Два самих годних об‘єкти в Одесі або як ми з‘їздили на концерт Коржа

Автор Іван Акімов, 28.07.2021 15:24:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Іван Акімов

Дочекавшись цієї миті миті через два роки, ця дата настала 24.07, а саме концерт Макса Коржа в Україні!!!

Приїхавши о третій годині в Одессу одразу вирушили на місце проведення найкрутіших моїх трьох годин у житті.

Фото з знаменитістю🤑



45000 фанатів зібрались в одному місці, я думаю тут одразу зрозуміло що це буде «разнос»



Не буду багато розповідати про концерт, так як це відношення до теми не має, але так для загального розуміння закину декілька відосів


Настрибавшись зі всіма захотілось чогось більшого та більш заворожуючого, а саме заруфити цей стадіон😎

Тільки ця ідея потрапила у мою з Владом голову, ми одразу потрапили на дах.




А одразу за нами на дах потрапив ЧОП який сказав щоб ми дофотографувались і спускались з договору що ми не бачили його а він не бачив нас.


Пересуватись на даху треба суворо по визначеній території, а це подіуми з перилами, бо якщо покинути їхні межі може спрацювати піротехніка на поразку, задля безпеки від терактів і все в тому роді(це нам сказав чоп)

Ще декілька фото з даху





Одразу після концерту ми вирушили ночувати в самий затишний під'їзд, тому що всі лавочки кущі та інші комфортні місця на свіжому повітрі були забиті фанатами, не кажучи вже про аренду житла, тим більше хостелів....

Зручно займаємо місця на сходовій клітці, розстеляємо спальнік, надуваємо круг та спати...


Прокинувшись на ранок ми зрозуміли що ночувати в падіку був такий собі варіант і вирушаємо до вечора культурно відпочивати як усі нормальні люди, ввечері після декількох склянок сидру на Дерибасівській в кожному з нас просинається святий дух "eXplorer" і ми вирішили поєднати улюблене з корисним а саме заруфити закинутий готель Одеса та залишитись у ньому ночувати.



У когось на фото одна ціль -це готель, а у когось навіть дві🙃



Підійшовши до готелю нас зустрів швейцар та ласкаво провів нас на самий дах, єдине, що забув,  так це дати нам ключ від номера, але так як ми сьогодні в готелі  одні, то усі номера в нашому розпорядженні🥳



Так як на вулиці була повна ніч, я з камери вижав максимум і на ранок напряжу її по новій.

«Лучше чем девушка руферша, только две девушки руферши»



Ви би бачили на свої очі який цей шпіль великий та афігенний😎

Виїздна кальянна церемонія хоч на кришу



Надивившись на нічний одеський порт та шпіль можна спускатись в апартаменти та лягати в люлю



Ось такий схід сонця ми зустріли з номера, але так як матрац та спальнік були найзручніші чим що небудь ми на дах не полізли


Виспавшись вирушаємо на дах, по дорозі обійшовши номер «люкс»


Вид з вікон в коридорі







Сам коридор





Скажу так, сохран є! Так як потрапити в готель непомітно є тяжко! Залишилось все як має бути ( в закритих номерах) деякі виламують двері та залишаються в номері, в одному з яких ми і зупинились.

Цей номер швидше за все не потурбують вже напевно ніколи.....



Знаю, що готель не функціонує тому, що щось пішло не так з фундаментом і зі зсувом грунту... Можлива реконструкція цього, але для цього потрібен інвестор з 200млн грн. І також морський порт якому належить цей готель на 80% має викупити 20% у приватного підприємця якому також належить ця частина готелю. Кажуть, що є декілька зацікавлених з США та ОАЕ, подальші плани невідомі....

Ну все, на вершині по світлому, цю морську свіжість та краєвили не передати ніякими фотками, це все треба бачити на свої очі!!







Удачно спустившись ми пішли на диво далі культурно відпочивати та повернулись цілі та неушкоджені додому

Якщо вас зацікавив цей готель, ставте «+»👹👹
І наступного разу я вам покажу головний хол з фортепіано, президентський номер і швидше за все познайомлюсь з нашим уявним швейцаром який дасть нам по голові і віддасть у доблестні руки наших улюблених правоохоронців




178 Гості, 0 Користувачів