Оптимістичний план на 8-9 лютого

Автор Golem, 22.01.2020 16:50:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

8-9 лютого їду в Оптимістичну. Це найбільша гіпсова печера в світі.

Попасти туди не дуже просто. Зазвичай напрягають або шось носити або кудись копати. В цей разу буде виняток. :)

Житимемо там на місці, є хата. Виїзд зі Львова о 7 ранку. Мій джиммік вже повний. Може хтось бажає скористатися нагодою і скочити на своїй машині? Цезар попередньо писав що буде. Зголошуйтеся!

Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunnyman

+1 якщо в когось в транспорті буде місце)

Caesar

Попередньо 7 числа буду в відрядженні, якщо встигну вернутись то +1 на авто. Але знатиму ближче до 3-4 лютого, як будуть квитки.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Golem

Файно є! Я за тиждень до поїздки створю чатик. Утрясемо всі деталі
Дігери всіх країн єднайтеся!

Johnny

І я би може приєднався. Якщо назбирається народу то можу авто взяти.
І це усе законно?

Golem

Цитата: Johnny від 22.01.2020 21:45:37
І я би може приєднався. Якщо назбирається народу то можу авто взяти.

Було б супер! Напиши будь ласка скільки місць вільно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Johnny

Цитата: Golem від 22.01.2020 22:29:55
Цитата: Johnny від 22.01.2020 21:45:37
І я би може приєднався. Якщо назбирається народу то можу авто взяти.

Було б супер! Напиши будь ласка скільки місць вільно.

Якщо Цезар їде тоді я + до нього, як ні то в мене 4 місця вільні. Одне Саннімену буде, лишиться три
І це усе законно?

Le-i-3o

+2 у випадку якщо їде Цезар до нього.
Він копав, і ти копай!!!

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Drusja

Маю невеличку пропозицію. Якщо нас збирається така велика компанія, то не морочити собі голову з машинами і місцями, а взяти в оренду буса і їхати в розслабон :)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Цитата: Drusja від 25.01.2020 18:37:40
Маю невеличку пропозицію. Якщо нас збирається така велика компанія, то не морочити собі голову з машинами і місцями, а взяти в оренду буса і їхати в розслабон :)

Побачимо ближче дати. Зазвичай половина бажаючих відпадають.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Залишилось 12 днів, вроді не так багато.
Друся висунув не погану ідею, давайте над нею задумаємось, нас зараз 12 чоловік якщо Рахувати Golema автомобіль.

Ну і хлопці в нас по дорозі назад Млинки якщо вирішите можна спробувати заскочити.



Він копав, і ти копай!!!

_.bilayn._

Як би не навчання, то би тоже зганяв з вами, а так мінус  :'(

Golem

Цитата: Le-i-3o від 27.01.2020 10:02:09
Залишилось 12 днів, вроді не так багато.
Друся висунув не погану ідею, давайте над нею задумаємось, нас зараз 12 чоловік якщо Рахувати Golema автомобіль.

Ну і хлопці в нас по дорозі назад Млинки якщо вирішите можна спробувати заскочити.

Щойно говорив з "печерними людьми". Вони наполегливо рекомендують виїжлджати в пятницю ввечері. Щоб в суботу бути свіжим зранку. Бо по Оптимістичній можна ходити хоч десять годин. Чи всім буде гуд якшо виїдемо о 6 вечора в пятницю?

Якщо треба то спорядження буде на місці напрокат. Так як нас назбиралася велика банда то треба буде зробити похідний внесок порядка кількох десятків грн з людини. Хто бажатиме може троха покопати.

На рахунок буса то я на машині. Як я бачу для решти бажаючих машин теж вистачає. Направду це краще в плані організації, не треба залежати від третьої сторони - власника буса. Ну і тверезіші будете. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Майже в унісон)))) мені дзвонини печерні люди і питали чи я буду з Львівськими дігерами)і рекомендували в пятницю виїжати))))
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Створив групу. Якщо хтось бажає приєднатися - пишіть тут. Додам.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

Я на своєму авто + Друся і Женя та Руфус.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Олесь

+2

Цитата: Golem від 02.02.2020 23:29:52
Створив групу. Якщо хтось бажає приєднатися - пишіть тут. Додам.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

SerXio

+1
Всім привіт.
А ще не пізно приєднатися до вас?

218 Гості, 0 Користувачів