Завод ЗБВ на Знесінні

Автор Bottlehunter, 30.10.2011 21:59:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Діючий завод залізобетонних виробів (такі, знаєте, потрібні в хазяйстві речі, як бетонні плити, кільця, труби та інші ніштяки), розташований отут. Вилазка туди вийшла абсолютно спонтанною, неочікуваною і від того ще більш приємною. Ми просто гуляли, просто залізли на Бабу Род, просто побачили завод і три залізничні гілки, що красивим півколом заходили на завод. Просто вирішили пройтися по одній з гілок. Вперлись у ворота, біля воріт була насипана гірка, з якої відкривалася чудесна панорама на поскладані рівненькими рядами бетонні плити і кран, що ті плити в будній день таскає сюди-туди. Але була неділя і кран спав, навіть, здається, трохи похропував уві сні.





А було нас восьмеро: Inkognito, Roy, Zelja, Sunkatalano, Stinger, ZED, Цезар і скромний автор цього допису.

Ми з Цезаром пішли стежкою уздовж огорожі, попри закинуту будівлю вапнярки до дальнього і (як нам здавалося) занедбаного кута території. Підтягнулися, виглянули над парканом. Ніби нікого. Осмілівши, сіли на паркан. Нікого. Тоді було вирішено по транспортному коридорі високої будівлі (ото забув тільки як він правильно називається, той цех) інсталитися на самий верх. Коридор виглядає надійно, всередині збереглися залишки конвеєра, дощана підлога полатана.





Панорама, що відкривалася з верхнього залу вражала!







Всередині теж було на що подивитися, що помацати, об що вимазатися, зашпортатися і куда провалитися. Тому постійно треба дивитися під ноги!!!









Потім виявилося, що по залізних сходинках можна вилізти на самий верх, на круглий і встелений рубероїдом дах будівлі. Сонце сідало, на обрії виднілася вежа телецентру. Потішила зграя ворон, що летіла на одній з нами висоті. І електричка, що зверху виглядала як іграшкова.

По телефону дали інструкції хлопцям як до нас добратися, а самі тим часом (лежачи на пузі, або навприсядки, щоб не спалитися) оглядали краєвид.





Етюд з воронами. (с) Мертвий Півень







Далі було вирішено спускатися, але не транспортним коридором, а сходами, по дорозі заглядаючи в круглі зали з залишками обладнання, що розміщувалися на нижніх поверхах. Саме тут десь ми і зробили помилку, нашуміли забагато,і внизу нас вже чекав охоронець, що якраз робив обхід.













Охоронець, ДСО-шник, спочатку хтів надіти на мене кайданки, але рук я не дав і сказав, що на прохідну ми з ними підем і пояснимо, що ми тут робимо, але заковувати себе не дамо. Потім прибіг його побратим, злий і недобрий, теж першим ділом поліз в кобуру за бальончиком. Далі ми шестеро (+ ZED i Sunkatalano) прогулялися до прохідної, по дорозі майже подружилися та й були відпущені з миром. Отаке.

До речі, треба чітко вияснити які права згідно законодавства має затриманий на подібному об'єкті, охоронець (звичайний дід в вушанці чи ДСО-шник) і як має проводитись процедура затримання. Бо через непевне знання закону довелося вигадувати ці правила самому і говорити впевненим голосом. І воно подіяло!

Отакі то пироги. Скидуйте хто має фотки і відео.

Тут є альбом на Пікасі.

Тут є обговорення.





Най жиє Гуцулія!

Roy

Кілька фоток від мене:



От Петро раз "потрогав"


Ті ж пернаті, але ракурсом нижче.


Місце де проходила конвеєрна стрічка - найцікавіше. Справді, зконцетровано тут багато того, що ми любимо: висота, прогнивші дошки під ногами, золоті проміння сонця, що проглядають крізь щілини.




Правда стрічка вже геть нікудишна стала


Апаснасті присутні


Кульмінаційна точка


Хоча ні, вона все таки на даху


Види звідти такі собі - нічого оригінального










Meine Ehre heißt Treue

_Tarik_

Докину і я фоток з сьогоднішнього походу. Дякую Дімі за компанію )

Гробова тишина, дивимось за палєвом і го досліджувати заводик !))



Та сама закинута частина :



Далі наша наглість зростала, як і бажання пройти в глибину заводу :



Схоже на пам'ятник:



Далі ми перебігли дорогу, яка вела на КПП і пішли дивитись чи є хтось в будці чопа:



Нікого не зустрівши, пішли спокійно на вихід, я б затримався на довше, але в планах було дослідження іншого об'єкту, а час піджмав.Думаю я ще повернусь, є купа цікавого в цехах :)  Більше фоток від Діми



П.С. дякую Дякую Bottlehunter, що нагадав про існування цього об'єкту )
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

lvivsky_digger

Залізши на територію і оглянувшись, бачим що нікого тут нема. Вирішили спочатку вилізти на вежу щоб роздивитись територію і пофоткати краєвиди.

(1)

Всередині:

(2)


(3)

Піднімаємось на дах. Вид на Кайзервальд

(4)

На Глинянський тракт:

(5)

І власне сам завод:

(6)


(7)

Не побачивши нікого знизу, спускаємось і йдем гуляти по заводу

(8.)

Продукція яку тут випускають. Труби якими колись лазитимуть дігери:

(9)

Йшли вздовж колії

(10)


(11)

Центральні цехи:

(12)


(13)

Центральна вулиця заводу, ледве живі цехи і конвеєр на який потім підем:

(14)

Поки шукали в ньго вхід натрапили на прікольний барельєф:

(15)

Вхід в конвеєр все таки знайшли. Як? Тарік йшовши по даху провалився створивши залаз.

Початок конвеєрної стрічки:

(16)

Трохи правіше від середини видно двигун який цю стрічку рухав.

(17)

Підйом

(18)

Через вікно бачим цехи під нами:

(19)

І ось нарешті піднялись!

(20)

Попали в досить великий зал.

(21)

Все робоче як я зрозумів.

(22)

Напевно щит управління конвеєром:

(23)

Не знайшовши виходу в цех спускаємось назад.

(24)

Як включити реверс на конвеєрній стрічці? А то лінь спускатись пішки :)

(25)

Покидаєм завод

(26)

І йдем через отруйні болота на ТЕЦ 2. Не встигнувши пройти навіть три поверхи по закинутій частині, до нас піднялись охоронці і вивели з території.
Тарік пробував їм пояснювати що тут все відкрито але у них в голові тільки режимний об'єкт і "закрита" територія.



urban explorer

311 Гості, 0 Користувачів