Недобудований опіковий центр (м. Київ)

Автор maxiWELL, 02.03.2020 09:41:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxiWELL

Недобуди — найменш цікаві об'єкти. Але це не стосується будівель з оригінальними архітекторою і плануванням та величезних за розмірами. Недобудований опіковий центр у Києві — саме таке місце. Його почали будувати після аварія на ЧАЕС для обстеження і лікування опромінених. Околицю Троєщини вибрали невипадково — саме на тому масиві розселили декілька тисяч колишніх мешканців відселеної Прип'яті. Встигли побудувати корпуси, підземний перехід між корпусами, адміністративні будівлі, церкву і окремо розташований паркінг. Після розпаду СРСР будівництво заморозили, а територію стали використовувати під склади. Котельня теж, начебто, діюча. Тому на опіковому центрі є охорона.

Начувся жахів про палевність і сердиту охорону, однак взимку 2017го вдалося там трохи полазити. Архівний репортаж викладати тут не буду (чи може вам буде цікаво?). Хіба що, як полізу вдруге, можливо, запощу й на форумі.

Натомість пропоную вашій увазі обліт опікового центру з дрону. З висоти цей комплекс виглядає епічно.

Срака байрака!

Golem

Дякую! Ну особисто я всі твої звіти перечитую. Мені цікаво дізнатися про місця де я не був і напевно не побуваю. Якщо маєш бажання то викладай. Або сходи ще раз і виклади свіжачок. ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Нічний мрійник

Цитата: maxiWELL від 02.03.2020 09:41:07
Околицю Троєщини вибрали невипадково — саме на тому масиві розселили декілька тисяч колишніх мешканців відселеної Прип'яті.

Такі вибачайте, але основну частину власне жителів Прип'яті (атомників з ЧАЕС+їх сім'ї і близьких+деякі інші групи мешканців) поселили у спеціально збудоване для них місто Славутич.
А евакуантів із ЧЗВ селили багато де по нових масивах; опіковому просто пощастило, що Трою в основному забудовували після аварії на ЧАЕС - було повно місця.

maxiWELL

Цитата: Нічний мрійник від 02.03.2020 23:05:27
Цитата: maxiWELL від 02.03.2020 09:41:07
Околицю Троєщини вибрали невипадково — саме на тому масиві розселили декілька тисяч колишніх мешканців відселеної Прип'яті.

Такі вибачайте, але основну частину власне жителів Прип'яті (атомників з ЧАЕС+їх сім'ї і близьких+деякі інші групи мешканців) поселили у спеціально збудоване для них місто Славутич.
Так а де ви побачили, що писав про основну частину?

Цитата: Golem від 02.03.2020 13:26:18
Дякую! Ну особисто я всі твої звіти перечитую. Мені цікаво дізнатися про місця де я не був і напевно не побуваю. Якщо маєш бажання то викладай. Або сходи ще раз і виклади свіжачок. ;)
Повторну вилазку відклав на 2021й, тому щоб не бути голослівним, викладу декілька знімків з вилазки.
Тим паче, навряд чи ще колись буде вилазка у справжню зиму зі снігом, морозами -15° (по-моєму) і вітром.


Недобудований паркінг. Розміщений поза основною територією комплексу.


Ще поза опіковим центром є гаражі. Невідомо, що відносились вони до нього, але гаражі теж недобудовані.


КПП з охороною.




Адміністративний корпус.


Поліклінічні корпуси.




Церква.




На що доводилось іти заради вилазки. Перед парканом — котлован, якщо шо.

Срака байрака!

maxiWELL

Срака байрака!

vicktornekrasof

Дуже дякую за корисну інформацію;)

404 Гості, 0 Користувачів