Святкуємо 14 жовтня: День Покрови - Створення УПА

Автор Golem, 12.10.2009 15:52:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

14 Жовтня - Офіційний день народження УПА. До УГА відношення мало. Але до ідеї покласти квіти і вшанувати память - має. Правда потрібно знайти відповідний обєкт ДСВ.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

усяко підписуюсь, усього два дні залишилось! справа за тим куди віднести квіти.
Resistance is futile

Golem

Власне в тому і проблема - шо основні бої велися далеко за Львовом :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dark Wind

Можна просто прийти туди і покласти квіти!!!

inkognito

на Янівському УГА поховані, це інші люди ніж ОУН-УПА. Як не верти пропоную квіти покласти до пам'ятнику Степану Бандері. Хіба хто має варіянти кращі!
Resistance is futile

Golem

Можна спитатися про Тюрму на Лонцького. Біля Бандери квітів ітак не бракуватиме. Чи поїхати в Білогорщу в хату Шухевича. З самого ранку. Квіти можна купити прямо біля Інкогніто.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

теж варіант, із хатою Шухевича дуже гарна ідея!
Resistance is futile

Golem

До речі, Шухевич мені навіть більше симпатичний ніж Бандера. Хто ше не бачив - рекомендую скачати про нього фільм Олеся Янчука "Нескорений".

Добре було б подзвонити і спитатисі в них шо і як. Ну і домовитися. А також визначитися чи то будемо тіко ми троє, а чи ше хтось приєднаєсі? Скільки квітів брати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Resistance is futile

Golem

Як з Повстанської пісні:

"
Їх було троє, тільки троє
Мали гранати й шмайсери
Вони не знали, що друг зрадив
Катам червоної Москви.
"
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dark Wind


inkognito

Resistance is futile

YserL


Golem

Тарас Тініан правильно підказау. ШО є ше могила розстріляних УПІВ-ців на схилі Кортумової гори. Я шось про неї забув хоча проходив поруч з Яром 2 дні тому. Думаю це більш актуальне місце до вшанування. Хто шо думає?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Хорша думка на рахунок Кортумової, я б теж приєднався!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Golem

Троха про то поховання

Додав місце на Вікімапію. Най всі знають.

Coordinates: 49°51'17"N   23°59'52"E

Пропоную збиратися біля Могили на 9 ранку. шоб потім нормально встигнути на роботу. Добиратися зручно 71. Йде через центр. Недалеко кінцева. Або з 7 трамваю. Виходити біля Пошти на Шевченка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Все таки їх було троє, тіко троє. Хоча, як казав Любко: "Де один українець - там партизан, де двоє - повстанський загін, де троє - там зрадник". Ну але то не про нас, бо віртуально був ше Олег. На жаль з поважних причин багато хто не зміг бути. Ну але нічо. Память героїв була вшанована гідно.

Ааа, ну і з нами ше був ровер з прапором. Так шо взагалі пятеро :) А потім ми з Юзером ше докопалися до Пожежного водосховища на галявині перед могилою :) Так шо вшанування памяті пройшло на +5. Сподіваюся воно стане традиційним.
Дігери всіх країн єднайтеся!

oleksa

Ось за це вам (наппевно не тіко від мене) від всього духовно здорового просвідченого і напевно того над котрим варто попрацювати НАРОДУ УКРАЇНСЬКОГО уклін.молдоці що не забуваєте дат і подій...
Ні це не героїчний вчинок...це просто вчинок гідний УКРАЇНЦЯ котрий памятає свою історію .
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

291 Гості, 0 Користувачів