Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

zelja

Ооо то супер економна шука повідношенню як купляти діоди по 4грн/шт :)

VeNick

Цитата: Fetole від 11.11.2009 23:06:47
На рахунок освітлення: мої батьки - затяті рибаки тому в них є отакі от фари:


Світять доволі добре і коштують 12 грн. Правда знайти таку штуку, як казала мама, трохи проблема, так як вони продаються у магазинах "все по 3 грн".
класна штука, треба буде завтра при можливості перейтись по магазинах і глянути
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fetole

Зустріч переноситься на 19-00 або на час який зможе прийти Інкогніто бо тікі у ньго є ключ (з тих хто прийде). Інкогніто будь ласка відпишись.

2 Маріша: Ну... я буду в синій куртці в кепці або капюшоні або і то і то зразу) і то буде майже зразу біля вхід в оперний)

Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

VeNick

А взагалі, скільки нас буде і хто саме?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

kivi

я б хотіла прийти, але звільнюся не раніше 8ї  :-\
а де бомбік знаходиться не знаю.

Fetole

Блін шось все йде троха шкареберть, недивно)
2 ківі:
Якщо взагалі зустріч відбудеться то підходь на 20 00 за оперний на сходи (бо та зупинка) - ми тя заберем.
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Marisha

Я буду 100%! На 19 якраз ще зручнiше!

zelja


Lacerta


Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Resistance is futile

Akella

зробив нині копію ключа,на днях принесу в бомбосховище(якщо звісно більше ніхто не піде до нього) і занесі туди троха плакатів для стін,можливо ще шось користне наколупаю дома
Akell me nice!

zelja

Йов народ де ж ви пропали Треба світло робити !
пропоную зібратися завтра о 6 год (хто не може на 6 приходіть на 7 ) біля оперного
принаймні кинути проводку ! а також
#include <iostream>
using namespace std;
void main()
{
cout << "drink of beer :)"<< endl;
cin.get();
}

Lacerta

А для дівчат там робота знайдеться?

zelja

Цитата: Марічка від 17.11.2009 14:16:20
А для дівчат там робота знайдеться?
можете троха поприбирати  ;)

VeNick

гарантії не даю, але постараюсь бути до 19:00, як що щось я ще передзвоню. zelja кинь мені свій номер в приват
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fetole

По своєму досвіду: подвійний час - це ніочінь... + дрінк оф бір. можна буде щось пожоще випити за сьогоднішній день студента) правда на горілку після сьогодні вже дивитися не можу але вінішка якогось або старого ринку) Та і завтра може вже зможу) Головне щоб не як ми завжди з Пасьою - "ну шо? давай по 50 а потім костер розпалим")) Тому з початку проводку)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Pasja

Думаю взяти паролон... 2 Зеля: Шо скажеш??

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

   A як ото світло організувати конкретні їдеї є? Не як дроти протягти і де світло поставити. ІМХО треба якогось міні-пульта керування - із 10 скажімо вимикачів на окремі зони. А також живлення - не садити ж на резисторах 13,5 В до необхідної напруги...Соррі за ламерність, думаю нам тут іно Golem чи можливо YserL допоможе...
Resistance is futile

416 Гості, 0 Користувачів