давайте встретимся...

Автор Кагыр, 19.02.2007 23:26:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Кагыр

 Народ! Давайте в субботу встретимся,пообщаемся.
Мира,ЛЛЛ и все остальные,кто страдает  ;D похожими увлечениями...
Связь держим либо через форум,либо через Диму (ЛЛЛ).

kengy

Ага, можна було б! пропоную Золотий Дукат - місце ідейне ;) тільки не дзига((

Кагыр

Так,народ!!!
Назначаю встречу на 13-00 у костела иезутов.
Приглашаются все желающие.

explorer

Цитата: SLOD від 21.02.2007 09:14:22
Ещё не знаю, как у меня получится со встречей на эти выходные (буду стараться...), но на будующее есть предложение встречаться как минимум где-то на окраинах города, в лесах-парках, с сосисками, пивом и т.п. :)

Категорично за сосиски з пивом десь на передмісті, разом з екскурсією/пошуком/відвідуванням тематичних об"єктів :)

Цього разу приєднатись не можу, але на наступних вікендах пропоную чортові скелі, та пошук якихось, згаданих багатьма людьми, споруд на північно східному схилі.

Кагыр_

Блин...так никто и не появился.
Слабый у нас народ на сборы,однако  :o

kengy

Це ви форумом збираляся, чи лише адмінським апаратом :)) ?

BlackFlame

Отже, поступала пропозиція прогулятися в суботу по ЧС. Пане Експлорер, чи ми таки зустрінемося чи ні? Пропоную зустрітися об 11 в "Пузатій хаті" (там буду годувати Діабласа ;D) і вже звідти рушати у напрямку скель. Погоду обіцяють хорошу і теплу. До нас ще висловила бажання приєднатися Іра. Що беремо і чк ми вирішуємо? :) ???
* оскільки я в Інтернеті, мабуть, сьогодні більше не з'явлюся, то дуже прошу повідомити мене смс-кою, гаразд? ;)
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

explorer

Цитата: BlackFlame від 16.03.2007 13:40:38
Отже, поступала пропозиція прогулятися в суботу по ЧС. Пане Експлорер, чи ми таки зустрінемося чи ні? Пропоную зустрітися об 11 в "Пузатій хаті" (там буду годувати Діабласа ;D) і вже звідти рушати у напрямку скель. Погоду обіцяють хорошу і теплу. До нас ще висловила бажання приєднатися Іра. Що беремо і чк ми вирішуємо? :) ???
* оскільки я в Інтернеті, мабуть, сьогодні більше не з'явлюся, то дуже прошу повідомити мене смс-кою, гаразд? ;)
У суботу не можу :( пропоную http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=98.0

kengy

Хтось живе неподалік Рясного ? Потрібно перевірити один загадковий об"єкт..

explorer

Цитата: kengy від 19.03.2007 18:35:19
Хтось живе неподалік Рясного ? Потрібно перевірити один загадковий об"єкт..

Де об"єкт? Мо що знайоме?

Ростислав

Я не живу в районі Рясного, але заради цікавого об'єкта би туди поїхав...

kengy

Навпроти зупинки маршруток "Конвеєрний" (перейти через дорогу). Пройти кілька метрів в сторону до Рясної-Руської. Відразу за дорогою є незрозуміла будова з масивними бетонними стінами і входом, типу "Портал". В середині в маленькому коридорчику лежить купа памперсів :) далі - кімнатка. В кімнаті пусто, лише невелика плита на землі. Хочу спробувати відсунути плиту, можливо там вхід кудись, як в системі "Кристалічна", яку Тейп відкрив в Києві (читати 1 сторінку форуму Acis.org.ua)

explorer

Цитата: dengon від 20.03.2007 11:17:42
Давай договоримся, только когда? В идеале мне подходит пятница или суббота.
я б в субботу тоже сбегал, там еще есть интересные места в районе элеватора. А в конце Шевченка можно было б глянуть что теперь стоит на месте форта (по новым картам там теперь двор завода какого-то)...

BlackFlame

+1
Давайте спишемося тут остаточно в четвер-п'ятницю.
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

kengy

То що коли і де? Я шось взагалі не зрозумів хто з ким говорить :)))

explorer

бтв, в мене змінилась ситуація і на ці вихідні я пас.

kengy

Народ, треба сходити в ту точку на "конвеєрному" в рясному. Потрібен лом, або щось, щоб допомогло плиту з/б підняти

Diggerman

Цитата: kengy від 22.03.2007 23:37:08
Народ, треба сходити в ту точку на "конвеєрному" в рясному. Потрібен лом, або щось, щоб допомогло плиту з/б підняти

Хіба ЛОМ це така велика проблема? Я маю декілька на дачі
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Monter

Я працюю на Львівводоканалі, тому знаю усі тонкощі та цікавини системи львівської каналізації не від третіх осіб. Я підтримую і радію існуванню такого форуму, де люди цікавляться тим, чим я займаюся вже 11 років поспіль, тому якщо потрібна якась допомога у вивченні каналізаційних каналів міста Львова - буду завжди радий.
"... головна проблема сучасного суспільства - це кал..."

Golem

Оооо, супер! Давно шукав таку людину!!! Решту - в приваті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

228 Гості, 0 Користувачів