Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

Цитата: inkognito від 17.11.2009 21:01:15
  A як ото світло організувати конкретні їдеї є? Не як дроти протягти і де світло поставити. ІМХО треба якогось міні-пульта керування - із 10 скажімо вимикачів на окремі зони. А також живлення - не садити ж на резисторах 13,5 В до необхідної напруги...Соррі за ламерність, думаю нам тут іно Golem чи можливо YserL допоможе...
думаю для початку розташування всього що зв`язано з проводкою потрібно прикинути на плані бомбосховища, а щоб не гасити напругу на на потіжному резисторі (якщо мені пам`ять не зраджує, 1,2 кОм) світодіоди можна поз`єднувати послідовно
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

  Якшо послідовно - пропадає гнучкість керування ними. Нащо за обмежених ресурсів палити світло у декількох сусідніх кімнатах (де воно на даний момент у принципі непотрібно)?
Resistance is futile

VeNick

я не говорю всі послідовно з`єднувати, а поділити все приміщення на ділянки на яки вже з`єднувати послідовно і використати резистор з меншим опором. Цих ділянок не так вже й багато буде, тільки 3: прохід від входу до основної кімнати, основна кімната, прохід до санвузла (так як підчас останнього візиту до бомбосховища були розставлені свічки). Думаю нема потреби освічувати щось більше.
Якщо в когось є ще якісь думки на цю тему думки то не стидайтесь порадьте щось
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

 думалось освітити усі закутки - принаймі жеб не залишалось темних кутів...UTP можу донести ще багацько. Але все-одно гріти резистори якось недоречно у будь-якому випадку. Ось власне і пропоную розробити якусь схему освітлення, уникнути по максимуму резисторів та неосвітлених кутів, мати гнучкість керуванням світлом тощо. Апріорі потрібен план розміщення світильників по кімнатах, а від того уже танцювати далі...
Resistance is futile

Fetole

Стрінгер мені писав у асю і пропонував щоб діоди ставити по контуру двері, наприклад по дорозі до санвузлу. Менше діодів піде та і видно де іти)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

VeNick

Цитата: Fetole від 17.11.2009 22:01:55
Стрінгер мені писав у асю і пропонував щоб діоди ставити по контуру двері, наприклад по дорозі до санвузлу. Менше діодів піде та і видно де іти)
я це вже давно казав, ми з зелею навіть перевіряли що то досить не погано буде, А для вмикання і вимикання світла з двох сторін можна використати ось таку схему підключення вимикачів, один такий зберігся в бомбосховищі і в досить хорошому стані, а от чи він робочий скажу коли перевірю тестером
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja


Golem

Пропоную поступити наступним чином. Я маю кілька таких плат. Вхід 12В, 6 ледів, зєднані по 2 послідовно. Кожна пара має свій регулятор. Леди правда старі, але ше троха світять. Колір можна міняти з дуже високою точністю і роздільно здатністю. так шо на випадок інтіму червоний гарантований :)

Постараюся найближчими днями їх запустити і принести. В головну кімнату можна дві. Чи є сенс мати більше ніж дві кімнати?

До речі, найбільшу ефективність Люмени\Вати мають лампи денного світла. Так шо можна купити шось подібне 12В на радіобазарі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

ОО то шо нам треба !!!
Значить так в нас буде одна кімната головна там де ми зараз сидимо (туди і поставимо ті фірмові девайси :)
а від входу можна поставити пару діодів щоб було взальному видно куда йти,і в туалет таксамо діоди пустити :)

zelja

2 Golem для чого там міні-usb вхід ?

Golem

Там можна підключитися по ЮСБ і колір мінєти ;) також є оптичний давач, який стабілізує колір і яскравість. Тобто якшо посвітити в нього ліхтарем, то він автоматично зменшить сякравість 6)
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Ухти файний дівайз ти його розробляв ?

Golem

Так, в далекому 2007 :) Головний прикол - точність виставлення кольору 0,005 шо відповідає роздільній здатності ока. Але так кастомеру то і не пішло :( Зараз от маю гарні лямпочки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

значить так я принесу акумулятор для освітлення 6в 4Аh
а шановне паньство нехай складе принципіальну схему підєднання діодів !
2 Голем чи ти міг би склепати регулятор яскравості ?

Golem

Цитата: zelja від 26.11.2009 22:54:55
2 Голем чи ти міг би склепати регулятор яскравості ?

Міг би, але вона вам не потрібна. Ітак завжди на максимумі світитимете :) можна просто кнопку яка підключатиме всі або половину.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 27.11.2009 08:45:03
Цитата: zelja від 26.11.2009 22:54:55
2 Голем чи ти міг би склепати регулятор яскравості ?

Міг би, але вона вам не потрібна. Ітак завжди на максимумі світитимете :) можна просто кнопку яка підключатиме всі або половину.
ну так :) тіпа можна 3 кнопки від входу до кімнати від кімнати до WC і всамій кімнаті


Народпотрібні діоди (білого кольору) любі старі нові заюзані тільки робочі ;D 
скидуйтеся хто чим може

Golem

Я нині дам троха. А свої чудо-лямпічки покишо прибережу, шкода.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Вчора Golem передав мені діоди. Зара в процесі (за відсутності відповідних резисторів  ще не закінчена )
підсвітка в ценральну кімнату ...

inkognito

Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 28.11.2009 22:09:04
радіатор шось допоміг?
Ще і як допоміг без нього вони перегріваються ...
я посадив його на термо пасту і приклеїв сіліконом.

283 Гості, 0 Користувачів