер ІК. (жарт звісно  ;D )

Прохання до всіх, підтвердити нижче свою присутність традиційним +1
Така заявка буде вважатись легітимною для участі)
Meine Ehre heißt Treue


STALKER

Гарно сходити  :),
В середу роблю профілактику і модернізацію своїх антенно-фідерних систем, а то на цілий день.

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Golem

+1 якщо не виникне на роботі запари. Все таки робочий час. Поки шо по планах її не повинно бути. Але на то вона і запара...

де збираємося?

Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Най го качка копне...

Roy

Зустріч перенесена на 13:00!

Крім того, максимальна к-ть на пивоварню - 10 чол, на Правду, шо на пл. Ринок - 20.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Нагадую, завтра на 13:00, вул. Старознесенська 24-26 (фест)
Година-півтори там і далі продовжуватимемо на пл. Ринок (Правда).
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Як добре що Рой був написав свій пост про "живе" пиво. Як наслідок сьогодні ми отримали чудову екскурсію, багато нових знань, масу позитивних емоцій і пиво на шару. Далеко не на кожній вилазці буває так файно. Звіт тут

А для затравки пару мемчиків

Це Правд-ивий пивовар


Так виглядає людина яка не обідала і якій перед тим дві години розказували про пиво. Дорвався називається. :) А ще в рюкзаку заникала пляшчину з конвейєра ;)

(с) Рой
Дігери всіх країн єднайтеся!

81 Гості, 0 Користувачів