Де б походити з металошукачем

Автор Golem, 10.10.2009 22:38:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yaroslav21

Цитата: T.a.Z.z.Z від 01.01.2013 22:55:15
yaroslav21
Як земля ? Де копав на полі чи в лісі ?
Сьодня хотів вийти, попробував на городі ледве ногу не вламав, думаю в четвер десь погуляти)

Поки що, тільки одна добра людина тут на форумі мені попалась, попросив підказати місце, підказав, правда дуже-дуже засмічене, але мені кращого і не треба було:)
Землю копати зараз хіба в лісі,копав пісок,де органічний верхній шар повністю промерз(5 см),прилісок, в ліс не поліз(через замерзле болото)

vitruxa

Я абсолютно згідний, досвід набувається з роками. Сам ходжу третій сезон. Довелось не мало покопати даремно, болото, холод, дощ. Копав в всі сезони. Трошки легше було бо маю свій транспорт. Знахідки можливо не дуже цінні але для мене вони най-ціннніші бо знайдені мною , кожну памятаю де . коли і як знайшов. Завжди радий подивитись знахідки друзів по захопленню і почути їхні розповіді ! Ну і сам готовий ділитись в мірах розумного знахідками і досвідом. На жаль на початку довелось тяжко так як не було кому підказати і направити . Думаю разом щось і вийде. Всіх з Новим роком і гарних знахідок !!! ;)

yar-79

Я теж свiй досвiд набував сам, а питання треба ставити iнакше! Напрклад: який iстоничний прошарок можна покопати в мому регiонi, яку лiтературу слiд почитати, особливостi грунту...

vitruxa

Особливості грунту відіграють також велику роль. Розповім одну історію. Вертаючись з копу , зупинився не далеко біля Львова на переораному полі ( заради цікавості ).І тут коли включив металодетектор почалось, сигнали були двінкі як кольоровий метал, сигналило безперервно. Коли наберав землю в руку і підносив до котушки дзвеніло, переберав по граму і нічого не знаходив! Пізніше досвідчені копачі підказали що земля була дуже мінералізована. Більше ніде  такого не зустрічав. Ну а це поле виявилось колись старим поселенням. Розповів мені це аохеолог Володя якого я зустрів на цьому полі через пару тижнів (пише книжку про цю місцевість).

newbie

Всім привіт. Так життя склалося що є надлишок часу, практично щодня, вирішив зайнятися чимось цікавішим ніж компютер.
Тиждень почитав інтернет і вирішив купити металошукач. Прочитавши різні відгуки, взяв теру 705.
В настройках розібрався, деякі успіхи є. Найшов гільзу))) Но все ж є купа питань по тонкостях.

Хочу долучитися до вашої компанії щоб не було скучно самому а також набратися досвіду.
Якщо хтось погодиться взяти за компанію в коп, готовий віддати всі нахідки, чисто за для практики)
Вмію дуже добре користуватися інтернетом, найти старі карти, наложити, нагуглити і тп. Маю авто. Львів. Сімейний)

не маю на меті "спалити" ваші "рибні" місця та збагачення через коп. тому будь-ласка без підмашок)))
Дякую!

Roy

Цитата: newbie від 22.08.2013 16:36:54
Всім привіт. Так життя склалося що є надлишок часу, практично щодня, вирішив зайнятися чимось цікавішим ніж компютер.
Тиждень почитав інтернет і вирішив купити металошукач. Прочитавши різні відгуки, взяв теру 705.
В настройках розібрався, деякі успіхи є. Найшов гільзу))) Но все ж є купа питань по тонкостях.

Хочу долучитися до вашої компанії щоб не було скучно самому а також набратися досвіду.
Якщо хтось погодиться взяти за компанію в коп, готовий віддати всі нахідки, чисто за для практики)
Вмію дуже добре користуватися інтернетом, найти старі карти, наложити, нагуглити і тп. Маю авто. Львів. Сімейний)

не маю на меті "спалити" ваші "рибні" місця та збагачення через коп. тому будь-ласка без підмашок)))
Дякую!

З наступного тижня можна вибратися на одне старе місце, трохи звісно підвибите, але переоране. Тому можна потренуватися і, можливо ще й земляний дідусь щось підкине. ;)

Чому б і ні?
Meine Ehre heißt Treue

newbie

Цитата: Roy від 23.08.2013 00:33:30
Цитата: newbie від 22.08.2013 16:36:54
Всім привіт. Так життя склалося що є надлишок часу, практично щодня, вирішив зайнятися чимось цікавішим ніж компютер.
Тиждень почитав інтернет і вирішив купити металошукач. Прочитавши різні відгуки, взяв теру 705.
В настройках розібрався, деякі успіхи є. Найшов гільзу))) Но все ж є купа питань по тонкостях.

