Карта підземного об'єкту "Лощина".

Автор explorer, 12.02.2007 13:42:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

explorer

Карта підземного об'єкту "Лощина".
Автор - Tapemaker.

Лінки по темі "Лощина":
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=24.0
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=77.0

YserL

Ось векторна карта об'єкту Лощина. Зміна дизайну забороняється. Тільки для приватного використання.

YserL

У файлі Lowina_SKA.pdf всі дані у векторному форматі, і текст читабельний при будь якому розширенні. Інформацію треба оновлювати, скину адміну новий файл із картою, хай замінить їх на сервері. Тут дописуємо нові коментарі і виправлення:
Також хто має GPS позичте на пару годин, хочу зняти координати точок V1-V12

explorer

Цитата: YserL від 05.04.2009 15:38:26
Видалити тра
кого/чого?)

пс: план - просто краса

YserL

Повідомлення попередене тра видалити, і це так само, бо я спочатку закинув в одному пості графіку, в другому пдф, а потім обєднав, а тет не можєна видалити.

YserL


Golem

+1 від мене за гарно якісно виконану роботу :) Думаю наступні покоління ходитимуть саме з цією картою :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

cdromchyk

Цитата: YserL від 05.04.2009 15:35:13
Ось векторна карта об'єкту Лощина. Зміна дизайну забороняється. Тільки для приватного використання.
Класна карта!!! Тільки от шкода, що вона не доповнюється, і ще було би не зле, як би виклали трохи більшого розміру, а то важко читати дрібний текст.
І ще поправка в кімнаті С0 не "розміщені якісь поїлки", а це старі умивальники, щоб люди в бункері моли морду помити...
діггер "любитель" - cdromchyk

YserL

У файлі Lowina_SKA.pdf всі дані у векторному форматі, і текст читабельний при будь якому розширенні. Інформацію треба оновлювати, скину адміну новий файл із картою, хай замінить їх на сервері. Тут дописуємо нові коментарі і виправлення:
Також хто має GPS позичте на пару годин, хочу зняти координати точок V1-V12

cdromchyk

Цитата: YserL від 09.06.2009 11:55:04
скину адміну новий файл із картою, хай замінить їх на сервері.
А навіщо все ускладнювати... Просто виклади нову карту в свому пості...
А взагалі дякую тобі за зусилля! Твої карти просто супер!
діггер "любитель" - cdromchyk

Echo

дякую за карту. Раніше ходив по пам'яті.

Shade

кажуть, що знизу ще 3 поверха є. То правда?

zelja

Цитата: Shade від 05.03.2010 22:08:08
кажуть, що знизу ще 3 поверха є. То правда?
Лол  ;D ;D ;D Я під столом.
Пане Shade потрібно спочатку уважно форум перечитати а потім питання задавати!
Мінуса не ставлю бо ти мене розсмішив. :)

inkognito

ні, насправді там ще 18 поверхів, а деякі виходи ведуть в Брюховичі та Золочів  :) Прохання прочитати для початку усі тематичні матеріали, а потому уже ставити безглузді питання --> для них тоді принаймні мотивація якась буде. І попрошу дописувачів не відписувати більше стосовно цього питання, бо усе піде у Смітник, як і це повідомлення (та два вище).
Resistance is futile

262 Гості, 0 Користувачів