Невдалий похід в Чорнобиль, або як ми відкрили сезон купання

Автор Іван Акімов, 14.03.2021 11:20:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Іван Акімов

Збирались ми поїхати в зону відчудження ще в січні, але з погодою -15/-20 та снігом по коліна вирішили перенести на весну. Ось і наступив наш час, зловили плюсову погоду на тиждень  в зоні і одразу ж куплямо квитки до Києва.

Приїхавши до Києва нас зустрічає снігопад, зрозумівши що губити вже немає чого, та і ми «на чемоданах» скупляємо все необхідне, і відправляємось до знайомої збирати речі.

Купили ЗСУшні днівні сух-пайки по 4 на особу взялись за голову, бо без води і харчів у нас вже були повні рюкзаки самі не знаємо чого.(Лайфхак для економії місця та ваги: Відкриваєте сух-пайок і викидаєте все  зайве, галети, хлібці, одноразові ложки/вилки  і все того роду. Скажу так, з восьми наборів ми відлучили 3-4кг сміття, а це (два великих пакети, краще їх викинути в місті, чим мантелятись з ними по зоні... Тому вирішуйте самі де ви будете розпаковувати денний раціон.



Пересклавши рюкзаки та щільно утрамбувавши усе необхідне а це: 4 ЗСУ дневного сух пайка, 4 півтора літрових пляшки не газованої води, 5 стимуляторів серцевого нападу (Revo) , ну а далі тушонка, мівіна та інше...
Зате ми павербанків взяли з собою стільки, що вистачить живити реактор


Ставши на ваги повилазили очі😳😳
108кг з рюкзаком (моя вага 78) Побажавши собі натхення та удачі вирушаємо до «колючки»



Завалюємся через село Черемошна




На скільки ви бачите - в ночі випав сніг, ні погода ні ми тим більше на таке не розраховували

По слідам нас знайти було би легше легшого...


Набравши темп ідемо до річки Уж, аби перейти її і ти до Глинки.





Ну все, ми біля Ужа, рівень значно піднявся чим був восени, вдягаємо Л-1 і ідемо на перевірку



Намочивши термуху та футболку ми пішли на привал снідати та сушитись.

«Иду по району джинсы висят низко»



Спроба намбе ту: вирішили перед собою ламати лід та пройти до острівка (середина Ужа)
За 3-4 ходки на голові перенесли всі свої речі



Ми на острівку, з камишів виліз якийсь чорнобильский мутант, але ми дали йому рева і він пішов





Побавились і досить, пробуємо рівень води
в наступній приграді

Система «анти-Уж» яка нажаль не спрацювала




Ну все, л-ка не допомогає, в неї натікає вода, пробуємо в трусах



Досить так ПРОХОЛОДНО, рівень води вище чим по шию, холодно на стільки що легені зкукожились від холоду і не можливо і вдоху навіть зробити, не кажу вже про відчуття на шкіру від температури води.

Вилізвши з води почали згадувати всі курси фізики і все чому нас навчили. Задача була така: Як переправитись з точки А в точку Б через глибоку льодяну річку з рюкзаками по 30кг. Був варіант перенапраляти на верьовці речі в зав'язаній на туго л-1, але якби верьовка зачепиться, або не дай Бог порветься, цей варіант також відпав. Зрозумівши що на цьому ми зробили все що могли, перенаправляємо речі назад.
Із за втраченого настрою та сил, останньою ходкою переношу Влада рюкзак, обламується лід і провалююсь я разом з його рюкзаком і сам одітий в повну форму під воду. Настрій і бажання кудись після такого іти пропав. Було вирішено що похер на все, і ідем грітись біля вогнища і там придумаєм.





Поставили сушити берци і інші речі, почали брати насолоду від того що коїться, захід сонця, вогонь, команда, цілий рюкзак їжі, що може бути краще? Продумавши на ситу голову вирішено що через Черемошню не варіант, викликали таксіста який завіз нас в Іванково де ми і зупинились, в планах повернутись в ЧЗО найблизим часом і дописати цей звіт, але з розказом про Прип'ять.





BATGIRL

З'їздити не даремно то 100% 
Дуже годні відосики вийшли, сміялась до сліз)))
Ви великі молодці. Я з вами теж навіть пішла би))

Іван Акімов

Цитата: BATGIRL від 14.03.2021 12:15:56
З'їздити не даремно то 100% 
Дуже годні відосики вийшли, сміялась до сліз)))
Ви великі молодці. Я з вами теж навіть пішла би))


Дякую!! Тоді забронювали тобі місце на той час як потеплішає!

BATGIRL

Цитата: Іван Акімов від 14.03.2021 12:26:20
Дякую!! Тоді забронювали тобі місце на той час як потеплішає!
Оооо суперово! Як що буду ще в країні то з радістю піду)

Sirenity

Хлопці ви круті! Головне в таких ситуаціях залишатися з гумором, а у вас його достатньо. Відосики порвали просто😂🔥
Вже чекаю повний звіт про Прип'ять

Мій + вже полетів до вас)

Іван Акімов

Цитата: Sirenity від 14.03.2021 12:42:46
Хлопці ви круті! Головне в таких ситуаціях залишатися з гумором, а у вас його достатньо. Відосики порвали просто😂🔥
Вже чекаю повний звіт про Прип'ять

Мій + вже полетів до вас)

Дякую!! Ну а як інакше, треба насолоджуватись усим що не сталось би!! Що не робиться то к кращому!

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Іван Акімов

Цитата: Bottlehunter від 14.03.2021 13:05:30
Бімба. Сподіваюся, ніхто не простудився)

Дякую! Вчора повертались мокрі + Влад в калюжу впав та простудився, лежить ревом імунітет піднімає

_Tarik_

Молодці що пішли ! Важайте не похворійте після такого ))) Однозначно +
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

229 Гості, 0 Користувачів