ДП-5 за 15 грн.

Автор inkognito, 27.10.2009 20:24:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bigdan

О, і я хочу такий дівайс  ::)

Akella

Інкогнітич,відбій,мені не треба вже))хіба один в повному комплекті)))
Akell me nice!

Romchick

Купив сьогодні на радіобазарі СБМ-20 в чудесному стані за 10 грн.

YserL

Цитата: Romchick від 30.10.2009 17:30:46
Купив сьогодні на радіобазарі СБМ-20 в чудесному стані за 10 грн.
В прекрасному стані може бути бита. От наприклад м мене на тері помята, в зелі взагалі почавлена, а з вигляду непоцарапані биті. Чудесний стан коли вона реагує на гамма кванти.

zelja

шось то дуже дешево хм...

Romchick

В мене ніби нормально працює. Мужичок продавав по 10 грн тому, що за його словами: "Я сам не знаю шо то таке, тому продаю по десятці". А так завтра будуть приблизно по 30.

YserL

А який саме ряд і місце? в нього ще були?

Yuriy

А який рік народження лічильника?
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Romchick

Цитата: YserL від 30.10.2009 19:29:27
А який саме ряд і місце? в нього ще були?

Який ряд точно не пам'ятаю,по-моєму 4, старший дядя з кучою радянських деталей безладно насипаних в ящики. В нього ще залишилось декілька, але без одного контакту (цебто дротик контакту є, але на ньому нема мідного циліндра, яким він чіпляється до плати на блоці детектування). В суботу має бути більше продавців: один в самому кінці біля протилежної від входу стіни - буде мати досить багато різних лічильниів, інший в останній будці десь в середніх рядах також обіцяв, що до завтра розпакується і буде продавати лічильники по 30 грн. Одним словом треба питати.

Цитата: Yuriy від 30.10.2009 19:29:27
А який рік народження лічильника?

Дата народження: 06.91р.

inkognito

 хто буде беріт і мені. Навіть за 30 грн. (звісно якшо корпус із претензією на герметичність!)
Resistance is futile

YserL

+ мені беріть.

zelja


Stinger

теж придбав собі, розібрався з живленням, поставив сбм-ки, все одразу запрацювало, апарат майже новий дістався, 91-го року народження!

YserL

Досить класна коробка. Сам дозиметр виніс у підвал. Виломавши кріплення і помалювавши нутрощі виходить гарна кроробка, обклеївши гумою для вікна виходить герметина коробка)

Dark Wind

був я там. є купа 5в всі без ламп, а 5а на місці не було. казав прийти в понеділок но нема змоги зайти.
може хтось туда буде збиратися йти? яб підїхав поміг затаритися

inkognito

 Зеля щойно там був, ДП-5а відсутні...
Resistance is futile

Akella

хреново,я вчора замовляв у Зелі дп-5а(((((((
доречі,якщо комусь непотрібіні чумайдани дерев"яні від дп-5 куплених-з радістю виміняю їх на пиво
Akell me nice!

горобець

Народ придбайте мені один ДП-5 бо дуже тре. заплачу 25 гривень після отримання посилки з післяоплатою.або може хто передасть як буде в Кам'янці. Буду дуже вдячний! може ще хто протигаза піджене або принаймні ціну скаже.

inkognito

Який саме Кам'янець? Нумер розміру протигазу?
Resistance is futile

горобець

Кам'янець поділський хотів собі ППМ-88 але ніде не можу знайти
а розмір чайника 3

246 Гості, 0 Користувачів