пиво "Експлорер"

Автор Golem, 07.04.2020 11:10:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Є гарна новина. Stanislav зварив пиво і назвав його в нашу чесь. :) Пиво "Експлорер"


(с)фото Lesyk

Пиво доступне на доставку, всі на карантині. Але ж треба десь зібратися і його попробувати. Ми ж анархісти і порушувати порядок це наша натура.

В кого які є ідеї? Може десь в підвальчику чи на абукті?


Ну і пропонуйте дату і місце. Мені хоч нині ввечері. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Зачотне пиво. Можна мішати з Руфусом




І з Големом

https://www.facebook.com/golempivo/


Най жиє Гуцулія!

Golem

Ну я зрозумів, всі законослухняні :)

Давайте тоді в неділю в мене дома? Пиво я ставлю, закуска... Нашо закуска якщо пиво це і є їжа :)

Тільки напишіть будь-ласка до завтра хто буде і свою дозу. Щоб я наперед запасся. Планую завтра в обід бути у Львові і зак(л)упитися.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

Попередньо Я і Руфус на неділю)  8)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Golem

Файно є! Радий буду бачити! Хто ще бажає?

--

ну і копія поста з Фб для історії

Цього тижня народилося дуже особливе «Львівське» пиво. «Дуже» - бо воно назване в честь улюбленого сайту www.Explorer.Lviv.ua. Пиво зварене Stanislav Snizhko з ким ми разом ходили по Полтві. Пиво від сцяків він відрізнити точно може 😊

Пиво продається на винос в Пабі Drunken Качка на вул. Братів Рогатинці. Або замовляйте доставку додому Uber. Ціна 108грн\літр. Багато? «Адмінка» за проникнення на об'єкт в рази більша, але це нас ніколи не зупиняло. А якщо серйозно, то ексклюзивне пиво ручної роботи зварене з найкращих імпортованих інгредієнтів ну просто не може коштувати дешевше. Та й зрештою, на одне пиво не збіднієш. Між іншим, його доволі непогано розкуповують. Тому не вагайтеся і замовляйте. За тиждень пива «Експлорер» вже точно не буде. І тільки ті що встигли, розповідатимуть наступним поколінням що пробували справжнє «пиво Експлорер» 😊

Як смакує пиво «Експлорер»? Очевидно що це не буде світле пиво. Але й темне теж, все таки не Полтвою єдиною. Пиво «Експлорер» - це суміш м'якого Гіннесу з ароматним американським елем. Воно приємне як прохолода підземель, не гірчить і не сушить, п'ється дуже легко та.... затягує. Наче ти вперше зайшов на сайт www.Explorer.Lviv.Ua і дві ночі поспіль звідти не вилазиш. В пиві присутній алкоголь, як же без нього на вилазках. Проте він лише додає енергії але зовсім не хмелить голову. Якраз те що потрібно аби всюди залізти і щоб ніхто тебе не спалив. Тож Станіслав заварив годноту!

P.S. Якщо пиво гарно продаватиметься і будуть позитивні відгуки, Станіслав обіцяв зварити ще 😉


















Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Все, на разі пиво сі скінчило. Але в запасі є ще одна бочка. :) Очікуємо що буде десь за тиждень на кегу в Пяній Качці. Так що Дзвоніть їм, питайтеся. Якщо будете достатньо активні то "пиво Експлорер" зявиться у Львові на постійній основі.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Пиво та компанія склалися просто бомба!!! Так добре я давно не дегустував. Хоч воно і міцне, але пяним ніхто не був. Вживаючи пиво Експлорер нас, як і очкувалося, потягнуло на вилазки. Спочатку підкорили Деревацьку Вежу, далі печеру в Хоросно а потім шукали калабаню де б то джимміка втопити. Але сухо останніх два тижні. Тому він з усюди вибирався. А замість вечірньої казки всі разом дивилися відео з 10 річниці.

За Експлорер!


Ніхто на стіл не пролив і каплі ;)


А для тих хто пропустив цю знатну пянку то "Немирів там"!


А що то в тебе за жесть в руці. Соромно людям в очі дивитися ? ;)


Чим не Екс-Будда?


Захід зустріли, можна і всередину перебазовуватися


Де він вже тільки не був. Від Шахт Стебника до Попа Івана, від Берліну і до Хорватії


А ось і сам аффтор пива Експлорер


Поїхали на пригоди ;)


Лесик і його знамените "ну чьо там?"


Дякую всім за компанію а Stanislav ще й за пиво. Настільки класні зустрічі бувають дуже рідко. І я їх потім памятаю дуже довго. Так що чекаємо коли пиво Експлорер знову зявиться на кегу ;)

Ну і знатна пянка увіковічнена тепер в залі слави :)

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Знову на крані. Остання бочка. Не пропустіть! Попередня партія розійшлася лише за чотири дні.

Якшо карантинетеся самі вдома - то замовляйте доставку. Карантин одраз ж стане яскравішим ;) Або заїжджайте і забирайте вручну!

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Думаю до понеділка Полтви у Львові вже не буде 🙂 минулий раз "Експлорер" розмели за тиждень:)

Тож встигніть скуштувати Полтви на смак та лишитися живим. Ба більше, отримати від цього задоволення! А ще пройти посвяту в дігери.

Пиво "Полтва". Очевидно що зявилося воно не без участі Лесика. Скуштувати можна на Залізничній, Beer Culture


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Цезар, Лесик, Настя, я і людина яка справді пробувала Полтву на смак насолодитися вчора цим чудесним напоєм. Зайшло як хороша полазка!

Наливає чувак з Канади


Колір схожий на Полтву


І смак теж. Принаймні так мене запевнили ті що пробували :)




Набрав Полтви для друзів


Ну і: Цезареві - Цезареве, а Полтві - Полтвяне


Дігери всіх країн єднайтеся!

299 Гості, 0 Користувачів