Закинутий ЛОК"Карпати" Мала Тур'я

Автор VasylDro, 04.05.2020 11:33:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VasylDro

Знаходиться у Долинському районі,Франківської області.Побудований у 80-ті роки Долинською бавовнопрядильною фабрикою як дитячий табір  від фабрики.Працював до 90-тих.В 2005 році проданий і дістав назву ЛОК "Карпати"(як і колишній санаторій-профілакторій "Пролісок" фабрики, який знаходиться біля табору)Можливо в той час і почали реконструкцію.В 2011 році чи то перепродали, чи зняли охорону.Подальша доля невідома.В 2019 році без охорони, але виглядає що ще недавно була...                                                                                                               Головний корпус, в якому знаходилася кухня, їдальня ,кінозал                                                                                                               





















Житловий корпус зєднаний з головним коридором на рівні другого поверху.
















КПП і склад



Котельня


VasylDro


Khimik

Аж сплакнув... був там кілька років дитиною... ми тим коридором вночі бігали в їдальню за хлібом :))
Власне там мене і придумали називати Хіміком...

Golem

Цитата: Khimik від 04.05.2020 19:43:07
Аж сплакнув... був там кілька років дитиною... ми тим коридором вночі бігали в їдальню за хлібом :))
Власне там мене і придумали називати Хіміком...

Є в нас окрема тема про ніки. Але давай вже ту раз почав... То чого ж ти Хімік? З хліба алкоголь робив?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Нє, то має пряме відношення до об'єкту :)
Там були окремі кімнатки для дітисок, на три, чи на 4, вже не памітаю, і які мали гачки зсередини на дверях, би вітер не відкривав. Ну але ввечір вожаті робили обхід, і тра було вставати, відкривати той гачок, щоб нас порахували, чи всі є. Що було, лінь, звісно: вставати з-під теплої ковдри. Діставши з Єрмака моток дроту, пару саморізів, викрутку і т.д. я протягнув до свого ліжка систему дротиків, які відкривали той гачок. На шо і була реакція - ну ти і хімік.

309 Гості, 0 Користувачів