Міждисциплінарний Фестиваль "Все пропало", 20 червня

Автор Bottlehunter, 05.05.2021 21:35:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

В нашу групу на Фейсбук написала організаторка цікавого заходу - фестивалю "Все пропало" та запросила приїхати, потусити та за можливості виступити та розповісти про Експлорер та урбекс. Вилядати все має типу як річниця Експлорера, тільки зі спелеологічним ухилом - намети, озеро, печери, їжа на вогні, спілкування.

Цитувати"ВCЕ ПРОПАЛО" Міждисциплінарний фестиваль

Організатори: ідеолог - Юрій Зарембський та Арт платіорма "Дивина".
Плануємо проведення події на приватній території з озером та річкою, у форматі покращеного кемпінгу, в районі печери Млинки. В планах - виступи спікерів, виїзди до печер, вечірня арт програма.

- Концепція події. Печери – справжній Клондайк! Спелелогія, геологія, біологія, гідрологія, фізіологія, мінералогія, мікробіологія. Крім того - рекреаційний і спортивний потенціал – безмежний.

- Закликаємо до діалогу навколо Печерного Питання як ветеранів спелеології, так і молодь, не залежно від фаху.
В конструктивному диспуті і діалозі буде вибудовано здорову стратегію розвитку Спелеології і захисту печер.

- У важкі часи важливо знайти час і можливість конструктивного діалогу. Віднайти вічні цінності людяності, згуртуватися на міждисциплінарному рівні. Налагодити нові дружні зв"язки, відновити старі і підтримати існуючі.

Більше інформації, учасники, розміщення - у презентації. Орієнтовна дата проведення - 20 червня, місце - Тернопільська область, приватна територія біля однієї з печер.

Якщо хочете поїхати, напишіть, будь ласка, в цій темі або мені в приватні повідомлення.

Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Бачився з Юрою 17 квітня під час робочого виїзду в печеру Перлинка організованого ним. Планую відвідати даний захід.

Юра зараз шукає відповіді на правильні запитання щодо майбутнього Української Спелеології. Працює над відкритістю кадастру печер та понорів, і спелеології загалом для всіх охочих.

Рекомендую відвідати даний захід.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Я не сумнівався, що ти будеш в курсі :) Класно, що є люди, які розвивають спелеологію в Україні.
Най жиє Гуцулія!

Indigo

Назва і ймовірний формат події заінтригували, шо я аж загуглив! :o
Натрапив на більшу к-ть інфи, та дещо інші дати проведення (наскільки я зрозумів, ще узгоджуються в т.ч. 9-11 липня). З того всього шо побачив\читнув, мені підходить. Я б поїхав,якшо від нас хтось точно іще відправиться.

320 Гості, 1 Користувач