Автор Тема: Бомбосховища Стрийської центральної лікарні + бонус  (Прочитано 1209 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1356
  • Стать: Чоловіча
  • старий дігер
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Якщо ви подумали що після польоту на кулі ми поїхали собі у Львів - то це не про Влада з Ваньою.

-   Голем, го в Стрий бомбарі пошатаємо!
-   А ти там якісь знаєш?
-   Нє!
-   І я не знаю.

Тому ми вирушили одразу на залізничний вокзал. Коло колії завжди є де полазити. Запаркували Джимміка в тіньку неподалік Двірця і вирішили скоротити шлях через територію лікарні. Це прохідний двір кудою всі місцеві ходять.

Ваня рошифрував древній напис

Вергаз як завжди на висоті. З таким прикидом жоден чоп не страшний

Нам туди!

Одразу з входу на територію лікарні нас зустріла ВШ у формі кулеметної амбразури. «Ніфіга собі» - сказав я собі. Ну шо, гріх не подивитися чи бува нема там справді всередині кулемета.

Як попри таке чудо можна спокійно пройти?

Кулеметна бійниця

А ви б здогадалися що тут бомбарь?

Одразу зазначу шо під час наших досліджень жоден замок не постраждав. Також ховати місце немає особливо сенсу. Зараз ви зрозумієте чому

Хоча так, погоджуюся. Збоку ми виглядали дуже по «воровськи»

На жаль, бомбосховище виявилося таким же порожнім як і бюджет міністерства охорони здоров’я. Зате там є світло і робоча ФВУ. Як і у всіх решта бомбарях які ми в той день відвідали. Пофоткавши все для цього звіту йдемо далі.

Вхід через двері номер 1

Прохід всередину

Минаємо двері номер два

Центральна кімната

Двигун вентиляції

Все робоче, автомати нові

Вмикаємо світло

Електричний щиток хоч і старий але справний

Лічильник закрутився

І можна фоткати ФВУ

Ручний привід. Як бачимо двигун до валу не під'єднано

Вид в сторону щитка

Гермодвері номер три

Троха тут сирувато

То ж нам на вихід

«Йдем далі» це дуже умовно сказано. Бо практично за кілька метрів стояло ще одне бомбосховище. На перший погляд воно мало бути і більше і ціліше ніж попереднє. То ж ми вже обнадіялися… Але потрапивши всередину переконалися що його фінансують з того ж бюджету що і перше.

Вхід в ПРУ

Оооо! Тут навіть є ПРИЙМАЛЬНЕ відділення!

ФВУ

Всередині значно сухіше.

Так шо в разі якщо застряг в Стрию можна тут нічку пересидіти.

Знаю тепер безплатний туалет на вокзалі в Стрию

Класична герма

І вихід назовні

Ну все, ми нарешті пройшли територію лікарні, зайшли на міст до вокзалу і одразу ж побачили відкриту ВШ. Все як і очікували. Коло залізниці зхавжди багато бомбарів.

Вид з моста праворуч

Вид з моста ліворуч

По мосту взад-вперед ходили люди. А Влад як завжди кричить «Давай її ушатаємо, Чопи лохи» і так далі. Аж раптом за нами почав йти якийсь старший дядько і все уважно слухати. Може це і був чоп, вертався додому після зміни. Тому ми швиденько свалили з моста вниз у сторону сусідньої наркоманської заброшки.

Ми стоїмо на пожвавленій вулиці. Навколо снують люди а нам потрібно якось непомітно перелізти через цегляний паркан. Раптом в мене виникла ідея. Я голосно, так щоб усі чули, кажу:

-   Ваняяя, в тебе голка є?
-   Нє, а шо?
-   Влад, а може в тебе є?
-   Да!
-   Оооо, супер! Давай буде одна на всіх…
-   По пів куба на брата?

І що ви думаєте? Після цього діалогу всі люди кудись вмить зникли. То ж ми спокійно забралися на територію заброшки, патруль ніхто не викликав.

Наша "заброшка"

Там внизу теж є бомбарь. Але він нецікавий.

