по 100 Рентген, Пятниця 4 грудня. 19-00

Автор Golem, 30.11.2020 18:14:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Пиво, ковбаски і полазки. Збираємося в Пабі 100 Рентген на Дорошенка 50. Троха упити си кажанівки, троха піджерти Полтвяників, а потім кудись полізти. Формальний привід - моє ДН. То ж буду радий бачити всіх Golemlover-ів і Golemhater-ів.



Вхід з ломіком, дозиметром, в хімзі, в камуфляжі, у футболці Експлорера або без (для дівчат) безкоштовний. Решта змушені будуть пройти посвячення в Дігери і випити залпом справжньої Полтви. ;)



Ставте будь-ласка + хто буде. Щоб ми заздалегідь підготувалися і намаринували щурячих хвостиків. В принципі Полтва недалеко, завжди можна буде збігати за свіжими. Але вони тоді не встигнуть настоятися.

Так що чекатиму на 19-00!

Дігери всіх країн єднайтеся!

Іван Акімов


Kostia.sk


Stinger


Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Най го качка копне...

Korgyk


Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Molfar


_Tarik_

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Vasi4


Golem

Цитата: Vasi4 від 04.12.2020 15:39:59
+

Супер! Вже пишу Студенту щоб купив Опілля :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ну що, була годнота! Давно не збиралося стільки Експлорерів під одним дахом. Якимось чудом заклад 100 ренген уцілів. Напевно тому що він зроблений з уранію. Правда чому сталкерська форма, яку часто путали з військовою, викликала у відвідувачів пабу 100 Ренген бажання прикохатися для мене загадка. Та, глянувши на наші засмаглі від радіації обличчя та чорні від  Полтви руки - це бажання тут же кудись зникало.

АлкоGolem


Explorer 2.0


Ще Полтви мені у хату!


Кохав я той Екскплорер


Голем, Ти забув рот закрити ;)


Приємно було бачити як найперших учасників Експлореру так і нове покоління. Всіх під одним дахом. Попри очікування, ніхто ні з ким так і не бився, чи не бив. Все таки бакланити в чаті і сказати в очі це дві великі різниці. Навпаки: випилит елю, перетерли, познайомилися.

Explorer 2.0


Казали прийти в масках






Що тут пити?




Що ти там в чаті писав? ;)


Далі Ваня з Костьою пішли на розвідку. Цікаво було які з люків ведуть в колектор на Дорошенка. Розвідка вийшла вдала: всі ведуть! Та спуститися нам туди не вийшло. Доблесна поліція сказала що був виклик ніби хтось краде люки і шоб ми нині не спускалися.

Працівники Водоканалу


Цей ковпак врятував їм життя


Що там? Гівно!


Поки вони нам це говорили, Тарік, Васіч, Влад та інші(всіх не памятаю) ушатали бомбарь Укртелекому. І почали перелазити паркан зразу за спинами ментів. Ще й з вогнегасника пустили троха пари. Звісно що поліція аж такого нахабства стерпіти не могла тому пішла в їх сторону. Але всі утекли.

Запросили на свято Eminem-а. Щоб читав реп про Полтву


Проходять обряд ініціації


Вітя віджав Васіча


Олди з ким я лазив ще до Експлорера


Vergaz 2.0


Вічний Студент


Ніяк не допє своє пиво


А та штука заразна


ну хто так закладки ховає!


Бери його з собою на вилазки


Поки шатають бамбарь, Вітя нервово курить на Джимміку


Далі я завалився спати а паті продовжувалося аж до 6 ранку. Про це вони самі напишуть!

Кращі Бро!




Третій зайвий




Ми в неті прочитали що правильна музика змінює структуру води з якої зроблено пиво


Сходка Сталкерів


Дуже дякую Студенту за прийом! В тебе реально крутий заклад. Рекомендую всім дігерам та сталкерам!



Дякую всім хто прийшов! І соррі що навіть половину вас не сфоткав, бо було реально багато. Тому докидуйте своїх фоток!

Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Дякую імениннику за організацію, а всім іншим - за компанію!
Було весело і смачно.
PS: а може частіше збиратимемось?! Не гоже, щоб бокал був пустим 😉



Vergaz

Полковник Констянтин їде на дере

Роман в противогазі не розуміє, де екран


загалом було офігенно, дякую Андрію та всім за цей чудовий вечір)



особливо круто було - коли Васіч, перелізаючи через паркан біля ментів, встав на вогнегасник. Звалювати від ментів, які тобі кажуть «ДЕ ЛЮК НАХ?» тут однозначно лайк

ушатаю твою колодку

123 Гості, 0 Користувачів