ДП-5 за 15 грн.

Автор inkognito, 27.10.2009 20:24:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Саме так, я не помилився. Шойно заходив батько у гості і злив цінну інформацію. Продається девайс у господарському магазині, що на першому поверсі Едельвес'у, що по вул. Любінська, 100 (то акурат навпроти кінотеатру "Галичина", якшо стати до нього дупов). Комплектація аналогічна тій, що пропонував Khimik тут, себто усе включаючи коробку, але без джерела, СБМ-20 та СИЗГБ. Але за 15 грн. проти 100, що у 6,66 раз меньше (магічне число :)).
 
   Попросив Romchik'a перевірити дану інфу, бо йому від хати туди йти від сили 2-3 хв --> очікуємо підтвердження завтра до обіду.
Resistance is futile

zelja

Суперово  :D Дятько
дякую за інфу
+1

YserL

Від мене тоже +)

inkognito

підтверджено, є багато девайсів у них. Зеля навіть собі з джерелом взяв  :)
Resistance is futile

YserL

Є ще близько 17000 на складі) вистарчить всім. Дуже гарний сувенір, особливо коли йдеш по центру з 2 валізами :) Правда ще тра намалювати типу небезпечно чи радіоактивно, тоді всі шугатимуться :P

zelja

Вже перевірив РОРБОЧІ !!!!
але така тєма вон не буде давати признаків життя без СБМки мені попалася в одному троха помята
по всім признаками робоча

YserL

ДП-5В не робочі чогось, поставив СБМ, на тесті дає напругу, в мінімумі ніц не видає. не тікає в навушниках. Немає +400 В на трубці. Сбм може бути помятою, головне щоб трубка із інертним газом не була пошкоджена. Доречі щото за пакетик з якимось хімікатом н вигляд як сіль? Доісторичний селікагель?

inkognito

Джерело у порошковому вигляді  :)
Resistance is futile

Khimik

от, курва! канкурєнти


YserL

Перевіряв, не джерело))) напруга тільки є на 10, 1, 0.1 режимах, але і там не клачцає, напевно сбм бахнута. При вимірюванні напруги у тих режимах стрілку зашкалює.

inkognito

Цитата: Khimik від 28.10.2009 12:30:43
от, курва! канкурєнти

ну жо поробиш, ринок є ринок...мусиш демпінгувати істотно
Resistance is futile

Yuriy

Я також придбав собі такий сувенірчик. Прикільна штучка. Ну і звичайно від мене + і велике щире спаибі!!!
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Romchick

Де можна купити СБМ-20 і СИЗБГ ?

zelja

Цитата: Romchick від 28.10.2009 15:34:26
Де можна купити СБМ-20 і СИЗБГ ?
СИЗБГ я думаю тобі не пригодиться він міря великі дози радіації починаючи з 200 р/г
а СБМ можна на радіо базарі пошукати  :)

zelja


Yuriy

Нові лічильники тільки у Московї десь на крю цієї країни, бо більше ніхто їх не робить і вартість одного приблизно 50 баксів, тому краще пошниряти по базарах, доречі їх напевне можна буде надибати у бомбосховищах. Або ж у закинутих військових частинах.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

Цитата: Yuriy від 28.10.2009 15:31:01
Я також придбав собі такий сувенірчик. Прикільна штучка. Ну і звичайно від мене + і велике щире спаибі!!!

Дякую за +, хоч насправді його мому батькові треба поставити  (користуючись його відсутністю на формі - прийму за нього  :) ). Думаю у закинутих військових частинах вже усе давним-давно вкрадено. А те, що вкрадене ми зараз у розкомплектованому вигляді купуємо  :'(
Resistance is futile

Akella

народ!!!хто ще собі братиме-візьміть і мені два комплекти!!!просто зара я троха в сраці і з"їздити неможу(((((
Akell me nice!

inkognito

  Хочу взяти в них ще ДП-5А з джерелом (бо YserL вже ми взяв ДП-5В), тож можливо на тижні заїду до них протягом світлої частини доби. Але то тілько плани, не точно. Як поїду, то звісно замовлення Akella-ча не забуду!
Resistance is futile

Akella

айц спасибі)))з мене вартість ДП-шок і Опілля))))
Akell me nice!

344 Гості, 0 Користувачів