Автор Тема: Захисна споруда одного з комунальних підприємств нашого міста  (Прочитано 1025 разів)

2 гості дивляться цю тему.

polischuk_urbex

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 40
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Випадки, коли за гермодверима знаходиться робоче сховище трапляються доволі рідко, але сьогодні саме такий.

Основний тамбур, що веде до цокольного поверху будівлі

Відразу коло входу можемо бачити пожежний щит, документи ланки обслуговування та частину майна ЦЗ.

Місце чергового ЗС коло дверей аварійного виходу.
Щит вентиляції та освітлення розміщено в зоні досягання витягнутої руки.

В одному з кутів зали №1 знаходиться телефонний апарат "ВЕФ ТА-68", абонентський гучномовець "Черемшина-306"
(палкий привіт Львівському заводу телеграфної апаратури  ;)) та фільтровентиляційна установка.

Загальний вигляд зали №1.
На задньому плані видніються баки для води та рядок з п'яти ЕРВ.

Зала №2 в цілому аналогічна.

Згідно з планом сховища, це "КІМНАТА НАЧАЛЬНИКА МСЦЗ".
Доволі дивно, що вона не відокремлена від основного приміщення, але як ми бачили на прикладі ФВУ,
зі стінами тут певні проблеми.

Розшарити F VK G+
В болотах я родився і зріс.
Я люблю свою хату поліську...
Я люблю свій зажурений ліс..

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1343
    • Перегляд профілю
Ого, класне сховище. Як там з вологістю, ті ковдри на ліжках мабуть відсиріли? Є стандартний набір: дизель/фву/баки з водою?
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

polischuk_urbex

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 40
    • Перегляд профілю
Ого, класне сховище. Як там з вологістю, ті ковдри на ліжках мабуть відсиріли? Є стандартний набір: дизель/фву/баки з водою?

З вологістю повний порядок, ні плісняви, ні сирості. Висить графік провітрювання з бланком для підписів після виконання.

Баки в наявності. Воду регулярно змінюють (трішки дивно, що не організували проточну систему, щоб зайвий раз цим не перейматися).
ФВУ повністю комплектна, навіть запасні "ФП-шки" є. Якщо знайду фото, прикріплю.
Дизель не передбачений конструкцією.

Фото з патронами для ФВУ
Розшарити F VK G+
В болотах я родився і зріс.
Я люблю свою хату поліську...
Я люблю свій зажурений ліс..