Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Цитата: Romchick від 24.10.2009 19:05:14
Ту джелізяку треба буде трохи відігнути молотком. Через неї дуже багато шуму.
Правду кажеш я ще з собою хапну файний молоток  ;)

Fenriz

переводять час, тому в 6 вже буде досить темно

Dexter

Еххх хотіли до вас сьогодні приєднатися але за відсутності телефона не вийшло(бо сам я незнаю точно де той бомбік є >:()

zelja

3-тя ВИЛАЗКА

Пропуную сходити в середу на 7 год :)

Romchick

Буду старатись прийти, що потрібно взяти на цей раз?

VeNick

вибачайта хлопаки, що не прийшов, просто я з понеділка по четвер до 17:00 на роботі, в п`ятницю я переважно вільний
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Цитата: Romchick від 27.10.2009 19:12:56
Буду старатись прийти, що потрібно взяти на цей раз?
візьми якісь накидки плакати ще щось що можна положити положити на стульчики і самробну (ТРУ лежанку для металістів ) лавку :)

inkognito

    так, треба взяти шось під дупу покласти --> пилюки маса. Банки на воду також будуть помічні (вода у середині як я розумію є?) для зволоження підлоги з метою її подальшої обробки мітлов.
Resistance is futile

VeNick

Постараюсь завтра ввечері приєднатись до вас, але як до вас зайти щоб мене не прийняли за чужого і щоб я не відчув удару монтіровки по хребті)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

   Треба прийти у незапальному костюмі СпайдерМена із дохлим Рататуєм в лівій руці, ми усі так ходимо :).  Соррі за глупий жарт, просто гарно, моцно та чітко стукай у двері, щоб ми почули --> ось і все!
Resistance is futile

VeNick

А що потрібно з собою захопити?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

    Здалась би дрелька на акумуляторі + свердла, банки для води (вже писав вище), 5 мм. пластмасові хомутики із цвйочком для кріплення UTPшки на стінах (використовувати плануємо у якості проводки на 12 В).
Resistance is futile

VeNick

Цитата: inkognito від 27.10.2009 20:49:24
    Здалась би дрелька на акумуляторі + свердла, банки для води (вже писав вище), 5 мм. пластмасові хомутики із цвйочком для кріплення UTPшки на стінах (використовувати плануємо у якості проводки на 12 В).
Якщо потрібні звичайні сверла, а не победітові, то я можу пошукати на роботі, ви тільки діаметир порадьте. Нажаль більше нічого з вище згаданого я знайти не зможу
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Golem

Маю колл з америкосами :( А вони, сцуки, просипаютьсі тікл в 7 по нашому часу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Якщо в себе знайду, то можу взяти папір від ORAKAL'ної плівки. Підійшов би для стола, лавки, в якості накриття
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

  Нажаль через непереборні форс-мажорні обставини мушу сьогодні бути домів...Можете взяти ключик у YserL'a чи зайти по ключ до мене додому...
Resistance is futile

zelja

Зробили сьгодні теж не поганий кусок роботи
Були : Я,Рой,Ромчик
Першим ділом
-відрізали гачок на гермі зі сторони входу (тепер можна сміло закриватися із середини)
-я придумав спеціальний девайс (умивальник) В якого 2 функції
- Розстелили оракал на лежанку і філтри
Треба ще зробити
-Освітлення
-ще один стіл

Scorp

Круто! Молодці :D Добре попрацювали. Якщо буду здоровий, може в наступний раз з вами піду...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

inkognito

файно, молодці! будемо працювати далі, коли next time йдемо?
Resistance is futile

zelja


262 Гості, 0 Користувачів