Вежа між Львовом та Миколаєвом

Автор Golem, 07.04.2020 20:31:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Щось я останнім часом все про печери та колектори. Щоб не набридати в цьому звіті буде вежа. Але не просто вежа – а зразково-показовий об'єкт. Щойно збудовану, без жодної крупинки іржі на драбині та без жодного сліда берца на пісчаному насипі.





Вежа ще монтується. Підсипають пісочок, щось там налаштовують. Тому колія до неї протоптана, а збоку лежала використана медична маска. Надійний часовий орієнтир. Обладнання гудить і попискує, телефон на вежі «ловив» супер, думаю свою дозу опромінення я отримав.

З парадного входу


Як то люблять писати "магічним чином телепортуюся всередину"


Сучасне обладнання за огорожею


Ааааа! Голем залаз на вежу спалив!!! Хейт!


Ну що, полізли!?


Маленько помало і без того маленький Джиммік, стає ще меншим


Щось там гуділи і дули теплим повітрям. Можна буде біля них перепочити взимку і погріти руки


От ми і нагорі


З вежі очікувано чудові краєвиди. Можна роздивитися наклейку Експлорера на Деревацькій Вежі, Вежі коло Миколаєва а також надпис «Vergaz» на трубі Фак парку.

Львув, зокрема гарно видно висотки нАвалону


Деревацька вежа


Миколаївська вежа


Труба Вергаза


Липівка


Ну і безкраї лісові простори. Улюблене місце кабанів, оленів, Джиперів і самовбивць на квадроциклах.


Як відомо, для триангуляції має бути три наклейки. Дефект матриці з наклейками я успішно усунув 😉 Будемо сподіватися що монтери її не помітять. А якщо і помітять, то занаклеять зверху прозорим скотчем. Щоб довше прослужила.





Вежа це не люк у Полтву. Її видно здалеку за багато кілометрів. Тому особливо ховати місце немає сенсу. Проте якщо лізтимете – робіть це акуратно, як Голем. Все таки це повністю робочий і дуже культурний об'єкт. Нічого шатати чи ламати там не потрібно 😉

Культурна китайська койобочка. Цікаво для чого на кожній антені така от скакалка?


Зразу видно що зроблено в Україні


Хто сфоткає цю лямпічку вночі ставлю плюса ;)


Після вилазки пісня виникла сама. Достатньо було змінити «місто» на «вежу», «сонце» на «лого» а «пророк» на «Голем» 😊 і пісня зазвучала майже як звіт


Тільки-но збудували вежу
І навіть ще не встигли її запустити.
А вже шалений Голем лазив по ній,
Лазив по ній, як по давно проржавілій. (2)

І з доброї його руки
Тоді поставало на самім верху Лого
І всім казало, що не Лого воно,
А просто наклейка.

І тільки-но Лого промовляло це як
Сиве птаство обсирало його звідусіль,
Називаючи себе (2)
Дослідниками міста, дослідниками міста.

PS «дослідники міста» переклад на urban explorers ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

DjDimonchik

Де вона знаходиться?
Цитувати
Можна геолокацію? ::)[/b]

Микита

Коробочка захищае апаратуру при ударі блискавки . Відводе на землю

Golem

Дуже дякую! Займаєшся цим? ;)

А вежу знайти просто. Це ж не закладка в купі жовтого листя. Видно її здалеку ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

396 Гості, 0 Користувачів