Автор Тема: Бомбосховище Київ  (Прочитано 754 рази)

1 гість дивиться цю тему.

mrBodia

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 21
  • Стать: Чоловіча
  • Всегда иди к своей цели!
    • Перегляд профілю
Бомбосховище Київ
« : 01.04.2021 21:26:27 »
Ще в січні мені вдалося відкрити одне бомбосховище під науково дослідним інститутом міста Києва, я дуже довго ходив біля ВШ але ймовірність запала була дуже високою так як ВШ розташовується прям на виході з інституту.  Геть страхи!  І в день свого дня народження я вирішую собі зробити подарунок і потрапити всередину.  Під покровом ночі відкриваємо вхід і заходимо!  Усередині нас зустрічає невеликий клас ЦО

Дивлячись на схему сховища я розумію що воно складається з 2х суміщених!  Як я не намагався відкрити гермодверь яка веде до другої частини у мене
 нічого не вийшло(

Починаємо дослідження підземної споруди:

Невелика кімната яка колись була частиною складу ЦО

Велика кількість різноманітних плакатів

А ось і сам склад ЦО! Опломбованні ящики з протигазами, залишки костюмів хім захисту і ще купа різного майна

Вентиляційна камера, тут стоять фільтра РП100(регенеративний патрон) виходить що сховище під час ЧС працює в повній ізолціі

Колись я туди повернуся і відкрию другу частину. Фото на пам'ять і можно покидати об'єкт!

Деякі люди не знають що знаходиться у них під ногами але ми - Діггери можемо зазирнути туди, куди звичайна людина ніколи не зможе попасти!
Розшарити F VK G+