Автор Тема: навчання СБУ, Бомбарь вражаючих масштабів. Вінниця  (Прочитано 369 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Vergaz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 79
  • Стать: Чоловіча
  • ого я крутий, ушатав лощину😎
    • Перегляд профілю
    • Влад Вєргаз
розпочну з іронічного.
Приїхавши в Вінницю, зустрівся з Сєрим. зразу вразило нас обох: щось занадто багато службовців правопорядку на вулицях, та підозріло вони всі ходять на екіпіровці. Як виявилось: СБУ проводили планові антитерористичні навчання з 13 по 15 травня. Вгадайте коли я Приїхав? правильно! 13 травня. Ну тобто, могли за нефіг обшукати, домахатись і т.д. особливо до чела в полу камуфляжі, в якого з рюкзака торчить болторіз. На початку викручувались як могли:

проте не дуже то і помагало.
Численність поліціянтів і СБУ на квадратний метр була настільки високою, як руферів на поверсі запрєщьонки, коли вєргаз зібрав парад.

проте коли ми побачили оце в кварталі від нас, то поїхали нахер на хату. Добре, що спрацював мій дігоруферський режим сну: засипати зранку, просинатись в обід і вечером йти шатати. Підійшло ідеально, оскільки ввечері кількість патрульних поверталась до стандартної кількості в Вінниці, приблизно менше одиниці.

так ось, в перший день ми дошатували залишки об‘єктів, по дорозі якраз був останній бомбарь на сьогодні.

Ваня з ДваКришом перелізли паркан якогось підприємства, де на парковці стояла оця ВШуха. шатали її довго, навіть розбирали бруківку, бо не могли відкрити. Залізли, їх не було хвилин 10-15. ми вже з Сєрим хотіли лізти за ними, а тут таке чудо вилазить позаду мене

жартую. но я б обісрався.

вони вилізли з наклону за територією, який ми не побачили, бо він зрівняний з землею

стандартний вхід, який захищав проти ядерного удару. Герми стоять одна за другою під кутом 90* (це зменшує ударну хвилю на другу герму та проникнення радіації)

коли Ваня з ТриПідвалом сказали, що там пуста херня, я очікував на значно, значно гірше. Головна кімната просто вражаючих масштабів. з одного кінця не видно іншого.
хоч бомбарь виявився розграбований і рознесений, як Лощина після пікарт Святодія, я собі навіть уявляю яка тут раніше була краса, якщо врахувати наступне:

Коли я побачив цей дізєль, то офігів. На фото видно, що він вищий за мене!

я був реально шокований.

щитова та вхід то вентиляційної

а тут ми з Сєрим провалились нахер разом з підлогою, тому бажання пофоткати ФВУ відпало миттєво (хоча труби там стояли здоровезні)

легка еротика в кабінеті Начальника ГО

Підхідняк з корпусу до бомбаря, затоплений. Далі не йшли, бо підприємство досить робоче, і на прохідній 100%сидів чоп

кста, недавно дізнався, що ваші діг0рські так звані «подходняки» і «ракоходи» називаються «Предтамбур», а ділянка між двома (чи більше) гермодверима - «тамбур». Це створено для того, щоб ніколи не було прямого контакту повітря з вулиці до сховища: людей заганяли в тамбур, закривали перші гермодвері, після цього відкривали другі.

на цьому все. Вирізали табличку Вані, аби він поїхав стопом на Львівь, а самі пішли відсипатись, бо попереду нас чекав наша головна ціль - найбільший бомб Вінниці.
Розшарити F VK G+
ушатаю твою колодку

_Tarik_

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 109
  • Стать: Чоловіча
  • крадій вашої картоплі і антен
    • Перегляд профілю
ору в голос, СБУ походу в руферыв побавитись хотіли. А звіт годний, оцінив  ;)
Розшарити F VK G+
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde