Автор Тема: Танкоремонтний Завод  (Прочитано 34681 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Oregudesu

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Re: Танкоремонтний Завод
« Відповідь #20 : 17.04.2020 20:59:06 »
Oh that's a pity. Please tell me, is on this forum any topic for people who are planning to visit Lviv and don't know any places to explore?
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1343
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 17.04.2020 21:09:08 »
Oh that's a pity. Please tell me, is on this forum any topic for people who are planning to visit Lviv and don't know any places to explore?

Sure, you can create a new topic on this board: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/board,28.0.html
Just tell few words about who you are and what do you expect to see in Lviv and I think someone will join you.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1358
  • старий дігер
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #22 : 17.04.2020 22:10:52 »
And here we have some kind of database. It is a little bit old, but nevertheless. ;)
Розшарити F VK G+
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ramon

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 14.11.2020 20:33:29 »
Проходив на ньому практику в 2019 р. від ЛАДК НУ ЛП. Саме звичайне постсовкове підприємство, на якому працюють 50-60-річні дядьки. Але працює. Танки поволі ремонтують. Там же роблять і Дозори.
Розшарити F VK G+

Oregudesu

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 17.01.2021 22:47:10 »
Цитувати
And here we have some kind of database. It is a little bit old, but nevertheless. ;)

Sure, you can create a new topic on this board: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/board,28.0.html
Just tell few words about who you are and what do you expect to see in Lviv and I think someone will join you.

Thank you, guys! I was searching for places by wikimapia and through this forum, and I have some interesting already, but I will ask on the forum either way. I'm sure there are plenty of objects I don't know about :D
Розшарити F VK G+

_Tarik_

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 112
  • крадій вашої картоплі і антен
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 22.04.2021 03:04:05 »
Ну от і я сходив сюди )

Закидувався через паркан за автовокзалом неподалік вулиці Хортицької. Далі були довгі мандрування кущами до поваленої колючки.
Тут мене зустрічає ангар. Нажаль зачинений, відчиняти не став. Так як я був тут вперше, не дуже знав де тут будки і так далі, тому вів себе максимально обережно.
З-за ангару видніються танки:

Далі я вирішив підходити ближче:

На землі лежать гармати від танків. Навряд чи робочі:

Так як я людина дуже горда і смілива, я вирішив гуляти, як в себе вдома  ;D
Тут ще один танк. Насправді їх там дуже багато і всі вже неробочі (((:

Незнаю чому, але це фото мені сподобалось найбільше:

Далі я вирішив пофоткати самого себе:

Після чого я пішов глибше на територію. Заглядав я в вікна цехів і в якийсь момент я нереально протупив. Мене побачив ДСОшник. Далі прогулянка на КПП, стандартні питання і так далі. Після чого я «домовився» з всіма присутніми на КПП і з чистою совістю пішов далі лазити. Від себе скажу, що на заводі є ще купа цікавого. На днях повернусь і відфоткаю все детальніше.

Дякую за увагу !
Розшарити F VK G+
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde