Дурний день

Автор Golem, 12.10.2009 19:32:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Сподіваюся він нині вечером сі скінчиу. Бо тривав протягом цілого дня. І не тільки в мене а, таке враження, в усіх. Хостинг Експлорер-а працював з перебоями, померло дві дотичних до мене людини + десь там в англії якийсь співак. На роботі не працювали проекти з якими все було гуд ше в пятницю. І ожили за 10 хв до кінця робочого дня.

Якшо хтось має якісб подібні міркування - викалдуйте. Може від того воно швидше пройде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Мої співчуття чоловіче! Я взагалі валяюсь нинька хорий вдома, день є дико кепський. Хостера давно тра міняти.
Resistance is futile

Stinger

Так, день був дійсно кепський, в мами та ще в двох її знайомих мобільники взірвалися, брєд, чи то напруга так скокнула, що аккумулятори не витримали, бо стояли на зарядці... Потім ще пару неприємностей вдома було... дурня якась...

wanderer

в мене весь день срання тріщить башня  :) поки все (тьху-тьху-тьху)

inkognito

 себто, не найкращий старт робочого тижня. Надмірна сонячна активність?
Resistance is futile

Golem

Так, літієві батареї мають властивість вибухати при повному розряді чи перезаряді. Шоб цього не сталося використовуються (або мають використовуватися) спеціальні схеми захисту. Звісно не виключено шо на них можуть зекономити. І при збігу обставин станеться бара-бум. До речі, за таке можна вимагати від виробника компенсацій. Принаймні нового телефону.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Resistance is futile

YserL

А нічні кошмари в районі 4 ранку то ппц, такі мультики...

Akella

чи то я унікальний,чи на мене та вся містика не діє-але в мене день навпаки чогось офігенним видався,єдине шо діставало-то погода)))
навть з батьками ні разу за день не посрався що дуже диво,бо такого спокійного дня ше не було
а,хоча нє,все таки є-відніс куртку в хімчистку-так її сказали забрати аж 23 числа(((
Akell me nice!

318 Гості, 0 Користувачів