Автор Тема: Бомбарь - Львівський онкологічний центр  (Прочитано 329 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Vergaz

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Рейтинг 79
  • Стать: Чоловіча
  • ого я крутий, ушатав лощину😎
    • Перегляд профілю
    • Влад Вєргаз
Тільки зараз помітив, що всі звіти з бомбарів писав не сюди, а в інженерні споруди :/

Словом, вилазку в цей надзвичайно секретний об‘єкт ми планували досить давно. Вентшахти, що стоять на території, не побачить тільки сліпий, а охорона території працює приблизно так само, як паб 100 рентген в локдаун.

(Половина фотографій відсутня, оскільки мій телефон is pishov po pizdi), но хто там проходив - знає, наскільки великі та сочні ВШ там стоять.

Оскільки ми Эгсплорэр і нічого не ламаємо, а всі вентшахти та наклони залочені, попасти виявилось складніше ніж ми думали. декілька раз сходили на розвідку, і тут у Вані бомбануло та поліз він у цю УЗСяка, правда, більше нагадувала смітник, ніж вентиляцію, проте кудись все-таки вела. Подумали: а якщо не буде як вилізти? то ж пішли кудись світ за очі шукати якусь доску, аби закинути її в УЗС (щоб булр як вилізти). підходим до смітників біля цієї ж УЗС, Ваня каже, що хтось говорить. Я подумав що у Вані шиза, тому почав шукати біля смітників залазну дошку. Раптом помічаю: біля смітників в повітрі літає угольок від сигарети. Проходимо, а це 4-5 рил стоять і п‘ють рево прям біля нашого залазу:)
(якщо шо, це було вночі), а запах рева я здалеку відчую. звісно ж, вони офігіли, що якісь тіпи посеред ночі ходять та фоткають вентшахти, а після цього риються біля смітників
(всі непролазні та без скоб), проте новенькі, пофарбовані, як ззовні так і всередині, та головне - не шатані.Але, до чого ж напевно було їхнє здивування, коли ми вернулись через 10 хвилин з доскою, закинули її в ВШ та полізли туди.

Чекав я Ваню біля цеї УЗС на сходах, як тут раптом: ВІН ПРИХОДИТЬ ДО МЕНЕ З ІНШОЇ СТОРОНИ. Посеред ночі таке тєло може не хіло так налякати. Виявилось, він заліз в бомбарь та відкрив наклон з середини.
Ну скажу так, з годного в бомбарі є лише світло та німецькі дизельки.


Ваня рефлекторно почав пробувати запустити дізельку. Уявлення не маю, що це в нього за фетиш, проте кожну дізельку в кожному бомбарі він клацає, нажимаю та пробує запустити(проте ні разу ще не получилось). Йдемо далі
Щитова, пусті кімнати та якісь закриті двері.
анальні УЗС, через одну з них Ваня залазив


Ваня досі пробує її запустити

а це якийсь люк посеред кімнати (навіщо?)

бомбарь колись був неймовірно великий та годний, про що свідчать оці водніки та розміри сховища, характерна планіровка, ну от видно, що тут був бомбарь. на фотографіях навіть не половина кімнат. Проте цей бомбарь переробили в підвал, все винесли, поставили лише нові щитові та дізелі. Дуже засмучились, бо ломились сюди довго і упорно, а це навіть не «мусорка», навіть жодного вонючого пуга на залишили бідним дігорам  :'(

Написав цей звіт для тих, хто сюди захоче вломитись, оскільки вентшахти на території реально вражають, так і манять їх ушатати. А на ділі - пусто.

Розшарити F VK G+
ушатаю твою колодку