Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

zelja

Тоді я ножовку і Велику викрутку

YserL


VeNick

На роботі подивлюсь за болтами М10 Х 50, а гайки до них потрібні? і ізоленту захоплю, при потребі може ще захопити мультитестер, індекатор, плоскогубці і якщо ще щосьпотрібно по електриці то пишіть я пошукаю, Гадаю посвідчення по електробезпеці і диплом з ЛТЗТ не знадобиться)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

гайки звісно потрібні, а якшо є болти у 7-8 мм. то також варто їх захопити - на око дзюра якраз 10 мм., але хто його знає...
Resistance is futile

Roy

я візьму вінник, совок і мішки для сміття
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

А довжина болтів в яких межах може бути? я можу взати болти М8 і просто зробити або знайти 2 шайби щоб точно підійшов. А куди ці болти мають застосовуватись?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Scorp

Можу взяти цвяхи, та ще щось, що там треба буде...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

zelja


Fenriz

ооо!! потрібно досить великі 2 шайби, в діаметрі бажано 2 см!

zelja

ООО требе ше шланг !!!
тільки точно не скажу якого діаметру

VeNick

Цитата: Fenriz від 23.10.2009 23:26:13
ооо!! потрібно досить великі 2 шайби, в діаметрі бажано 2 см!
я можу і квадратні зробити з зміщеним отвором, ти головне скажи болти приблизно якої довжини мають бути і різьба на них має бути повністю чи може бути до половини?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

   Шланг то вже на потім, не критично поки. А як можеш нарізати М8 чи М9, то довжина у 60-70 мм. була б ідеальною. Шодо різьби - на половину мало буде, ідеально на 3/4 довжини
Resistance is futile

VeNick

Цитата: zelja від 23.10.2009 23:28:19
ООО требе ше шланг !!!
тільки точно не скажу якого діаметру
ти скажи для чого і довжину
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Цитата: VeNick від 23.10.2009 23:33:54
Цитата: zelja від 23.10.2009 23:28:19
ООО требе ше шланг !!!
тільки точно не скажу якого діаметру
ти скажи для чого і довжину
Зрізати трубу з водою і приклєпати шланг :)
дожина ну 1-1,5 метра хватить

VeNick

Цитата: inkognito від 23.10.2009 23:33:10
  Шланг то вже на потім, не критично поки. А як можеш нарізати М8 чи М9, то довжина у 60-70 мм. була б ідеальною. Шодо різьби - на половину мало буде, ідеально на 3/4 довжини
Та ладно, доріжу різьбу не цілу довжину, ви головне попередьте на коли наступна вилазка планується щоб я на ту дату нічого іншого не запланував, аська і адреса сторінки вконтакті є в моїй інфі

ще можу допомогти з електропроводкою досвід є, дома собі всю поміняв власноручно аж до лічильника, ще все працює)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Golem

З перечисленого є всьо. Але бачу все ітак вже знайшлосі. На рахунок ланца - можна відкусити/відпиляти від того шо вже є. Його там ітак явно забагато :) На наступну вилазку постараюся бути

ПС: Інші Двері зсередини також можна закрити на колодку. Стратегічний хід. Якшо базарники чи ЖЕК захочуть його розблокувати - то взлімувати прийдеться дві. Колодка в мене є.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Головне - заблокувати другу герму, та шо на Добробут виходить. Оскільки ручки на ній заржавіли так, що їх нереально розрухати - виникла ідея спиляти зовнішні ручки, а до внутрішніх прип'яти доброго ланцюга (між гермою та стінкою, на котрій є де вчепити другий кінець шнурка {тросу}, а його вже у свою чергу стягти зачотним болтом.
Resistance is futile

Golem

Гуд. Думаю пиляти зовнішні ручки нема сенсу якшо двері надійно закріплені зсередини. Самі відлетять при спробі їх відкрити. Якшо є як кріпити - зсередини можна примотати стальним дротом. Маю 2мм, 100м: оцинкований. Кілька витків - фіг відірвуть. Плюс є можливість зробити це щільно, без зазорів шо полегшують вилом.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

2-га ВилазкаПропоную зібратися в понеділок на 6-7 год біля входу  ;)
Із всіма інструментами

Romchick

Ту джелізяку треба буде трохи відігнути молотком. Через неї дуже багато шуму.

435 Гості, 0 Користувачів