!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1потрібна допомога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Автор Akella, 16.10.2009 09:43:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

я виду за рамки тематики форуму трохи
проблема ось така,в моєї хорошої знайомої виявили лейкемію,іншими словами-рак крові,
потрібне переливання крові,проблема в тому що в неї четверта група з резусом мінус,в львівському банку крові потрібної крові зара нема.
може хтось з вас має відповідну групу крові і може здати,або допомогти з замовленням крові з інших міст-ми(всі її друpі,знайомі і батьки) були би дуже вдячні,всі фінансові витрати оплачуватимемо ми а не ви,
якщо хтось може-виручайте,дівчина занадто молода і занадто хороша щоб помирати
Akell me nice!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  моя нажаль ше стандартніша 1+  :(  кров можна здати на Пекарській, попередньо домовившись про її передачу в інше місто (там де є 4-), відки у відповідь можна отримати кров/плазму необхідної групи. Хоча дійсно, 4- мабуть-таки найрідкісніша група крові, і далеко не факт шо вона десь наявна у необхідній кількості...
Resistance is futile

wanderer

Також за групою крові не підходжу, але якщо потрібна допомога грошима - візьму посильну участь. Я не рокфеллер, але якщо багато людей складуться, виходить сума, якої часом достатньо щоб врятувати життя.

Akella

дякую,я в суботу-неділю напишу номер рахунку для переказу грошей,
вже на щастя знайдено сім донорів,треба лише щоб перевірили їхню кров на наявність вірусів і відторгнень в Олени,якщо все буде добре-то вона вже на шляху до видужання
ось її фотки,можливо ви її і знаєте
Akell me nice!

Akella

рахунок буде відкрито в понеділок,якщо хтось має можливість і бажання-інфу про здачу коштів і повну інфу про стан дівчини можна довідатись в її подруги Наталі по номеру (80939307391)
Akell me nice!

Khimik

Цитата: Golem від 16.10.2009 09:47:57
на жаль в мене стандартна 2

В таких пияків, як ми, все одно не візьмуть  кров.
Там якось по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки.
То також до відома інших.

inkognito

Цитувати
В таких пияків, як ми, все одно не візьмуть  кров.
Там якось по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки.
То також до відома інших.

   Я також далеко не праведний спосіб життя веду, і печінка деколи болить :) Проте кров два рази вже здавав - цього і минулого року, причому через два тижні після здачі перезвонив на станцію переливання крові, де мені підтвердили, що кров пішла у банк. А по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки - то білірубін, підвищений рівень якого може вказувати як інфекційні захворювання (зокрема жовтуху чи гепатит) так і на опромінення організму радіацією. 
Resistance is futile

Khimik

Цитата: inkognito від 19.10.2009 10:08:08
Цитувати
В таких пияків, як ми, все одно не візьмуть  кров.
Там якось по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки.
То також до відома інших.

   Я також далеко не праведний спосіб життя веду, і печінка деколи болить :) Проте кров два рази вже здавав - цього і минулого року, причому через два тижні після здачі перезвонив на станцію переливання крові, де мені підтвердили, що кров пішла у банк. А по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки - то білірубін, підвищений рівень якого може вказувати як інфекційні захворювання (зокрема жовтуху чи гепатит) так і на опромінення організму радіацією. 

Ну х.з...
Не мав ім ні жовтухи, ні гепатиту, а кров не берут через той білірубін

Akella

а можливо в тебе просто хронічний стафілокок,так як в мене,через те і не беруть
Akell me nice!

inkognito

 шо також може бути причиною підвищеного білірубіну  :) як і багато інших хронічних інфекцій. А взагалі-то треба буде колись дружно експлорером зібратись та піти здати кров просто заради помочі комусь іншому, хто цього потребує (в банк крові, не беручи грошей за неї). Ще й чайком із печеньком накормлять перед здачею крові  :)
Resistance is futile

Golem

До Акелли: та Ромко бухає огого. Більше ніж я коли не мав машини, певно. Тому й не беруть 100%
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dimi4


Golem

І шо, за стільки часу з таким розголосом в інтернеті, по радіо і на телебаченні ше досі питання не вирішилося?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dimi4


Akella

розумієш,голем,частину донорів знайшли-але  плюс до всього потрібна хіміотерапія,лікування,просто випадок важкий.
Akell me nice!

309 Гості, 0 Користувачів