Де б походити з металошукачем

Автор Golem, 10.10.2009 22:38:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

На рахунок 1 фото. Виробництво заводу Чапельський арсенал, Будапешт.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Правильно, робили венгри, а стріляли румуни ;) Вони, як в першій, так і в другій світовій були союзниами Германії.

onyx

О дякую, буду нарешті знати що то за патрони :)

bgonzo

а можна про новий закон про коп розповісти детальніше.. або ссилку..  буду дуже вдячний

Zaval

bgonzo 
Ти часом не з "Райберту" "gonzo"?
На тематичних форумах саме про коп, дуже багато написано про той новий закон.
Можна зайти і почитати.

bgonzo


Golem

Був нещодавно в "Надслучанській Швейцарії." місце дуже красиве і з древньою історією. По старовині:

- Було там коло десяти городищ в зоні прямої видимості одне після одного. Казали шо не всі ще досліджені.
- Знаходять багато римських монет, показували статуетку 2 століття.
- Замок неодноразово штурмували козаки
- Навесні Случ виносить на берег закамянілі рештки деревини
- В глиняних карєрах знаходять зуби прісноводних акул. Показували цілі колекції
- В період ПСВ і ДСВ було багато розборок. В лісі є спалені польські і Українські села. Понад берегом було колись багато хуторів. Зараз залишилося значно менше.  
- До ДСВ на березі Случа було багато польських хуторів
- Екскурсовод розказував шо приїжджають і копають. Значить шось находять.

І просто 20км гарних місць для відпочинку. В селі Маринин є гостинна хата де ми реночували.

Замок


Богиня


Зуби прісноводних Акул


Станція


Село


Городище


Всі фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

yaroslav21

Привіт комради,порадьте плз де би то порити  біля Микуличина,бо сижу,куру,грибів не є,риба сі не ловит,то думаю же походжу землю позвоню.

Broliant


Roy

Цитата: Broliant від 30.12.2012 15:14:43
Тема вже вмерла?

Теоретично так, хто ж перспективними місцями так ділитися може, хіба так, лише поверхнево. Не на рибалку ж ходимо.
Meine Ehre heißt Treue

Broliant

Цитата: Roy від 31.12.2012 00:10:38
Цитата: Broliant від 30.12.2012 15:14:43
Тема вже вмерла?

Теоретично так, хто ж перспективними місцями так ділитися може, хіба так, лише поверхнево. Не на рибалку ж ходимо.
Та цікаво почитати і подивитись як люди гільзами хваляться)))
Бачу тут уже не тільки тема тут форум померає(

Alter

Це говорить людина, яка написала 9 повідомлень і "бЄзгадунеЄдЄля" на форумі? Ну-ну...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Broliant, твої знахідки не дотягують до того рівня, щоб так зверхньо відноситись до нашого ресурсу. Хочеш хвалитись і хамити, будь ласка, роби це на Райберті.  :)
Маєш бажання, акуратно вистав свої знахідки, думаю багатьом буде цікаво. А там ми вже й свої виставимо.
Тоді вже про гільзи поговоримо.  І хто чим хвалиться.  ;)


За хамство Broliant отримав два попередження. Якщо надалі буде така зверхність - попрощаємся.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Я не знаю такого ресурсу, де би комусь просто тикнули в місце, і сказали-копай! І тут  справа не тільки в жлобстві... По перше, щоб знайти файне місце, потрібно посидіти з картами, накласти іх, визначити декілька перспективних місць об'іздити іх, і можливо вам посміхнеться вдача. Для цього потрібно витратити купу часу і грошей, декілька днів на розвідку і бак бензини. І тут якійсь ленивий лантух, який дуже хитрограний, пише тобі в приват- скажи де мені покопати! З якого дива? Якщо ти початківець, то в сусідньому розділі пан Incognito, дав сциль на старі австрійськи карти всієі Західноі Украіни, дивись б...ть свій квадрат, знайди зниклі хутори і шукай!  По друге я не зливаю місця не знайомим людям,бо як правило після них лишаються незариті ями і проблеми з місцевим населенням. По третє, коли даєш місце, люди знецінюють  його бо воно  дісталося іхнім зажирілим лінивим головам нахаляву, і вони зливають його своім друзям без дозволу , а там дивись пункт другий. І навіть на цьому форумі таке часто трапляється. Короче, зараз нема часу піздніше допишу.

