Водопостчання Львова

Автор YserL, 14.10.2009 22:40:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Согодні половина міста залишилася без води. Оскільки в мене вранці не було світла, то не було ще й тепла. І я був злий... Сьогодні виступав якийсь х..н з водоканаліу і казав що перебої на станції Плугівська і Стрийська у звязку з перепадом електроенергії. Обєкти водоканалу є на ЗУБРІВСЬКА   9, БЕРЕЖАНСЬКА   40, СТРИЙСЬКА   123, ЛАЗАРЕНКА АК.   25,    ПЛАСТОВА   1 і інших.

У зв’язку із знеструмленням водогонів Стрий, Плугів та Золочів частина міста залишається без водопостачання.

Akella

то просто срака,в мене води вдома залишилось літрів 20(((((
і то на чай,каву і помитись заразом((( :( :( :(
а в квартирі 5 людей живе.
Akell me nice!

inkognito

та все буде файно, сьогодні-завтра відновлять. Зато адреси станцій маємо, можна буде сходити перевірити  :)
Resistance is futile

explorer

з новин: ніби в 7 ранку відновили роботу більшості насосних станцій. Як мінімум на Науковій вода вже є.
Взагалі вчора вечором з супермаркетів виносили залишки негазованої води пачками :)

Akella

на Науковій вже дійсно є
включили в 10 ранку
Akell me nice!

Romchick

Цитата: inkognito від 15.10.2009 08:49:22
та все буде файно, сьогодні-завтра відновлять. Зато адреси станцій маємо, можна буде сходити перевірити  :)

До речі в мене в деревні ;D є одна насосна станція, розташована в колишньому маєтку пана Ковальського. Але туда навряд чи впустять, бо по-моєму там ще живе сім'я працівників тої станцї.

zelja

таа блін в мене теж вчора не було води десь в 3 ночі тільки включили

226 Гості, 0 Користувачів