Дев‘ять годних висоток за день.

Автор Іван Акімов, 03.05.2021 17:14:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Іван Акімов

Написавши сесію з'явилось бажання навідати подругу в Києві. Так як вона була до 8 вечора зайнята вирішив поєднати приємне з корисним відвідати київські хмарочоси та мати що викласти у звіт тому  купляю квиток, і на ранок вже у столиці, по попередньому зговору мене зустрічає Вішня в 8 ранку вже на вокзалі, не далеко відійшовши від вокзалу помічаємо таку лялю





Потрапляємо в підїзд та піднімаємось на нижчу секцію будинку задля того аби піднятись по драбині вище.

Залаз:
закину відео в вечері бо перевищен ліміт загрузок відео


Одразу піднімаємось повище



Все, на самому вершечку, пройшло усього 29 хвилин від мого приїзду як вже є перший дах за день



Так як поїздка була максимально спонтанною і окрім зарядного я нічого з собою не взяв, я умудрився забути саме головне «НАЛІПКИ», не довго роздумуючи в мою голову прийшло вирішення цієї проблеми, зарахуємо це як «know how»




На годиннику 8:40, як бачимо по фото будинків ще багато а часу мало, тому рухаємо на наступний дах😻

Наступний дах еліт класу, ЖК "Royal Tower"



Зайшовши в під'їзд дійсно відчуваєш що люди в Києві працьовиті🤡👍🏻
також відео закину пізінше


Піднявшись на дах нас зустрічають робочі. За час «лазання» випрацьовувалась певна стратегія «чим впевненіше та нагло ти заходиш на об'єкт, тим менше питань у кого будь виникає» саме так і спрацювало в цей раз.



А зараз мийте руки і можете самі знаєте що робити на такі годні фото, скажу чесно сам возбудився від таких краєвидів😻

Стадіон Олімпійський



Та на такий дах і дівчат не соромно водити, тут прям побачення можна влаштовувати.





В середині бар



Не, ну да😻





Спускаємось, і знову усім паралельно



По дорозі на наступний дах побачили таку красу



Фотографувашви один секс в кадр попав інший, ЖК "Tetris Hall" вирішили ще його спробувати додати у сьогоднішній список, місцевий експерт дахів «Вішня» сказав що цей ЖК без шансів, бо варіанти тут тільки два:
1)Взяти свою бутилку та змастити її наперед вазіліном;
2)Взяти вже у ДСО яка буде.

Так як контингент який тут проживає добре платить охороні




Під під'їздом зустріли гарну та велику собачку🙂



Або халатністю охоронців, або впевнененою та беззамітною походкою ми знову потрапляємо в під'їзд.

10-15 хв. І ми знаходимо «@нальний» залаз на дах, по проханню гіда його палити не буду.


Цей  ЖК але сусідня секція.



Як багато ВШух на дахах у Києві. Цікаво чи там тарен є🙄







Ми перші хто побували на цьому даху!!





Як і варто було очікувати нас прийняли, а точніше із за того що ми самі дали про себе знати. Вилазивши з даху в булівлю вихід з Котельні на сходи переж нами закрили і ми почали стукати аби нас випустили, ніхто навіть уяви не мав що там когось закрили.



Навішавши лапши і включивши окуня з горем навпіл нас відпустили



Це вже третій по рахунку дах за сьогодні, відчувши везіння ідемо на наступний



Робота кипить, самий час і нам



Везе що сучасні магніти набагато гірше тримають двері чим ті які в сталінках, бо приблизно на 80% будов таким шляхом і потрапляють оті ваші руфхери
(Герої в відео видумані, і це монтаж, ми нічого не виривали а пропеллером залетіли на верх)



Викликаємо таксі з першого на останній



З страхівкою та з 5 роками тренувань запригуємо на дах



І тут нас знову зустрічає ВШуха на даху, ото побудували собі бункерів в ЖК і живуть там




Трохи краєвидів





Самий ЖК






Орган напевно



Після цього даху нам Голем купив вертоліт і ми залетіли на вертолітну площадку.





Вертоліт полетів до Вергаза на Львів



І на прикрість нам прийшлось злазити як руфери



Зрозумівши що сьогодні наш день, ідемо на ще один дах



Але як ви бачите він виявився закритим тому ризикуємо своїм життям і ліземо по зовнішній частині будинку



Знизу житель відкрив вікно і хотів нас посадити на банку з під Рево, але за нами вчасно повернувся вертоліот



Щось вертоліт не там нас висадив



Ідемо на наступний дах на якому нас спалив дед🤡


Обматюкавши нас з ніг до голови ідемо в будівельний магазин і вирішили прикупити йому подарунок у знак компенсації моральної шкоди



Зупинились на цьому



На прикрість після покупки подарунку дед пропав і ми вирішили цю безкорисну річ залишити собі і будемо використовувати як атрибут для фото

Прямуємо на наступний дах перевірити його (ну як він буде виглядати на фото)






Виглядає на всі 1000% сподіваюсь ніколи не підведе на фотосесії об'єкту

Ще одні фотографи



Ще краєвидів з енного даху за сьогодні







По дорозі на електричку побачили це. Маємо плани на наступну поїздку



Газуємо на електричку




На цьому наші лазання на сьогодні закінчились і їдемо наперед в арендовану квартиру🥰👍🏻

Зустрівшись з подругою заселились двоє і через деякий час підканав Вішня. Не буду довго та нудно розповідати що чого і коли, але нас виселили з квартири і ми пішли бомжувати. Зупинившись на найблищій лавочці, нас і звідти почали проганяти. Почавши плакати і розказувати про свої проблеми нас запросили переночувати в танцювальній студії😻

Так як варіантів більше у нас не було і це було заманчіво ми згодились.

За вдалий день




Можете подякувати в відгуках що нас вписали і підняти їм рейтинг🥺🙂



Виспавшись та проспавши поїзд, пішов на ринок і похваставшись своїм інструментом мені добровільно видали картонку і маркер





Стопав пару кілометрів від макдональдза на житомирській.



На щастя почався дощ, мене пожаліли і підвезли до самого Львова




210 Гості, 0 Користувачів