T.a.Z.z.Z

А от буває сидиш читаєш різню бодягу про свій регіон: бої, армії, городища, хутора і т.п. підставляєш карти, деколи щось цікаве знаходиш, питаєш людей як копати, що копати, де саме краще шукати, навіть в тих закинутих хуторах. А ще дехто машин не має, зразу ж обмежується час і простір так званої розвідки і ти просиш людину підказати, а вона чомусь одразу ж думає, що ти лінивий, зажирілий початківець який нічого не хоче сам робити і який обов'язково повинен натворити чого погано з місцем і має конфліктувати з населенням:) І навіть на цьому форумі є такі люди:) Якщо для прикладу я тут сиджу не надто багато часу, це ще не означає, що я от такий, як описано вище)  Ставтесь до людей трошки проще і буде вам мир у всьому світі:) Можна хоча б поговорити з людиною малесенький відрізок часу і вже собі прикинути хто вона, якщо тут якийсь баран типу броліанта чудить от таке, то ,yar, не треба так зразу ж про всіх так думати:)
видалено адміністрацією

Dima_Bear

Погоджуюсь з T.a.Z.z.Z 'ом, часто просто  не вистачає досвіду. Не всі ж одразу народилися продвинутими камрадами з хорошими шукачами, картами та "фірскарями". Згоден, це все досить дорого коштує і досягається з часом. Але мова йде щоб просто допомогти початківцям порадами, і не рівняти усіх під одну лінійку.

Roy

Абсолютно солідарний з Yar-79.
Про який досвід мова? Досвід це - мозолі на ногах, піт, протоптані десятки кілометрів по полях і лісах, смердючі тісні маршрутки класу місто-село, важкі броцаки.
Так ми свого часу робили і робимо досі.

На форумі є карти, є інформація - копай не хочу. Аж занадто. 
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Підтримаю Roy-а і Yar-а, хто хоче щось знайти цікаве, той знайде це і в себе під боком, земля велика, не перекопати всю, якщо цікавить якійсь район, то туди можна і 10 разів виїхати на маршрутці і обійти все в доль і поперек, і тут ні про який досвід не йдеться, досвід набувається з часом, так само, як і цікаві знахідки, а на питання де копати/шукати, то відповідь очевидна - в землі!  :)

yaroslav21

Підозрюю,що напевно на кожному ресурсі необхідно великими буквами написати "ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗАДАТИ ДУРНЕ ПИТАННЯ,ПОДУМАЙТЕ ЧИ ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ДУРНУ ВІДПОВІДЬ".Як правило такого типу питання виникають від того,що люди навіть не намагаються повчитись як шукати місця,не намагаються прописати для себе якісь критерії, і в такому випадку все закономірно на дурне питання отримують прогнозовану відповідь...і нажаль такі матолки не переведуться,бо якраз багато так і починали,для кого пі.дюлина збоку дала можливість подивитись на себе і переосмислити свій підхід.
P.S. тяжкий післяноворічний будун,заставив прогулятись на свіжому повітрі,взяв прибор,пройшовсі 2 год,гільзи помоєму не закінчаться ніколи.сезон відкрито.!

T.a.Z.z.Z

yaroslav21
Як земля ? Де копав на полі чи в лісі ?
Сьодня хотів вийти, попробував на городі ледве ногу не вламав, думаю в четвер десь погуляти)

Поки що, тільки одна добра людина тут на форумі мені попалась, попросив підказати місце, підказав, правда дуже-дуже засмічене, але мені кращого і не треба було:)
видалено адміністрацією

289 Гості, 0 Користувачів