ЖК «ЛУК'ЯНІВСЬКИЙ»

Автор Іван Акімов, 30.11.2020 12:48:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Іван Акімов

Сидівши засмученими, що закінчуються останні теплі дні осіні в нашу голову прийшла ГЕНІАЛЬНА ідея!!! Ми (@__vani4ka__ @_kostia.sk_ та @vlad_vergaz) одноголосно вирішили що їдемо до Києва!!

Історія для батьків була єдина - їдемо на IT лекції (Якщо цей звіт читає зараз моя мама, то запомніть - це мій останній звіт;)
Взявши студентські квитки в плацкарті без постілі за 60грн, що дуже сприяло нашому бюджету ми вирушили до Києва!
Прибувши до столиці з захватом в очах та "Вікою" на плечі, впевненим та швидким кроком прямуємо до станції метро "Вокзальна". Певно що наш "талісман-Віка" неаби як насторожив працівників поліції, які у нас на вході до метро в усіх  трьох перевірили документи!! Подумали ми - поганий певно знак, приїхавши до міста у нас моментально перевірили документи! За долі хвилини ця думка вилетіла у нас з голови,  і ми перестрибнули турнікети та прямували до  смт. Вишневе, де нас чекав @dima.vishnyaa . Зустрівшись з ним ми вирушили до нашої "треп-хати".

Скільки речей на фото, і кожен зі своєю історією! Починаючи від кухонного ЧАЙника, закінчуючи болторізом "Вікою" яку ми забули дорогою назад до Львову...(Про це пізніше)


Поївши макаронів за 17грн вирушаємо до Інтеграл Буду!


Сам об'єкт:


В самій будівлі звісно, що ми опинились магічним чином!

Піднімаємось на останній поверх,та просочуємося на дах!


Як всі НЕадекватні люди фотографуємось, і звісно що клеїмо наліпку з лого😍!


Фото, з даху якого відкривається неперевершений вигляд!


Наліпка!!




І ще декілька годних знімок!








Напевно вже усі чули історію з ЧЗО "Облава! Менти! Зйобу..!" І що ж Ви думаєте? НІЧОГО МУДРІШОГО чим повторити той самий "виклик диявола" я не придумав, і повторив!!! Через декілька хвилин після того як я це сказав ми зібрались перелазити, перший перелізає  @_kostia.sk_ , за ним поліз @dima.vishnyaa.

Відео з ракурса @_kostia.sk_ , який тільки переліз і зустрів цих осіб;)


@dima.vishnyaa починає лізти без аби яких здогадок... (По відео видно його реакцію на те як він помітив наших майбутніх треп-таксистів, та саме цікаве, що зібралсь тікати з ДАХУ!)


Заховавшись в куточку на даху, все одно нас замітили та повели в треп-таксі...


Таксісти були надзвичайно ввічливі, супроводжували нас до автівки, відкрили та закрили за нами двері. Доречі, я більше чим впевнений, що ця служба таксі - одна з кращих!!! Камери відео-нагляду в автівці, броньоване авто! Та навіть таксіст зі зброєю!


Приїхавши до треп-логова таксистів нам запропонували провести 15 діб в санаторії з масажом від голови до п'ят резиновими палицями, на що ми звісно відмовились!

Ще по дорозі до відділку я встиг перекинути спеціальні зубочистки, за які можна було отримати 10 год тюрми, в нижню білизну. Проходячи турнікет висотою до стелі, в мене серце в п'яти уходило! Молився як ніколи, аби там не було метало-детектора. На щастя я їх пройшов не спалившись! В ті моменти мене і близько не хвилювало покарання та моралі як від слідчого так і від батьків. На думці в мене було тільки одне "ЯК ТОГО ПОЗБУТИСЯ". Не довго думаючи я відпросився в туалет, де успішно позбувся того добра. Не я перший, і не я останній кому так щастило скидаючи груз ціною кримінальної відповідальності в смітник! Це були найкращі моменти мого життя, я з таким полегшенням на душі та з чистою совістю вийшов з туалета в перше! Неначе на сповідь сходив!



Треп-слідчий наполягав на тому, щоб наші батьки за нами їхали до Києва і забирали нас з треп-відділку, на що ми одноголосно обурились! І вмовили треп-слідчого щоб нас усіх забрала мама нашого сокамерніка.
За що їй дуже дякуємо!!! Того ж вечора вона нас забрала, і ми поїхали до дому...

Їхавши назад ми забули Віку на поличці в інтерсіті, вона доїхала до Ужгорода без супроводу, розвернулась там, і забрали його Вітя з Таріком, за що їм окремо дякуємо!!
Віка в теплі та уюті, наїлась і спить:


Усім  дякую за незабутні враженя цього сезону!!!

Golem

Гарний та веселий звіт. Звісно шо для Нобелівської премії з літератури його ще потрібно трішки допиляти. Але суть та атмосферу двіжу він передав влучно! :) Особливо відосіки в тему! Проплюсував!

---

"Агов!" до решти учасників пАходу. Давайте також закидуйте свої фотки, відео та враження. Тим більше що вони є реально круті ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

_Tarik_

годно !) а за Віку то дрібниці ) ;)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Vergaz

залаз сподобався! особливо оздоровчий 15-суточний комплекс з масажем від голови до п'ят :D з безкоштовним автотранспортом і різноманітними довідками та протоколами. п'ять бутилок з п'яти.




ушатаю твою колодку

270 Гості, 0 Користувачів