Найпейзажтіша гора Ґорґан

Автор Golem, 14.01.2021 19:47:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Уявляєте, одна з найкрасивіших гір Ґорґан є водночас ще й однією з найдоступніших. Практично будь-хто може на неї піднятися та спуститися за один день. І наробити багато пейзатих фоток. Саме в честь цієї гори і названо цілий гірський масив. Та пошук в Гуглі дає мало результатів - значить не попса. А ще на ній стоїть закинута військова вежа. Звідти такі пейзажі, які в Ґорґанах бачать лише птахи та квадрокоптери!

Як почути звуки всесвіту


Пейзато!


Дві однакові гори


Влад залип


Хребет Горгану


Карта як йти до гори Горган


До підніжжя гори Ґорґан (1579м) можна під'їхати автомобілем будь-якої прохідності. Від Львова до села Осмолода три з половиною години на авто. Далі минаємо міст і слідуємо по синьому маршруту. Проїхавши дев'ять кілометрів ми залишаємо авто коло хатинки лісорубів за ще одним мостом. З цього місця і аж до самої вершини веде пряма, як стріла, дорога. Її протяжність всього лише три кілометри. Це як з центру Львова на Високий Замок. Звісно що є невеликий підйом, все таки гори. Зате які краєвиди з вершини! Зблудити чи піти не туди тут неможливо. Маршрут простий та добре промаркований.

Коли готуєшся зайти в офіційний чат Експлорера


Вежа в селі Осмолода


Інша вежа на горі Горган


Точка старту


Колянич і нормальна дорога вгору


Вище починається сніг. Робимо привал


Опа, попалися якісь акумуляторні батареї


А от і НУП з обладнанням. Був


Перші види на гори


Чітко можна розрізнити лінію снігу


Ех, пейзато тут. Може далі не йдемо?


Колянич - повелитель Дронів


Що означають ці туристичні матюки: Ґорґани, Чорногора та Бескиди? Це давньослов'янські заклинання якими назвали райони в горах. Схоже як у Львові є Погулянка, Сихів та Клепарів. Район Ґорґан є найдикішим та найбезлюднішим. Тут немає ні доріг, ні сіл, ні полонинського господарства. Зате є дрімучі ліси та дикі звірі. Люди теж зустрічаються, але рідко. В основному попадаються туристи та лісоруби.

Дикі Горгани




Перед самою вершиною дорога вироджується в стежку. Засніжену стежку






А от і "цукерка на палочці".


Почали бігти до неї на всіх парах


Коли ми побачили Вежу то "Нас не догонят"


В Ґорґанах можна тижнями ходити та так нікого і не зустріти. Особливо якщо мандрувати не там де всі. Що ми власне і зробили. Адже в гори для того і йдуть аби відпочити від міської метушні. Або комусь щось довести, та це не наш варіант.

Горганська Вежа


Залаз на вежу відкритий


Ваня як завжди перший


Ооо, ми зараз в Аватарії! А це саме ті забуті вагончики з операторами


Хребет Горгану


Ігровець


Звідти ми прийшли. Видно наших доходяг




Останній підйом. Руки вже замерзають


І ми на вежі!


Одна антена дивиться на північ в сторону Осмолоди


Надписи на Антені


Антен ту насправді дві. Вид на Захід Сонця


Горган і Гори


Агов! Піднімайтеся Вже!


Безстрашний


Цього разу вже не холодно




Ну і я теж десь маю бути в кадрі


Ваня намітив собі вже наступний похід


Вид з Антени


Дуже навіть Годний обєкт!


Вид в сторону хребта Горгану




Так! Ми це зробили!


Вершина гори «Ґорґан» місцями лиса, місцями вкрита лагідним жерепом. Тут стоїть висока металева вежа. Поруч є дві будки для обладнання, шкода що без вікон та дверей. Аналогічна вежа також є на горі Топас та в самій Осмолоді. Колись вони служили на калібруванні Пістрялівської РЛС. Зараз все обладнання демонтовано, вежі не охороняються. Будь-хто може піднятися наверх та побачити Карпати з висоти пташиного польоту на власні очі! Овул, Сивулі, Грофа, Молода... Та тут все видно як на долоні. Металоконструкції вежі додають пейзажам особливого шарму.

Я люблю Експлорити Гори!


Приємно шо наклеяка буде все це бачити цілодобово


Пора лізти вниз. Рукавиць нема


До речі, з рюкзаком залазити незручно. Мало місця.


Спуск. Є руфінг, є сталкінг а є леддерінг. Це тривале лазання по драбинам


Поки я спустився одну канапку вже встигли зїсти :)


Наш обідній стіл


Ну що, в кого з нас кращий підігрів?


Навіть взимку по снігу вийшла проста одноденна прогулянка. Назад можна вертатися іншою дорогою, щоб було цікавіше. Або продовжити мандрівку далі по хребту Ґорґану. Чи заночувати в будиночку лісорубів коло річки. Варіантів багато на будь-який смак.

Колянич


Голем в дикій природі


Цього року тут проходили змагання


Він проговорився що не любить Рево


А так як Рево не було то ми пили сніг


Спускатися вниз по снігу одне задоволення


Сніг це завжди радість для дітей






Ми туди йдемо?


Є ідея. А давайте злітаємо за рево!


Але мені бери тільки Love Is!


І без рево не повертайся!


І по чому в них там рево?


Ходи сюди мій маленький.


Сказали що продають з вісімнадцяти. А дрону навіть і року нема.


Дякую Вані, Вергазу та Коляничу за витривалу і веселу компанію! Фраза дня: «хочу Рево» :)

Три богатиря :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Іван Акімов

Звіт супер!!

Емоції переповняють!


Коли дрон повернувся без Revo


У нього було два варіанти або знайти рево і залишитисьв живих або знайти рево а далі по бажанню, іншого не дано!


Десь тут захований пак рева




Bottlehunter

Круто з'їздили, зимові гори заворожують.

Як дорога до Осмолоди від повороту з Франківської траси? Середньостатистична "шкода" проїде?

Цитата: Golem від 14.01.2021 19:47:05
Фраза дня: «хочу Рево» :)

Я не великий фанат Пісенника дослідника, але ці слова просто просяться на музику Віки. Ще й співачку звати так, як ту падругу, що ви всюди за собою возите. Ця пісня настільки геніальна, наскільки і ідіотська, тобто на всі сто :D

Най жиє Гуцулія!

228 Гості, 0 Користувачів