Ліквідаційні роботи на ЧАЕС влітку 1987 року

Автор Akella, 08.07.2009 22:01:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja


Akella

жесть як вона є,особливо вид на Припять
Akell me nice!

atlas1975

Зона популяризована значною мірою забавкою STALKER, однак не тре' забувати, що це витравлена язва в України (і не тільки) - спадок від совдепії...

Pruvud

В мене заступник деректора був одним із головних інженерів по ліквідації аварії на ЧАЕС, він розказував, що там були могольники глибиною в 9 поверховий будинок, і на день приблизно солдатам видавали 0,5 горілки і 300 грам води, по 100 грам на сніданок, обід і вечерю.
На біса хрест
На ворога ніж

FRYZok

хДДД  Деректор і могольники - сильно сказано.  ;D ;D ;D

Pruvud

я спочатку дивувався скільки він кави пє  :o (на 100% чашки це 75% кава решта вода) але коли мені сказали що він півтора роки на ЧАЕС просидів я нічому в же не дивувався  :o :o :o :o
На біса хрест
На ворога ніж

astrolon

В темі помилка: не 1987 році, а в 1986 році то було.
Фотки класні, але сумно, 90% тих, хто на фото вже мертві, напевно, мужик на даху стовідсотково вже не живий :(
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Akella

Цитата: astrolon від 07.06.2010 21:30:04
В темі помилка: не 1987 році, а в 1986 році то було.
Фотки класні, але сумно, 90% тих, хто на фото вже мертві, напевно, мужик на даху стовідсотково вже не живий :(

фото які заливав я роблені влітку 1987 року,це точно


і ті люди які на моїх фотографіях живі-здорові
Akell me nice!

astrolon

Цитата: Akella від 07.06.2010 22:23:48
Цитата: astrolon від 07.06.2010 21:30:04
В темі помилка: не 1987 році, а в 1986 році то було.
Фотки класні, але сумно, 90% тих, хто на фото вже мертві, напевно, мужик на даху стовідсотково вже не живий :(

фото які заливав я роблені влітку 1987 року,це точно


і ті люди які на моїх фотографіях живі-здорові

Якщо точно знаєш, що 87, тоді соррі, а люди не можуть бути здорові, особливо той, що на даху. Там зара сотні ренген фон, а тоді...
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Akella

Цитата: astrolon від 07.06.2010 23:06:59


Якщо точно знаєш, що 87, тоді соррі, а люди не можуть бути здорові, особливо той, що на даху. Там зара сотні ренген фон, а тоді...


значить їх ті ренгени не взяли,мого дядька точно,і "той що на даху"  це начебто Легасов,академік якого направили в 86 в Зону для вивченя обстановки,він таки покійник


а ті що на моїх фото(не всі звісно,процентів так 70 з них,а за одного впевнений стопудово) живі-здорові,хіба вікові болячки
Akell me nice!

Roy

Ну на рахунок академіка Легасова незнаю, форма тоді була у всіх однакова...)
А от дядька що на фото під назвою Na_foni_4-go_bloku2, вже нажаль немає в живих. Це наслідкок його праці там, робота була безпосередньо пов'язана з будівництвом об'єкту "укриття".
Meine Ehre heißt Treue

258 Гості, 0 Користувачів