Закинуті бази у Коростові

Автор VasylDro, 06.04.2021 17:05:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VasylDro

Сколівський район.Колишня база відпочинку " Беркут" Львівського заводу "Автонавантажувач".Було чотири( можливо і більше) цікавих деревяних будиночки.



Закинуті склади



Двохповерховий житловий корпус в якому знаходиться база "Правого сектору"( принаймі в 2019 році виглядала цілою і перевіряти я не ризикнув)

Головний корпус.У 2008 проводили реконструкцію і не завершили через кризу.Доступу нема.







Закинутиий корпус

Хатинка

Закинутий вагончик

https://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.027151&lon=23.415416&z=17                                                                                                                                    Закинутий кран біля школи

Закинутий будинок коло траси, поворот до " Старту" "Водограю"...




                                                                                                      Частина дитячого табору "Старт"


Недобудований кінозал? "Старту"



Закинутий спортзал







Щитова


Ціла начально-спортивна база "Водограй" Львівського екологічного коледжу


Закинута база відпочинку "Гірський потік"Складається з трьох чотирикімнатних. одної двокімнатної і трьох однокімнатих будинків.В них було по три ліжка, холодильники, умивальники (крім однокімнатних)









https://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.011697&lon=23.438221&z=18
Ці бази я відвідав 17 листопада 2019року  під час велосипедної поїздки Лавочне - Верецький перевал _ Коростів - Сколе.



















Maksym Tkachenko

2012-2013рр. їздили на збори з футбольною командою , в 2012р. жили в перших двох колибах табору "Старт". В 2013 жили в корпусі неподалік, казали, що стан колиб аварійний і з 13року там вже не селили дітей. "Гірський потік" якщо я правильно розумію, розташований за колибами, вже майже 10 років стоїть закинутий, якщо не більше

_Tarik_

Та ладно, правий сектор тебе б не з'їв :)) А звіт цікавий, поставив +
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

still

Теж маю фотки з бази "Старт". 2019р.


















Drusja

База "Водограй" кілька фото за далекий 2009рік.



















>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

311 Гості, 0 Користувачів