Йдемо в сторону ВШ

В дальньому куті парканв зіяв великий чорний карієс. Через нього ми, як бактерії в здоровий зуб, потрапили на територію підприємства. На ній стояло купа поїздів та, власне, наша ВШ. Не ховаючись, фоткаючи локомотивчики з вагінчиками ми непоміченими підійшли до цілі. ВШ була відкрита, світило сонечко а навколо нікого не було. То ж ми, нічого не ламаючи, спокійно залізли всередину і все пофотографували.

Територія підприємства

А де чопи?

Ну раз нема то нема...

От ми і всередині

Далі троха ракоходом

І майже не замастившись йдемо оглядати бомбарь

Це бомбосховище найбільше та найдоглянутіше з усіх трьох. Тут висять сучасні плакати, стоять чисті лавки і нічого не погнило. Приємно було прогулятися його численними кімнатами.

Сюдою ми прийшли

Всі двері відкриті навстіж

Віконечко для видачі протигазів

Спочатку потрібно все тут вивчити шоб не заблукати

План бомбосховища

ФВУ

Кімната з запчастинами до ФВУ

Вихід назовні

Кімната очікування кінця світу

Поки це все перечитаєш то вже і жити не хочеться

Ооо! Навіть Львівські Терри тут є!

Опис протигазів ГП-7. Хто знає де таких можна взяти в промислових кількостях пишіть. Батьківщина вам цього не забуде ;)

З Хлором все простіше ніж з Аміаком

Правильно. При атомному вибуху наступить ядерна зима і потрібно буде грітися біля каміну :)

Спитаєтеся для чого я виставляю тут фотографії пустих бомбосховищ? Ну не повних же виставляти! Потім скажете що це ми все винесли. Хоч бамбарі пусті, але вони не гнилі. То ж хай будуть для масовки.

Якщо їх зсунути докупи то вийде непогане ліжко

Гігрометр чомусь повісили над самою стелею. Щоб не замокав?

Свій водяний насос

Да будєт свєт!

У разі атомного вибуху я б ховався саме тут!

Заодно є що почитати

Ну в принципі і все. На вихід

Вилізли нагору точно так само як і залізли вниз. Вже шпацеруючи назад до своєї заброшки ми нарешті зустріли охоронця.

-   Ви що тут робите?
-   Поїзди фотографуємо…
-   Тут не можна, це приватна територія
-   Ой, вибачте. Ми не знали. Там така велика дирка в паркані що ми думали тут всі ходять...

Він нас провів на прохідну підприємства і спитав у головного:

-   Туристи! Що з ними робити?
-   Та випускай їх нах..

Гарний фонтан коло ВШ. Ще би буквально дві хвилини і він би спалив як ми звідти вилазили

Після слова "нах..." ми через парадний вхід гонорово пішли до Джимміка! В цей день удача на нашому боці. Я описав лише перші три бомбаря які Влад і Ваня ушатали. Далі ми з'їли по найбільшій шаурмі в своєму житті і . . . життя до нас повернулося. Бо такими голодними як в той день ми ще ніколи не були.

Знову повні сил шатати бомбосховища

Продовження пригод Вані і Влада читайте тут.

Троє алкашів

А я дякую хлопцям за чудову компанію та натхнення до полазок. Докидуйте сюди ваші фото та враження.
Розшарити F VK G+
Дігери всіх країн єднайтеся!

_Tarik_

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 109
  • крадій вашої картоплі і антен
    • Перегляд профілю
Так як в Стрию я не шатав бомбарі, я і не знав що там. Ви дослідили, дізнались. Однозначно +
Розшарити F VK G+
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Vergaz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 79
  • ого я крутий, ушатав лощину😎
    • Перегляд профілю
    • Влад Вєргаз
від чопа ми взагалі елегантно змахались, реально вилізли б ми з вентшахти на 2 хвилини пізніше, то б не відвертілись:
 «а оце осьо у вас вагони фоткаєм дивіця які красиві»
 і «шоо?¿ оХоРоНяєма зона¿¿¿ йой не знали вибачте випустіть нам страшно»

да-да, осьо там в вас дирка в заборі, осьо тудою і прийшли

заходим набутилюватись

ну шо валєра, в тюрму їх нах чи відпустити?

відео не закидую, бо там толком нічого не чути крім того, як Андрій втірає охранніку за гори, і який там зараз сніг ;)
Розшарити F VK G+
ушатаю твою колодку