Їдемо в Ракетні Шахти в Бродах

Автор Golem, 21.10.2009 18:45:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Пропоную проїхатися в цю неділю в Броди. На Ракетні шахти. Вже підписалися Інкогніто,Рой і Експлорер з дівчиною. Хто бажає - може своїм ходом на маршрутці. Якшо б хто мав ше машину - було б взагалі супер.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


inkognito

   може t309 зголоситься із машиною? Бо і Зеля хоче їхати, і YserL - а ше скільки людей підпишеться...
Resistance is futile

Khimik

Якщо до мене в суботу не доїде колєга з ящиком пива, то я також поїду.

t309

планую їхати, в машині буде 2-3місця
точно скажу чи їду в суботу в обід!!!

YserL


zelja


Khimik

Цитата: Khimik від 22.10.2009 12:38:43
Якщо до мене в суботу не доїде колєга з ящиком пива, то я також поїду.

Сорі ґайз, плани троха помінялися - не зможу поїхати

Yuriy

Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

explorer

по стану здоров"я dead_cat лишається у Львові... я буду.

YserL

Їдемо з  Зелею електричкою вранці неділі. Можте до нас приєднуватися.

Scorp

Дивлячись до якої години збираєтесь там бути!?Бо десь в 20.00 мені треба бути у Львові. А взагалі я б з задоволенням поїхав... Підтримую ідею з електричкою("зручно" і недорого:))
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

inkognito

от Yuriy дуже хоче поїхати = кулєги, опублікуйте тут ваші плани по добиранню на місце, щоб бажаючі мали можливість приєднатись
Resistance is futile

YserL

Можна їхати 172 львів рівне, відправлення зі львів 9.36, прибуття у броди 10.46.

Scorp

так само передивляюсь той варіант, більше нічого цікавого не знайшов! Ще треба подивитись поїзд назад до Львова...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

YserL

Назад можна 134 луганськ львів 19.37 - 21.08   , або якщо справимося швидче 837 здолбунів львів 15.20-17.17. 172 туди це рейковий автобус, треба завчасно купувати квиток, хоча думаю на ранок бкудуть квитки.

t309

їду машиною, є ще одне місце телефон 8068пятдесят47шість00 Тарас

YserL

Зустріч завтра на Головному вокзалі при парадному вході о 09:00-09:10. Екіпировка мілітарі - поляакаємо вокзальних ментів)

Golem

Супер! Хто їде машинами пропоную завтра збиратися о 10 годині на зупинці за поворотом біля Макдональдса на Липинського.

Окремо наголошую: на 10 годину по сьогоднішньому часу. Бо завтра, курча, переводять годину на 1 назад. Але я раньше понеділка жити по новому часу не збираюсі і вам не раджу. До речі, виявляється шо годину переводити в союзі почали тіко в 1981 році! До того жили си нормальним життям і мали то всьо в носі.

Є два вільних місці. Одне в Тараса і Одне в мене. Хто з меньших до мене, більші - до Тараса. Решта електричкою чи маршруткоу в Броди. Там машинами доставимо вас до обєкту.

Обовязковим елементом вилазки буде смаження  ковбасок на вогні. Так шо пропоную ними запастисі. Як і капапе та горівкоу. Ну і далі стандартно: шкари, світло і тому подібне.

Хто їде зі мноу(і переді мноу також) - прохання не спізнюватисі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Елекричкою їдуть:
- UserL
- Zelia
- Scorp

268 Гості, 0 Користувачів