Хочу долучитися до вашої компанії щоб не було скучно самому а також набратися досвіду.
Якщо хтось погодиться взяти за компанію в коп, готовий віддати всі нахідки, чисто за для практики)
Вмію дуже добре користуватися інтернетом, найти старі карти, наложити, нагуглити і тп. Маю авто. Львів. Сімейний)

не маю на меті "спалити" ваші "рибні" місця та збагачення через коп. тому будь-ласка без підмашок)))
Дякую!

З наступного тижня можна вибратися на одне старе місце, трохи звісно підвибите, але переоране. Тому можна потренуватися і, можливо ще й земляний дідусь щось підкине. ;)

Чому б і ні?


Завжди готов)
Як вирішити коли їхати, напишіть завчасно приватне повідомлення та скиньте номер телефону туди. Я передзвоню.

Roy

ЦитуватиЗавжди готов)
Як вирішити коли їхати, напишіть завчасно приватне повідомлення та скиньте номер телефону туди. Я передзвоню.

Домовились. Попереджу.
Meine Ehre heißt Treue

newbie

хлопаки, як справи?)
бачу проводиться масово операція "бульба", буду по селі ходити по сусідських городах, а поки може десь ще скочим по перевірених точках?
бо сам ніяк не виберуся, нема з ким навіть за компанію. на рейберті написав, двоє написали в ЛС щось порозпитували і пропали)
поки є погода)

zboi

Читаючи про ВІЙСЬКОВІ ДІЇ НА ВОЛИНІ У 1812 РОЦІ (ЗА ПРАЦЕЮ О. МИХАЙЛОВСКОГО - ДАНИЛЕВСЬКОГО «ОПИСАНІЕ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ 1812 ГОДА») (volodymyrmuseum.com/naukovi-statti/108-viyskovi-diyi-na-volyni-u-1812-rotsi-za-pratseyu-o-mykhaylovskoho-danylevskoho-opysanie-otechestvennoy-voyny-1812-hoda) я помітив Цікаву замітку автора про базування Саксонських віЙськ між містечками Локачі та Торчин декілька тижнів, мабуть за тих декілька тижнів) німаки встигли згубити та потратити вдоста, так що Цікаве місЦе для копанки могло б виЙти !) ось тсе я прочитав в вікі мене приголомшила історія Торчина я нічого не знав ! 1812 рік — Торчинська міщанка Софія Чайка з групою торчинців брала участь у партизанській боротьбі проти наполеонівських окупантів.
21 вересня 1812 рік — Бій під Торчином між російськими і французькими військами. Французи втратили 400 вояків
і ще говорять про шведів 1708 рік — 8-тисячний шведський військовий загін 2 тижні штурмував Торчин. Містечко захищали наймані гайдуки-козаки та народне ополчення
і про підготовку Коліївщини 14 червня 1767 рік — Вперше в Україні знайдено унікальний документ повстанської організації — «Торчинський маніфест», який став передгроззям Коліївщини і взагалі там величезна історія від княжих часів [url]]
volodymyrmuseum.com/naukovi-statti/108-viyskovi-diyi-na-volyni-u-1812-rotsi-za-pratseyu-o-mykhaylovskoho-danylevskoho-opysanie-otechestvennoy-voyny-1812-hoda) я помітив Цікаву замітку автора про базування Саксонських віЙськ між містечками Локачі та Торчин декілька тижнів, мабуть за тих декілька тижнів) німаки встигли згубити та потратити вдоста, так що Цікаве місЦе для копанки могло б виЙти !) ось тсе я прочитав в вікі мене приголомшила історія Торчина я нічого не знав ! 1812 рік — Торчинська міщанка Софія Чайка з групою торчинців брала участь у партизанській боротьбі проти наполеонівських окупантів.
21 вересня 1812 рік — Бій під Торчином між російськими і французькими військами. Французи втратили 400 вояків
і ще говорять про шведів 1708 рік — 8-тисячний шведський військовий загін 2 тижні штурмував Торчин. Містечко захищали наймані гайдуки-козаки та народне ополчення
і про підготовку Коліївщини 14 червня 1767 рік — Вперше в Україні знайдено унікальний документ повстанської організації — «Торчинський маніфест», який став передгроззям Коліївщини і взагалі там величезна історія від княжих часів //https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%BD_(%D1%81%D0%BC%D1%82)#cite_note-18

zboi

вигляд з карти Локачі та Торчин не можу закинути скріну карти то даю адресу або самі шукаите Локачі та Торчинhttps://tools.wmflabs.org/geohack/geohack.php?language=uk&pagename=%D0%9B%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%87%D1%96&params=50_44_18_N_24_38_14_E_scale:30000

212 Гості, 0 Користувачів