Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Так як бомбік під дубробутом закритий на замок
Пропоную почати його облаштування!
До Стінгера ти казав шо в тебе є ліжко і розкладне крісло.Можна все туди занести
Фенріз від себе накине кучу простирадел
І я шось від себе накину,і я думаю в кожного щось знайдеться непотібне яке ідеально підійде для боміка :)
згодом можна дещо перенести з Дойчляндського бомбіка :)
Бо як ви всі бачили Бомбік в ідеальному стані не затоплений :)
Ваші пропозиції .

Ще можна придумати одну фішку щоб закриватися із середини
Розрухати герму і гачок на ній і закриватися ними або якшо вже не получиться гачок розрухати, зрізати його і ланцюг з колодкою  повісити :)

Golem

Думаю WD-40  і на кілька днів - розрухається навіть якшо по конструкції воно було нерухомим.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

О з того брухту який ми вивезли від ІНкогніто з хати можна зібрати невеличкий стіл та лавки  ;)

inkognito

мля, навіть не стіл - а столищще на всю кумпанію!
Resistance is futile

inkognito

 не переживай, банки поблизу відсутні  :)
Resistance is futile

zelja

стрілять колотить з цим буде все гуд
-банку навпроти нема
- ніц копати не треба

deadmeat

Хороша ідея, пишіть коли потрібна буде допомога в облаштуванні, буду сприяти по мірі своїх можливостей!
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

   Зрештою, давайте таки зариєм бомбік у парку Франка (попередньо забравши відти усе, що можемо забрати), про що wanderer багаторазово писав?!  Та навіть тему в Планах зробив. Попрошу в тему по лінку дописувати, а не тут!
Resistance is futile

YserL

Треба буде зробити вентиляцію, прочистити канал вш і розрухати герму і гачок на другий вихід, і на парадний. Цікаво скільки коштує WD-40 і де його можна купити? Доречі можна позичити ручний вентилятор із зотопленого бомбіка під будинком. Світло поставити білі світлодіоди на існуючу електропроводку. На герму поставити якісний внітршній замок)

Akella

ну і відповідно ту ВШ шо в дворі після очистки тре буде обкультурити,а то багато хто з людей має вроджений або набутий синдром свині:тикають сміття по різних закутках,бо їм впадляк пару метрів до смітника пройтись
Akell me nice!

zelja

Та вш шо в дворі не до того бомбіка йде (

YserL


inkognito

Цитата: YserL від 11.10.2009 20:59:57
Треба буде зробити вентиляцію, прочистити канал вш і розрухати герму і гачок на другий вихід, і на парадний. Цікаво скільки коштує WD-40 і де його можна купити? Доречі можна позичити ручний вентилятор із зотопленого бомбіка під будинком. Світло поставити білі світлодіоди на існуючу електропроводку. На герму поставити якісний внітршній замок)

  Скромний супер-модератор віддасть незайману 150 мл. банку WD-40 на потреби форуму(в комплекті цівка для розбризкування, стандартно). WD продається у більшості супермаркетів, на автобазарах та радіоринку/Торпедо. Брав банку в 150 кубіків літом шось до 30 грн. в Арсені. Хто не знає відки взялась у природі WD-40 раджу почитати тут чи гуглити, дуже цікаво. Герму на другій стороні дуже би радив не рухати принаймі доти, поки не знатимемо де вона виходить - недаремно там піною щілини залиті. А шоб точно знати де вона виходить, треба точно бомбік переміряти.
Resistance is futile

zelja

Цитата: YserL від 11.10.2009 21:38:21
ВШ виходит на добробут)
ТАК акелла думав про ту шо в тебе в дворі :)

zelja

wd 40 то не головне головне шо туди занести
на чому сидіти і тд...

YserL

Доречі цікава речовина, треба буде купити для власних потреб.

Fenriz

але перш ніж робити шось з тим всім, потрібно домовитись, щоб не ходити туди дуже запально , і бажано в вечірній час.

zelja


zelja

-ОСВІТЛЕННЯ-
-можна використати частково СВІЧКИ "памятаю я брав в Інтермаркеті свічку за 2,50 в висоту 13 см в діаметрі 7см
яка горіла в Новому роздорі цілу ніч і прогоріла майже на 1/2
-частково акумулятори з діодами які можна розвісити в кімнаті(ах)

inkognito

   Для Fenriz'a окремий, я б сказав антипідйо%?бний ключ. Шоб нервових клітин Шановних Дописувачів не руйнувати. Вставляє ключик FenRiz - і по бомбіку звучить дружнє попередження "остерігайся підйо№%бу"  :)
Resistance is futile

239 Гості, 0 Користувачів