Напів закинутий завод Іскра

Автор mowebu, 23.01.2022 14:13:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mowebu

Дисклеймер: Автор данного звіту не такий крутий як всі ті, хто живуть нра цьому форумі. Багато фото тут не буде, бо я затупок і майже нічого не фотографував. Більшу частину тріпу було закарбованоу  пам'яті, не більше. Здивування автора є звичною справою для всіх вас, але перший звіт писати треба ))



Прохідна заводу, увагу на ній зациклювати немає сенсу, там сидить три чопа, якы деколи обходять деякі цехи.

Далі ми відправились вздовж території заводу, план був відвідати бомбосховище, після чого відправитись на територію заводу.

Ось і цей бомбарь, стан жахливий, купа прогнившого спорядження та ящиків, єдине що змогло вціліти - стелажі та трохи касок.




Стелажі засрані кабелями та іншими атрибутами які можна було б винести, але для чого?
Хай діди далі цим бавляться, чим ще займатись.




Кімната з касками та екіпіруванням, яке вціліло хоч трохи під впливом років. Якість треш, єбучий ліхтар 😔




Далі по плану була територія заводу, магічним способом ми перебрались на територію. Під парканом була велика гірка, потім вияснилось, що це була земля в перемішку з старими лампочками.




Далі ми відправились на цехи, у цьому нам допомгла вентиліяційна труба та прогнивша драбина. Ця драбина ледь не відвалилась разом зі мною, але перелізли всі без жодних проблем.






Пройшовши через цех та перехід між ними, ми почали наш спуск на територію, але по дорозі знайшли відкриті двері, у які і вирішили заглянути.
Все ж, для дігерів немає закритих дверей.
Тут і проявилось моє погане екіпірування та недосвідченність. Було незручно у рваному пуховіку та було б доречніше привезти тактичну куртку та кросівки з Хмеля, але коли то буде.

Ось приблизно так виглядав цех, але то лише менша його частина




Великі станки, скоріш за все саме тут виготовлялись ці славнозвісні лампочки від Іскри (Перший раз почув про них)




Та велика домінна піч, виглядає солідно




Впринципі, більше контенту в мене майже немає, тому доведеться закінчити звіт.






explorer

Ніякий не "дебільний" вийшов звіт, а дуже навіть пристойний! Респект

281 Гості, 0 Користувачів